Кой в какво се е блъскал/удрял

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
Потребителски аватар
Deo88
Мнения: 2673
Регистриран на: Пет 31 авг 2007 12:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Панагюрище

Мнениеот Deo88 » Сря 06 авг 2008 7:25


преди известно време ( тази година) минах през 1 булдюр ( или там както се пишеше mhihi ) нямаше и нищо , леко се беше посукала . искаше нов калник , рейка също ( ако несе лъжа) и още други ... но това беше защото НЕ ВНИМАВАХ и се лигавех :oops: :oops: :oops: ВНИМАНИЕТО му е майката :да:




Потребителски аватар
Viktor_99
Мнения: 1956
Регистриран на: Пет 24 юни 2005 15:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Viktor_99 » Сря 06 авг 2008 8:13


На 1 седмица книжка оформих едно Пежо 206, но то беше виновно :)


Потребителски аватар
krasi11
Мнения: 65
Регистриран на: Пет 25 юли 2008 9:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

в

Мнениеот krasi11 » Сря 06 авг 2008 8:27


На мене преди години ми скочи магаре на предния капак! После му направиха акт, на водача на магарето де. А аз - куп огънати ламарини...


Потребителски аватар
Tinko
Мнения: 3262
Регистриран на: Пет 08 сеп 2006 10:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Tinko » Сря 06 авг 2008 8:35


Преди два дена се одарихме челно. Аз и бус на бтв. На буса нищо му няма, при мен пораженията доста. Фар, решетка, панел, капак, мигачи, броня. Имах късмет че ме шибна там дето се щраква капака та не одари в роговете, които са непокътнати. Аз си бях виновен всичко стана защото се загледах в една кола която, щеше да ме удари и спрях в насрещното. А буса летеше поне със 70 и спря доста късно... За това колеги очичките на четиринайсе! :roll:

Хиляди благодарности на колегите... zmeev_2, alpine, traficant
Много ми помогнаха в адски труден момент! Колата я оправям с пари за море.... :cry:


Потребителски аватар
GOLF@
Мнения: 250
Регистриран на: Чет 24 юни 2004 9:02
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Evropa

Мнениеот GOLF@ » Сря 06 авг 2008 17:08


От мноооогоооооо време я гледам тази тема и страниците растат и всеки се хвали!!! Не издържам повече и затова пиша!

А някой от вас господа, които се радвате на темата, замислял ли се е, че може би и други биха искали да пишат? Но може би след един удар вече не са между нас!!!
Дано да не се случва на никой!

Ако можеше да я оценя бих и дал отрицателна оценка!


burgasko
Мнения: 211
Регистриран на: Сря 21 фев 2007 0:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас
Контакти:

Мнениеот burgasko » Сря 06 авг 2008 17:36


Vizor написа:Със синхрото стълб със около 80 (беше около 120 ама понамалихме малко.......) и тротоара отби малко удара .. ама доволно

удара одряза под калника от рога .. рога беше напълно здрав без да кривне и 1 мм :)
а калниците бяха сабрани на хармоника до вратата

Изображение

Изображение

носача беше взел по голямата част от удара

Изображение

предницата от лявата страна беше мармалад общо взето .. иначе добре се разминахме
аз почти излязох през предния джам .. :)


аз бях майстора ;)

Имам и един счупен стоп на някаква "баничарка" ... беше хлъзгаво валеше не очаквах опашката за светофара да е толкова дълга ... и с служебната кола (Partner) ..... прас. Служебната пострада повече ... фар калник ... броня ... бла бла бла ... да са живи и здрави застрахователите и колите на лизинг :)
С личния автомобил ... като се замисля .... май нямам с какво да се похваля


Потребителски аватар
Vizor
Изгубена душа
Мнения: 12508
Регистриран на: Съб 04 мар 2006 16:01
Автомобил: Subaru Forester XT
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Vizor » Сря 06 авг 2008 17:38


Вальо.. вальо.. трагедия беше тогава :lol:
Иначе кажи ми на Васко с ладата ако му напишем тука птп-тата дали няма да оспамим целия форум :lol:


burgasko
Мнения: 211
Регистриран на: Сря 21 фев 2007 0:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас
Контакти:

Мнениеот burgasko » Сря 06 авг 2008 17:47


ее Васето е уникат ;)
... аз се чудя кога ще се батарлясам с Половера .. ама все на косъм ... милиметър .... и др. такива ....Ще минавам по пътя около блатото и ... горе до СОМАТ на десния завой .... реших да видя как ще влезе ..... то хубу влезе ама гаден път ... то на дясно ... аз на дясно то на ляво аз на ляво ... ама дадох май повече ляво и .... излезе с задница ;) и се паркирах до оградата с трудно забележима драскотина на бронята (добре че не минах през оградата)

Като ще ходим някъде ... първо казвам "Ще карам бавно ... " и тогава се качват при мен :)


Потребителски аватар
tyo
Мнения: 1884
Регистриран на: Вто 01 фев 2005 23:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: в покрайнините на EU
Контакти:

Re: Кой в какво се е блъскал/удрял

Мнениеот tyo » Чет 07 авг 2008 21:59


VenPS написа:Предлагам тук всички колеги да споделят опита си за знайните и незнайни "препятствия" по нашите пътища...


1994
Изображение
VS.
Изображение


1996
Изображение
VS.
Изображение

1999
Изображение
VS.
Изображение


Потребителски аватар
Golf`mafia
Мнения: 648
Регистриран на: Чет 22 ное 2007 13:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Перник

Мнениеот Golf`mafia » Чет 07 авг 2008 22:25


marka написа:На 1 седмица книжка оформих едно Пежо 206, но то беше виновно :)

същия случай само че 1 седмица преди да си взема книжката той беше виновен но му платих щетите кеш за да нема кат :lol:


Потребителски аватар
dolsineq
Мнения: 22
Регистриран на: Чет 19 юни 2008 22:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: Кой в какво се е блъскал/удрял

Мнениеот dolsineq » Пет 08 авг 2008 5:08


VenPS написа:Предлагам тук всички колеги да споделят опита си за знайните и незнайни "препятствия" по нашите пътища...
:drive
На заден ход на паркинга на "БИЛА" при силно проливен дъжд и видимост-0 ,ударих един Форд на 08.03.2008г.Баща ми каза ,че като на авиопилотите през Втората световна,на всеки свален "самолет",ще ми лепи звездичка(ваденка).Когато станат 10 ,ще ме провъзглави за АС .


Потребителски аватар
Tinko
Мнения: 3262
Регистриран на: Пет 08 сеп 2006 10:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Tinko » Пет 08 авг 2008 10:33


GOLF@ написа:От мноооогоооооо време я гледам тази тема и страниците растат и всеки се хвали!!! Не издържам повече и затова пиша!

А някой от вас господа, които се радвате на темата, замислял ли се е, че може би и други биха искали да пишат? Но може би след един удар вече не са между нас!!!
Дано да не се случва на никой!

Ако можеше да я оценя бих и дал отрицателна оценка!


Така е! Повечето тук на хвалба го обръщат! Но някак си го казваш, се едно на теб не може да ти се случи....!


Потребителски аватар
Deo88
Мнения: 2673
Регистриран на: Пет 31 авг 2007 12:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Панагюрище

Мнениеот Deo88 » Пет 08 авг 2008 11:36


Всичко се случва . колкото и да внимаваш , не знаеш този срещу теб ( или около теб) на какво е способен ...


Потребителски аватар
Tatrata
Мнения: 588
Регистриран на: Вто 06 фев 2007 10:27
Автомобил: VW Polo 6N1
Двигател: ABF
Местоположение: София

Мнениеот Tatrata » Пет 08 авг 2008 11:56


Челно в полицейска кола (ченгето беше виновно) аз бях с Форд Ескорт; със 150км/ч ударих един бакшиш на излизане от тунела на Люлин посока центъра (бакшиша беше заспал и беше обкрачил осовата линия) Колата ми беше Пежо 306 xsi. След последната случка си имам 1 на ум и в града лекичко, на магистралата до 140 макс. Само на пистата ръчка :twisted:


Потребителски аватар
TeRRiEr
Мнения: 48
Регистриран на: Пон 09 юни 2008 18:58
Автомобил: Alfa Romeo 156
Двигател: 1.9 JTD 115 2002
Местоположение: Бургас

Мнениеот TeRRiEr » Нед 24 авг 2008 3:08


В задръстване спрях в бронята на 1 бакшиш с Шевролет Авео :lol: . На Пасата нищо му няма,ама на таксито бронята беше за боклука mhihi.Писаха Акт и т`ва беше всичко :D

Ааа и едно такси Шкода Фабия (жена го караше),бях спрял до тротоара с другите коли (2 ленти са),и тя как взе тоя десен завой,не гледаше напред кат завиваше не знам ама се спря във задна лява врата :x ,ама и това е оправено вече :D

Последна промяна от TeRRiEr на Нед 24 авг 2008 9:25, променено общо 1 път.



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 41 госта