Някой внася ли коли

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
Росен79
Мнения: 53
Регистриран на: Сря 10 яну 2007 20:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Гълъбово

Някой внася ли коли

Мнениеот Росен79 » Вто 23 яну 2007 13:03


Предполагам има хора, които се занимават с внос на единични бройки и се чудя дали тук мога да се свържа с такъв човек? Предполагам в следващите месеци тепърва ще набере темпове тая дейност.




Потребителски аватар
jafara
Мнения: 949
Регистриран на: Нед 14 май 2006 21:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот jafara » Вто 23 яну 2007 13:50


Какво по точно те интересува, смисъл искаш кола за теб ли да си вземеш или да внесеш кола :idea: :)


Росен79
Мнения: 53
Регистриран на: Сря 10 яну 2007 20:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Гълъбово

Мнениеот Росен79 » Вто 23 яну 2007 14:51


За мен. Не е задължително да е нов внос, но при липсата на ДДС си мисля че новият внос би могъл да е на доста по-добра цена


Потребителски аватар
buFka
Мнения: 3315
Регистриран на: Сря 09 ное 2005 8:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: на Герена
Контакти:

Мнениеот buFka » Вто 23 яну 2007 15:35


Еми логично е да е на по добра цена....ама според мен надали ще има много хора които ще се навият да го правят. Друг е въпроса, ако примерно кажеш "Търся еди ква си кола". Тогава може да се огледам за някоя...да отида да я вида, да направя снимки и да ти ги пратя, да я пробвам (не че много разбирам от коли) и ти си решаваш дали да дойдеш и да я взимаш. Разбира се, ще си платиш за удоволствието mhihi mhihi mhihi ако нямаш поръчка за точно определена кола, то няма смисъл според мен....а да взема да я купя с мои пари е невъзможно, щото не бих рискувал да взема нещо и после ти примерно да се откажеш. Ти не ме познаваш и не ме знаеш затова неможе и ти да ми пратиш примерно пари с които да купя колата...абе сложно е, търговците вече не купуват единични бройки, поне аз така си мисля, но може и да бъркам.


Потребителски аватар
Muncho
Мнения: 2996
Регистриран на: Чет 07 юли 2005 15:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Muncho » Вто 23 яну 2007 15:39


Има такива които купват и единични бройки. Просто се капарират некви пари. Ако клиентът се откаже тогава капарото се запазва и колата се продава на друг.


Потребителски аватар
Jerom
Мнения: 2703
Регистриран на: Пон 29 ное 2004 10:45
Автомобил: Golf II
Двигател: RF
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Jerom » Вто 23 яну 2007 15:53


аз имам един познат(роднина) който се занимава точно с такива работи само,че май от Австрия ги кара...качва колата на платформа и от там до тук..


Потребителски аватар
Rabbit_TDI
Мнения: 8410
Регистриран на: Сря 07 юни 2006 17:32
Автомобил: A6 C5
Двигател: BFC
Местоположение: Карлово/Натрапник в София
Контакти:

Мнениеот Rabbit_TDI » Вто 23 яну 2007 16:03


И аз мога да те свържа с познат дето внася коли.Вкарва ги най-вече от Швейцария,но понякога и от Германия.Хубавото при него е че ходи редовно/и най-вече има "око за колите"/ и ако му поръчаш ще тъси ,а ако не намери нещо четаво няма да земе зорлем някой дарак само и само за комисионната/повечето така правят/.На мене старат ми кола ми я търси и внесе той и сегашнат на майка ми.И двете просто бяха перфектни/аз още съжалявам че продадох двойката Г2ТД- със сервицзна книжка на 170к километри-колата не гореше грам масло а слагах 10В40 и вътре салоне беше без грам драскотина/.Лошото ,че когато копувах тази той беше в Швейцария ,а там Г3 дизел е невъзможно щото някога са имали някви страшни екотакси :cry:


Росен79
Мнения: 53
Регистриран на: Сря 10 яну 2007 20:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Гълъбово

Мнениеот Росен79 » Вто 23 яну 2007 17:48


Ами трудна работа е малко като не се познават хората. И аз да дам капаро добре, ама хора всякакви може да докара каква ли не кола и да каже "супер си е". Имам един познат в Австрия, но съм чувал че не са много добри колите оттам. Поне дали има голям избор?


Потребителски аватар
Cherepaha
Мнения: 951
Регистриран на: Вто 17 яну 2006 10:40
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Cherepaha » Вто 23 яну 2007 20:21


Убаво щеше да е да има клубен вносител на коли .... И аз ще сменям курника тая година и понеже ме е шубе, че ще ми пробутат пълна гробница за много пари почти съм решил, че ще взимам нова .... :cry:


Потребителски аватар
smurf
Мнения: 918
Регистриран на: Пон 13 фев 2006 19:57
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Димитровград

Мнениеот smurf » Вто 23 яну 2007 22:32


ако ще е кола отвън, най-добре всеки да отиде лично, между другото всеки втори има роднини или познати извън БГ, така че не мисля, че е кой знае какъв проблем да се отиде :lol:
п.п. между другото бях мернал едни сайтове с обяви за коли в италия, ама с търсачката не ги открих, за да не пускам нова тема, ако някои ги напише пак, мерси


Потребителски аватар
jafara
Мнения: 949
Регистриран на: Нед 14 май 2006 21:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот jafara » Вто 23 яну 2007 23:02


ами единствено ако мога да помогна на някои, имам роднина, т.е. чичо ми, който НЕ внася коли а дирекно купува внесени коли от автовоза, нещо като прекупвач един вид, автовоза идва от германия или от австрия или от италя ако ме разбирате, и след това ги продава, ако някой каже модел или има интерес може да го попитам какви коли има в момента и разбира се в какво състояние са, все пак няма да ме излъже, а разбирасе и аз няма да излъжа съответно :wink: за това колега кажи ми какъв модел те интересува и съответно ще ти кажа какво има, цени снимки и т.н. :wink: :lol:


Потребителски аватар
niks76
VW експерт
VW експерт
Мнения: 5312
Регистриран на: Нед 25 юни 2006 19:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Париж

Мнениеот niks76 » Вто 23 яну 2007 23:10


може би мога да помогна в това отношение за коли оттук,но предварително трябва да кажа 4е тук лъскавите коли са по съпи от другаде,за сметка на това изпадат евтини с външни забележки(за козметика-драскотини)и задължително са на оригиналните си км


Росен79
Мнения: 53
Регистриран на: Сря 10 яну 2007 20:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Гълъбово

Мнениеот Росен79 » Вто 23 яну 2007 23:40


Cherepaha написа:Убаво щеше да е да има клубен вносител на коли .... И аз ще сменям курника тая година и понеже ме е шубе, че ще ми пробутат пълна гробница за много пари почти съм решил, че ще взимам нова .... :cry:


Не е лоша идеята за клубен вносител. Нещо като сертифициран познат на някой от админите :)

jafara написа:ами единствено ако мога да помогна на някои, имам роднина, т.е. чичо ми, който НЕ внася коли а дирекно купува внесени коли от автовоза, нещо като прекупвач един вид, автовоза идва от германия или от австрия или от италя ако ме разбирате, и след това ги продава, ако някой каже модел или има интерес може да го попитам какви коли има в момента и разбира се в какво състояние са, все пак няма да ме излъже, а разбирасе и аз няма да излъжа съответно :wink: за това колега кажи ми какъв модел те интересува и съответно ще ти кажа какво има, цени снимки и т.н. :wink: :lol:


Не се бърка и от автовоз да е, стига да е така да се каже по "новите цени". Щото въпреки липсата на ДДС ми се струва, че новият внос все още се пласира на старите тарифи, най-много с 200-300лв по-ниско.

Интересът ми е към Астра 1.7D (94-96г.) може и комби, Пасат 92-94, но непременно седан и с газова


Потребителски аватар
buFka
Мнения: 3315
Регистриран на: Сря 09 ное 2005 8:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: на Герена
Контакти:

Мнениеот buFka » Сря 24 яну 2007 0:03


Забрави да го въемеш пасата от тука с газова...


Потребителски аватар
ачо
Мнения: 120
Регистриран на: Съб 08 яну 2005 11:37
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот ачо » Сря 24 яну 2007 8:45


Cherepaha написа:Убаво щеше да е да има клубен вносител на коли .... И аз ще сменям курника тая година и понеже ме е шубе, че ще ми пробутат пълна гробница за много пари почти съм решил, че ще взимам нова .... :cry:
В audi club си имат нещо подобно дори човека има и при нас регистрация,няма да му споменавам името защото не го познавам някой от колегиге се сещат за кой става въпрос,но е факт че продава доста коли през форумите а не незнам да му е правена рекламация.Но както се и досещате качеството си има и цена.



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: HukuTyY и 53 госта