Голф 3 СА3384НА опит за убийство на пътя!

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
Потребителски аватар
vanesto
Мнения: 6176
Регистриран на: Пон 23 фев 2009 16:14
Автомобил: Octavia 3 FL+Golf 4 Variant
Двигател: DGTE 2018+AHF 1999
Местоположение: Varna

Re: Голф 3 СА3384НА опит за убийство на пътя!

Мнениеот vanesto » Пон 13 апр 2015 16:42


В този сайт по принцип си пишат неграмотно, по-точно копи пействат от други сайтове, но не това е същественото. В случая за мен по-важното е, че проблема с психично болните се разраства, и не само в Бг. За мен това е глобален проблем, не е само тук така. Видяхме, че и в по-развитите държави го има. Народът го е казал - луд човек и силен вятър нямат спиране.




Потребителски аватар
инжектопляктор
Мнения: 4192
Регистриран на: Нед 21 сеп 2014 0:54
Автомобил:
Двигател:

Re: Голф 3 СА3384НА опит за убийство на пътя!

Мнениеот инжектопляктор » Пон 13 апр 2015 16:50


vanesto написа:В случая за мен по-важното е, че проблема с психично болните се разраства, и не само в Бг.

Ванесто, то в днешно време останаха ли нормални? Всеки 5-ти в някакъв момент от живота си е страдал от психично разстройство, а статистически погледнато едни от най-застрашените са и по-бедните. Средата на живот на днешните хора не предразполага към добро психическо здраве. Има хора, които под прекаленият стрес и натиск просто прегарят. А други просто са преживели някакви травми в някакъв етап от живота им, които са оставили незаличим белег.


Потребителски аватар
Bai Sando
Мнения: 8114
Регистриран на: Чет 27 мар 2008 22:28
Автомобил: Audi A 3
Двигател: 2000 TDI 2006г
Местоположение: Пазарджик

Re: Голф 3 СА3384НА опит за убийство на пътя!

Мнениеот Bai Sando » Пон 13 апр 2015 17:02


В тая държава,малко останаха нормалните хора.Всеки втори е или бияч,батка,играч,дилър или мангал.Срещат се и още нормални хора,но все повече ще намаляват.
Не го знам тоя скапаняк какъв "боец" е ама като го гледам на какво прилича,усещам че скоро ще го сгънат някъде.
Мото-средите са много задружни и ще си получи заслуженото.Иначе случката е под всякаква критика :neutral


Росен2
Мнения: 408
Регистриран на: Нед 30 мар 2014 19:58
Автомобил: Golf III
Двигател: AAM 1996

Re: Голф 3 СА3384НА опит за убийство на пътя!

Мнениеот Росен2 » Пон 13 апр 2015 17:09


Инжектор,прав си за всяка дума от поста ти,който прочетох внимателно,и който явно много добре си го обмислил преди да го напишеш..Аз се имам за човек със силни защитни механизми,отговорен съм,имам семейство ,и съм благоразумен.Но съм имал случай понякога когато просто съм на крачка да загубя контрол над себе си...
Затова и вече не се наемам да съдя никого....Защото за да разбереш понякога постъпката на някой,трябва просто да си изживял живота си като него.


Потребителски аватар
sportul
Мнения: 1218
Регистриран на: Съб 06 сеп 2008 22:12
Автомобил: Passat B5 Peugeot 407 RHR BVM6
Двигател: RHR Delphi DCM
Местоположение: Варна

Re: Голф 3 СА3384НА опит за убийство на пътя!

Мнениеот sportul » Пон 13 апр 2015 18:12


Те най-обикновенни отрепки не могат да вкарат на топло , какво остава за големите риби като политици и бизнесмени например.


Вълчан
Мнения: 880
Регистриран на: Нед 17 мар 2013 20:11
Автомобил: Mazda 5
Двигател:

Re: Голф 3 СА3384НА опит за убийство на пътя!

Мнениеот Вълчан » Пон 13 апр 2015 18:31


Както каза Bai Sando момчетата мото-средите са много задружни.Ще има развитие със сигурност.Ако правосъдието не се погрижи със ефективна присъда...някои ще го вкара във болница....


Потребителски аватар
110afn
Мнения: 1894
Регистриран на: Нед 25 окт 2009 13:55
Автомобил: Audi A6
Двигател: AFN
Местоположение: Враца

Re: Голф 3 СА3384НА опит за убийство на пътя!

Мнениеот 110afn » Пон 13 апр 2015 19:04


Този някой, който трябва да го вкара в болницата е този някой, който е установил, че е луд
Що трябва това лайно да безчинства и някой, който е имал късмета да остане жив да си цапа ръцете
Значи в тая държава като те хванат с алкохол ти взимат тефтера на мигът, а като те хванат, че си луд те пращат по живо и здраво да сееш смърт. Аз не намирам разлика от пиян и луд, освен, че лудия го пази закона дори и след престъпление

Трябват много камери, солени глоби и затягане на контрола в нашата джунгла. Колкото и да няма пари, това ще се изплати хилядократно


Потребителски аватар
Varbona
El Presidente
Мнения: 7655
Регистриран на: Пон 28 юни 2004 14:31
Автомобил:
Двигател:

Re: Голф 3 СА3384НА опит за убийство на пътя!

Мнениеот Varbona » Пон 13 апр 2015 20:06


Това е ефектът от държава, чийто граждани са се отказали да контролират как си вършат работата тези, на които същите тези граждани плащат заплатите... Слава Богу че поне този път се размина най-лошото. Този младеж вместо да е овреме институционализиран, сега си навлече неодобрението на една сериозна гилдия любители на живота и свободата... дано Темида ги изпревари.


drmilendd
Мнения: 1115
Регистриран на: Вто 30 авг 2005 23:02
Автомобил: Opel Vectra
Двигател: 22ZE 2009
Местоположение: София
Контакти:

Re: Голф 3 СА3384НА опит за убийство на пътя!

Мнениеот drmilendd » Пон 13 апр 2015 20:23


Мога да се обзаложа за две неща
1. Никой няма да го освидетелства, защото най-вероятно не е луд, а поведението му е резултат от използването на анаболни стероиди (ниско качество)
2. Ще си остане ненаказан от правосъдието (няма жертви, свидетели и доказателства) и от "гилдията", защото на нас ни се иска (вродено чувство за справеливост) да го накаже някой, но вече кой на трезва глава ще се хване да си рискува свободата за да върши работата на държавата?
Дано да греша. Пича вече си е у дома бай дъ уей


Потребителски аватар
Kuncavia
A.C.A.B.
Мнения: 3360
Регистриран на: Чет 25 яну 2007 13:00
Автомобил: Golf MK1 Cabrio
Двигател: 1600 cc
Местоположение: LZ1LFC
Контакти:

Re: Голф 3 СА3384НА опит за убийство на пътя!

Мнениеот Kuncavia » Пон 13 апр 2015 20:35


@drmilendd аз като човек който поради една или друга причина съм използвал анаболни стероиди, мога да ти гарантирам, че няма как този покемон да е взимал нещо подобно. Имам доста познати в MMA средите и никой не е чувал за този "шампион". Да не говорим, че е крайно далече от каквато и да е спортна форма. За съжаление, за другото си прав :no Както казах в един мой пост във Facebook - държава няма. Хората трябва сами да се справяме с проблемите, било то с помощ над бедстващи места, както направиха колегите от Offroad и осигуриха храна, вода, генератори и неща от първа необходимост тази зима, както хиляди хора даряват с СМС-и за бедстващи райони или хора в беда, както залавят убийци, които са били издирвани преди това (случая с момичето от Велико Търново) и куп ХИЛЯДИ подобни случаи, в които държавата не съществува. И този паразит както всички останали ще продължи да прави каквото си поиска и недай си боже може да е фатално следващия път :thumb_down


Потребителски аватар
radi_nrj
Мнения: 9331
Регистриран на: Вто 20 ное 2007 16:06
Автомобил: Audi A6 C4 Quattro Golf 4 TDI
Двигател: AEL ALH
Местоположение: София

Re: Голф 3 СА3384НА опит за убийство на пътя!

Мнениеот radi_nrj » Пон 13 апр 2015 20:45


Един комшия на момчето ми донесе, че друсал още от ученик. Само не го питах на какви химикали е бил...


Потребителски аватар
vucata
Мнения: 3610
Регистриран на: Пон 28 сеп 2009 8:38
Автомобил: Ford Mondeo MK2
Двигател: 1.8TD 2000
Местоположение: Bulgaria- Sofia
Контакти:

Re: Голф 3 СА3384НА опит за убийство на пътя!

Мнениеот vucata » Пон 13 апр 2015 20:47


Едва ли ще продължи...поне със сигурност близките 1-2 години :c020


Потребителски аватар
polovera_9n3
Мнения: 1916
Регистриран на: Съб 17 авг 2013 22:39
Автомобил: VW POLO TDI
Двигател: BNM 2007
Местоположение: Кърджали

Re: Голф 3 СА3384НА опит за убийство на пътя!

Мнениеот polovera_9n3 » Пон 13 апр 2015 21:51


В България- колкото и гадно да звучи, за да се направи нещо някъде или да се направи промяна на каквото и да е трябва да има жертва/и. Примери мога да дам много, но за жалост е така- и дори и тогава не е сигурно, че ще се направи нещо... Така и тоя с голфа нищо няма да му се случи( поне от държавна гледна точка, мотористите ще го пречукат рано или късно, това е ясно), ама тоя затвор няма да види, сигурен съм :no


Потребителски аватар
Kuncavia
A.C.A.B.
Мнения: 3360
Регистриран на: Чет 25 яну 2007 13:00
Автомобил: Golf MK1 Cabrio
Двигател: 1600 cc
Местоположение: LZ1LFC
Контакти:

Re: Голф 3 СА3384НА опит за убийство на пътя!

Мнениеот Kuncavia » Пон 13 апр 2015 21:54


Най-тъпото, е че ако някой го пречука, ще го отнесе :deal Парадокс ли, не знам, може би няма дума за този цирк България.


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19701
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Голф 3 СА3384НА опит за убийство на пътя!

Мнениеот Vlad777 » Пон 13 апр 2015 21:55


http://btvnovinite.bg/article/kriminalno/shofyorat-iztlaskvasht-motoristi-ot-patja-e-bil-pacient-na-bolnicata-v-kurilo.html

Шофьорът, изтласкващ мотористи от пътя, е бил пациент на болницата в Курило
Шофьорът на „Фолксваген Голф”, когото любителски видеа показаха да изблъсква мотористи от пътя, през 2007 г. е бил пациент на психиатричната болница „Курило”, научи bTV.

Той е бил приет с диагноза психично разстройство в следствие на употреба на психостимуланти. Експерти психиатри коментираха пред bTV, че това е поведение, което се вижда на кадрите, е на тежко надрусан човек.
...



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 41 госта