Откраднаха ми бронята:(

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
Потребителски аватар
maniak
Мнения: 494
Регистриран на: Сря 23 юни 2004 16:10
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Откраднаха ми бронята:(

Мнениеот maniak » Съб 24 юли 2004 16:02


Ами откраднаха я! И някои тъпак ще си я купи на далавера.
Бях си взел болтове да я хвана ама е късно вече.
Идеята ми е да се съберем и да обикилим симеон 50 човека ще бъде весело ще си познаем много неща! Лошото е че там чакаш да ти ги донесат от някъде но можем да убием една събота така:).
Другото е да видим в дира и весниците дали има обяви за такива чарколяци, брони, халогени, лаисни, тасове и да ходим по обяви.
ДАИТЕ ДА НАПРАВИМ НЕЩО СРЕЩУ ГАДОВЕТЕ БЪДЕТЕ МЪЖЕ :evil:
На мен ми откараднаха лаисните, бронята, и тасовете!




Потребителски аватар
lyubobg
Мнения: 2514
Регистриран на: Пон 21 юни 2004 8:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Откраднаха ми бронята:(

Мнениеот lyubobg » Съб 24 юли 2004 18:51


maniak написа:Ами откраднаха я! И някои тъпак ще си я купи на далавера.
Бях си взел болтове да я хвана ама е късно вече.
Идеята ми е да се съберем и да обикилим симеон 50 човека ще бъде весело ще си познаем много неща! Лошото е че там чакаш да ти ги донесат от някъде но можем да убием една събота така:).
Другото е да видим в дира и весниците дали има обяви за такива чарколяци, брони, халогени, лаисни, тасове и да ходим по обяви.
ДАИТЕ ДА НАПРАВИМ НЕЩО СРЕЩУ ГАДОВЕТЕ БЪДЕТЕ МЪЖЕ :evil:
На мен ми откараднаха лаисните, бронята, и тасовете!


ще познаем, ама само трупове на продачаи ще останат след едно такова обхождане, защото не може да се докаже, че тоя чарк е твоя.... а те не са виновни, а тези които си изкарват хляба с кражби. така, че по добре тях да хванем - което не е невъзможно :)


Потребителски аватар
maniak
Мнения: 494
Регистриран на: Сря 23 юни 2004 16:10
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Да не са купували от там.

Мнениеот maniak » Съб 24 юли 2004 20:16


Ами те играят комбина не мислиш ли?
Най-много са за бои тези които купуват обаче.
Знам че мога да си намеря крадена за 50лв но няма да го направя никога.
Ще дам 80 в някоя морга но ще видя че ми я свалят от кола а не като на симеон да ми я донесат от някъде си само бронята със счупени щипки е без греда......
Решил съм да обиколя навсякъде и съм сигурен че е поне 60% вероянтно някои да се опита да ми продаде моята броня, натисната е и ще си я позная.


prj57
Мнения: 2189
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 12:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София, Лондон
Контакти:

Мнениеот prj57 » Нед 25 юли 2004 1:02


аз не разбрах :!: ОТ КОЛАТА ЛИ СА ТИ Я СВАЛИЛИ :?: :? ако да то тва вече си е направо наглост......


Anonymous

Мнениеот Anonymous » Нед 25 юли 2004 7:54


prj57 написа:аз не разбрах :!: ОТ КОЛАТА ЛИ СА ТИ Я СВАЛИЛИ :?: :? ако да то тва вече си е направо наглост......

от колите ги свалят да, а бронята излиза лесно от щипките и затова съм виждал доста хора слагат едни коларски болтове на бронята - става доста грозно но пък сигурно :)


Потребителски аватар
maniak
Мнения: 494
Регистриран на: Сря 23 юни 2004 16:10
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

da

Мнениеот maniak » Нед 25 юли 2004 10:11


От колата. Стандратен номер при Голф 2 със широка броня. Явно селяците ги слагат на по старите голфети. :shock:
И аз ще хващам новата с коларски болт.
Сега разбирам обаче защо ни крадат. Никои не отвърна на идеята ми от първия пост. Повярваите тези които ни крадат не са никак страшни когато ги срещтнеш лице в лице. :twisted: .
Явно Българина не е свикнал да си търси правата:(.


Потребителски аватар
lyubobg
Мнения: 2514
Регистриран на: Пон 21 юни 2004 8:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: da

Мнениеот lyubobg » Нед 25 юли 2004 11:40


maniak написа:От колата. Стандратен номер при Голф 2 със широка броня. Явно селяците ги слагат на по старите голфети. :shock:
И аз ще хващам новата с коларски болт.
Сега разбирам обаче защо ни крадат. Никои не отвърна на идеята ми от първия пост. Повярваите тези които ни крадат не са никак страшни когато ги срещтнеш лице в лице. :twisted: .
Явно Българина не е свикнал да си търси правата:(.


както казах има 2 начина за търсене на правата:
1/със сила - отиваш и му чупиш главата :)
после или го лежиш или ...
2/със съд - нямаш доказателства, че тая броня е твоята....


Потребителски аватар
maniak
Мнения: 494
Регистриран на: Сря 23 юни 2004 16:10
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

:)

Мнениеот maniak » Нед 25 юли 2004 14:51


Имам снимка на бронята на колата:)


Потребителски аватар
gti
Мнения: 1793
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 10:47
Автомобил: MK4 R32
Двигател: BFH 2003
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот gti » Нед 25 юли 2004 15:16


Едва ли ще я намериш някъде по Симеон,по-скоро някой си е поръчал броня на някое наркоманче


Потребителски аватар
Pichaga
Антиспамър №1
Антиспамър №1
Мнения: 16285
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:57
Автомобил: Opel Zafira B
Двигател: Z19DT
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Pichaga » Нед 25 юли 2004 16:09


това е много гадно и мен са ме крали, и съм ги бил, ....но не можещ да биеш и осъдиш всички наркоманчета гепачи, а и снимката си е за тебе не е никакво доказателство


Потребителски аватар
Rado
Мнения: 144
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 19:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Rado » Нед 25 юли 2004 20:47


Abe na mene mi schupiha stakloto za da gepat panela as i oshte trima biahme na 7/8 metra ot kolata I to posred bial den gati naglosta.
V kraina smetka gi hvanahme i......
Tova se razviva v 9.00 sutrinta kam 11.00 pratih edin da ide do gradinkata deto go gepihme da vidi dali e giv ama go niamashe.
Toia shto boi hapna napravo se plasha kat se setia......I za sagalenie ne doidoh na sreshtata s kolata as edni drugu drugki
MAniak ti si prav as sam saglasen davai da gi trepem imam oshte 7 momcheta kato im platia nadnicata dali shte biat ili shte bachkat e vse edno za tiah.
Abe kradec na praskovi da hvana shte mu skacham na gardite dokato ne pochne da sviri kat tranvai na zavoi.Samo boi mue maikata na tezi triabva da go otnasiat kat kiorav plah decka zakuska...


Потребителски аватар
lyubobg
Мнения: 2514
Регистриран на: Пон 21 юни 2004 8:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

аз предлагам друго.

Мнениеот lyubobg » Нед 25 юли 2004 21:18


значи red_jetta се оплака, че около Подуяне са му гепнали радио касетофона, на друг пък телефона.
Та значи обобщаваме всички такива места където се краде, после отиваме, оставяме неква апетитна кола и се скриваме.

Идват копеленцата, излизаме ние 10-тина змея и ... останалото е ясно :twisted:
после повтаряме същата операция на разни други такива места и току виж се подобри положението :roll: :twisted:


После раздухваме малко случая из колегите от ОПЕЛ РЕНО и другите му там форуми, обединяваме се и може да намалим кражбите значилно в София :)


Потребителски аватар
°niksi°
Бай Брадър
Мнения: 5088
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 11:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: da

Мнениеот °niksi° » Нед 25 юли 2004 23:35


maniak написа:От колата. Стандратен номер при Голф 2 със широка броня. Явно селяците ги слагат на по старите голфети. :shock:
И аз ще хващам новата с коларски болт.
Сега разбирам обаче защо ни крадат. Никои не отвърна на идеята ми от първия пост. Повярваите тези които ни крадат не са никак страшни когато ги срещтнеш лице в лице. :twisted: .
Явно Българина не е свикнал да си търси правата:(.


Е мерси, аз като си взех широка броня и ще я сложа на Голфчето дето ми е 86-та значи съм селяк така ли да разбирам.

Верно е че в тая шибана държава трябва всеки да се оправя сам с всичките проблеми от това естество, нито полицията е като хората нито съд нито нищо. Предложението ти ми харесва, ама не всеки има времето и възможността да обикаля така. Даже и да си намериш бронята кво ще направиш ша збиете продавача и толкова /в общия случай той може и да не знае за какво става дума щото представи си случка: решавам да си продавам колата на части и нося две брони примерно на някой да ги продава. Със същият успех мога да занеса и крадени такива, на продавача му дреме от къде са частите за него важното е че ще припечели някой друг лев./

А най лошото в "ХУБАВТА" ни държавица е че ако сам не си помогнеш НЯМА кой да ти помогне. Примера ми е следния: "От една седмица съм обърнал да кърпя Голфа, щот съм селянин и нямам пари за нов, ама не за друго ама нали съм прост студент и уча скапана информатика, та никъде не ме искат на работа /щот съм студент/, ми всички се покриха когато става дума за помощ, а иначе като трябва да зкарам някой донякъде или нещо работа де се свърши винаги се сещат за мене.


Потребителски аватар
biol
Мнения: 433
Регистриран на: Пон 21 юни 2004 21:30
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот biol » Пон 26 юли 2004 9:27


гадно на мен ми свалиха предното стъкло
и полицаите ги хванаха ама какво @%$@@#$ ли нямам си прозорец, ама за сметка на това стоях цяла нощ в полицията да пиша
кажи в кои квартал си
да не са някои които си правият ремонт на голфа за наша сметка


Потребителски аватар
EX
Мнения: 77
Регистриран на: Пет 23 юли 2004 10:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот EX » Пон 26 юли 2004 9:47


Къде беше колата, когато и свалиха стъклото :?:



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: thanis и 76 госта