Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
Потребителски аватар
ktamen
Мнения: 6164
Регистриран на: Вто 23 мар 2010 18:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София - Ямбол

Re: Внимавайте какво оставяте в колите си!!!

Мнениеот ktamen » Чет 16 дек 2010 12:34


Дашо написа:Гадни наркоманци!!!

lion_heart002 написа:Мизерниците са я видяли без аларма и затова са я отворили...Сложи си една...Иначе си прав,ама в БълХария оправия няма...

Кражби има навсякъде по света, не само в България.

Колега забелязал съм, че си много негативно настроен по отношение на нашата мила татковина. Какво чакаш, та не емигрираш? Лек път и успех в чужбина... ;)

На мен са ми крали три акумулатора, най-новия беше на 5 години, ама не са го откраднали целия, а са го строшили и плюсовата клема с малко пластмаса си висяха на кабела. Къде другаде по света ще ти строшат колата за да откраднат 15кг годни само за вторични.
Капачките на вентилите ги крадат хлапета, аз лично съм откраднал поне 20бр преди 30г, а бяхме поне десетина такива идиотчета.




kraskko
Мнения: 304
Регистриран на: Сря 24 мар 2010 12:27
Автомобил: Audi A4 avant
Двигател: dizel
Местоположение: MONTANA

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот kraskko » Чет 16 дек 2010 18:39


айде и аз да се *запиша*
тази сутрин ставам за работа в 4:40ч. и хопааааааааа
предния капак леко притворен,вдигнах го и :applause: няма акумулаторчето. :horror:
но това не беше всичко,като отворих вратата ужас,няма го мп3,кората от багажника със два говоритела,куфар с инструменти,гайковерт(който не беше мой),говорителите от корите на предните врати,крика и ключа за гуми и на края видях,че и пепелника са взели кпеленцата гадни.
панела на парното беше изкубан за да вземат мп3то,изпочупени пластмаски и т.н.
оказа се,че не съм изгорял само аз,още 4голфа бяха без акумулатори и там кавото са успели да вземат.
не искам да пиша глупости в темата от сорта как ще ги бия е....а и др.
ама да им се връща на тия МОМЦИ.


Потребителски аватар
Green_Madness
Мнения: 847
Регистриран на: Нед 12 авг 2007 20:03
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот Green_Madness » Чет 16 дек 2010 21:39


Гледайте късните емисии на новините. В ранните са казали, че има нова мода - докато някой си подгравя колата да тръгва, някви изроди го нападат и му я взимат...


Потребителски аватар
hooligans
Мнения: 18720
Регистриран на: Пет 30 мар 2007 19:22
Автомобил: VW Polo Harlekin 1996
Двигател: 1.6 AEE
Местоположение: София

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот hooligans » Чет 16 дек 2010 21:49


Green_Madness написа:Гледайте късните емисии на новините. В ранните са казали, че има нова мода - докато някой си подгравя колата да тръгва, някви изроди го нападат и му я взимат...


тва е от много време
спираш за кафе до бутката, оставяш запалена колата и ти я дигат


Потребителски аватар
Green_Madness
Мнения: 847
Регистриран на: Нед 12 авг 2007 20:03
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот Green_Madness » Чет 16 дек 2010 21:50


hooligans написа:
Green_Madness написа:Гледайте късните емисии на новините. В ранните са казали, че има нова мода - докато някой си подгравя колата да тръгва, някви изроди го нападат и му я взимат...


тва е от много време
спираш за кафе до бутката, оставяш запалена колата и ти я дигат


Това ясно колега, говорим за насилствено отнемане докато си вътре - не знам дали репортажа е бил по БТВ или Нова, но не е бил за единичен случай.


Потребителски аватар
baracuda681
Мнения: 574
Регистриран на: Съб 27 дек 2008 0:28
Автомобил:
Двигател:

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот baracuda681 » Чет 16 дек 2010 23:47


В мутренските години по светофарите ги сваляха death Онази нощ в квартала откраднали шофьорската врата на една кола :banghead:


Потребителски аватар
bobiwer
Мнения: 328
Регистриран на: Нед 05 авг 2007 2:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот bobiwer » Нед 19 дек 2010 5:55


Преди 1 час с приятели бяхме на косъм да хванем двама
Откраднаха 1 акумулатор от Опел Астра и се изнизаха с такси ! :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :evil: :evil:


Потребителски аватар
Marto_VN
Мнения: 517
Регистриран на: Вто 26 яну 2010 18:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Varna

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот Marto_VN » Нед 19 дек 2010 6:17


Дано ви поолекне , малко но преди бях в полицията :) и няколко такива боклука съм ги пратил на "почивка" в едно красиво държавно заведение :lol:

И на мен са ми крали касетофонче преди години от "баба лада" , знам какво е гадно ......


Потребителски аватар
spyki_76
Мнения: 132
Регистриран на: Вто 17 фев 2009 20:57
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofia

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот spyki_76 » Чет 23 дек 2010 10:32


Зравейте и аз ще се запиша от отбора.Ставам сутринта и какво да видя няма ми тазовете на джантите,а ги сложих едва преди месец.Преди време на г2 ми бяха откраднали цели 3 пъти предната решетка ,задна броня, радио ,а да не се сещам колко пъти я намирам отворена.Та се питам защо и плащах автокаско като никой не плаща откраднати неща.На един приятел от Люлин преди няколко дни ми се оплака че му взели акумолатора.Крадат на всякаде ,а полицията как само ни пази.


Потребителски аватар
Станислав
Мнения: 76
Регистриран на: Сря 03 май 2006 16:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот Станислав » Чет 23 дек 2010 12:06


Да се "похваля" и аз - отмъкнаха ми пръскалката на задното стъкло. При теста сега без пластмасовият накрайник пръска около 1,5 метра назад.

Някой може ли да каже като отида в някой магазин за части във Варна - как да обясня коя точно част ми трябва или каталожен номер ако знае. Колата е МК3 95 1,4. Ако знаете също и направо някой магазин където може да я имат налична.


Потребителски аватар
vasstop
Гадфадъ'
Гадфадъ'
Мнения: 17178
Регистриран на: Сря 11 авг 2004 6:15
Автомобил: Golf 2 syncro
Двигател: 1P 1990
Местоположение: София
Контакти:

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот vasstop » Чет 23 дек 2010 12:28


Имат в Ауто+, по спомени цената беше около 13-14лв.


Потребителски аватар
Velko
Мнения: 1453
Регистриран на: Пон 22 мар 2010 13:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот Velko » Чет 23 дек 2010 12:37


На приятелката ми,брат и кара служебно Пунто.Миналата вечер и двата регистрационни номера... :evil:


Потребителски аватар
zaro
Мнения: 2035
Регистриран на: Сря 19 яну 2005 10:43
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот zaro » Сря 29 дек 2010 3:22


И аз да се запиша!
Вчера около 19:30 си паркирам колата пред магазин Escada на Алабин, точно под светлините на хубавата голяма столична елха, където на минута минават по сто човека и още толкова коли, срещам се с двама приятели, които ме молят да си оставят раниците в колата, отключвам им, мятат си раниците в багажника, заключвам, правиме каквото правиме. След около час отиваме при колата, отключвам качваме се и заминаваме на някъде. Накрая на вечерта тръгват да си вземат раниците и хоп - в багажника няма никой. Тоест няма им ги раниците, моите дребни глупости, включително и моята раница са си вътре. шах. По колата няма никакви видими следи от каквото и да е насилие, дори леда по багажника и по ключалката си седи. след много внимателно вглеждане ми прави впечатление че на шофьорската врата цепката на ключалката е една идея настрани, почти незабележимо, но няма следи от насилие. пробвам колата се заключва с ключа, но не иска да се отключи после, явно нещо е счупено.

В раниците имаше точно : по един чифт мокри бански, по една мокра кърпа, по едни джапанки и по едни очила и шапка за плуване. mhihi mhihi нищо друго не липсва от колата, включително и моята раница си седеше точно до тези двете, но тя си е там :)
интересна случка, явно нищо не трябва да ме учудва:)


bodlio
Мнения: 29
Регистриран на: Нед 10 авг 2008 10:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Надупчени гуми с шило

Мнениеот bodlio » Чет 06 яну 2011 8:33


Колеги,
Вечерта, между 3 и 4 Януари, някой ми беше надупчил двете леви гуми на колата, в района на Фантастико в Ст. Град. 8 дупки с шило на задната и още толкова на предната. Гумите бяха почти нови. Good Year Ultra Grip 7+. DOT 08/09 - 195/65 R15. До колкото разбрах не подлежат на ремонт и единствения вариант е да се карат с вътрешна гума. В продължение на почти година паркирам на едно и също място :(
Не се сещам какво да ги правя, а ми е жал да ги изхвърля просто така. Някой да има мерак да кара по-бавничко и с вътрешни гуми отзад?


Потребителски аватар
PagocmuH
Мнения: 1072
Регистриран на: Пет 24 апр 2009 18:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Кукерландия
Контакти:

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот PagocmuH » Чет 06 яну 2011 12:54


Станислав написа:Да се "похваля" и аз - отмъкнаха ми пръскалката на задното стъкло. При теста сега без пластмасовият накрайник пръска около 1,5 метра назад.

Някой може ли да каже като отида в някой магазин за части във Варна - как да обясня коя точно част ми трябва или каталожен номер ако знае. Колата е МК3 95 1,4. Ако знаете също и направо някой магазин където може да я имат налична.


Много ги крадат тези капачета,гадините мръсни :beat_butt2

untitled1.JPG



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 37 госта