Наказателни лепенки...от къде?

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
Потребителски аватар
веселин
Мнения: 8226
Регистриран на: Пет 20 май 2005 18:36
Автомобил: SkodaFabia 1 sedan
Двигател: BNM 1.4 TDI-PD 2007
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот веселин » Съб 12 апр 2008 22:03


Не знам за лепенка - аз искам да спра нейде - да си заскобя предно лево колело със моя си жълтичка скоба - 100% идентична със тия на "Пракинги и гаражи" - и да не се разправяме с тях - идеен бизнес за тия дето железата им идат отръки!!! :wink:




Потребителски аватар
groznika
Мнения: 4928
Регистриран на: Вто 16 яну 2007 11:23
Автомобил: Bora 1.8T
Двигател: AUM
Местоположение: София

Мнениеот groznika » Съб 12 апр 2008 22:50


веселин написа:Не знам за лепенка - аз искам да спра нейде - да си заскобя предно лево колело със моя си жълтичка скоба - 100% идентична със тия на "Пракинги и гаражи" - и да не се разправяме с тях - идеен бизнес за тия дето железата им идат отръки!!! :wink:


Идеята ти не е много добра. Мой колега си разнасяше крадена скоба в багажника и "О! Чудо!" вдигнаха му колата. Оказа се, че след заскобване, ако до два часа не се явиш да си платиш наказнието иде паяка и пак те дрънкат ;)


Потребителски аватар
веселин
Мнения: 8226
Регистриран на: Пет 20 май 2005 18:36
Автомобил: SkodaFabia 1 sedan
Двигател: BNM 1.4 TDI-PD 2007
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот веселин » Съб 12 апр 2008 23:08


groznika написа:
веселин написа:Не знам за лепенка - аз искам да спра нейде - да си заскобя предно лево колело със моя си жълтичка скоба - 100% идентична със тия на "Пракинги и гаражи" - и да не се разправяме с тях - идеен бизнес за тия дето железата им идат отръки!!! :wink:


Идеята ти не е много добра. Мой колега си разнасяше крадена скоба в багажника и "О! Чудо!" вдигнаха му колата. Оказа се, че след заскобване, ако до два часа не се явиш да си платиш наказнието иде паяка и пак те дрънкат ;)

Баси - треа да си купувам паяк да го ева! :shock mhihi spam


Потребителски аватар
stenly_r
Мнения: 323
Регистриран на: Чет 05 май 2005 14:24
Автомобил: VW 1300
Двигател: F
Местоположение: Банкя
Контакти:

Re: Наказателни лепенки...от къде?

Мнениеот stenly_r » Нед 13 апр 2008 14:32


FaTDoG написа:Тоя бизнес парк нали голямата работа като го правеха,да бяха направили повече паркоместа или некви подземни гаражи или гараж на няколко етажа. Не защитавам все пак тия дето спират като идиоти,ама и тия дето са мислели бизнес парка май са големи простаци.


Има си паркинг на няколо етажа, ама като паркираш там трябва да ходиш 100 метра пеша! "Аз не съм си купил кола нов внос за да ходя пеша - те че ми ка'ат къде да спрем..." и т.н. ТЕ СА НАВСЯКЪДЕ :wink:

Аз никога не съм имал проблеми с паркирането. Всички платени паркинги ги знам наизуст. Синята зона си е на далавера направо.
И ми е много странно някой като каже "еми няма къде да паркираааам"
- Е там има паркинг - 2 лв/час.
- Ти луд ли си, бе? 2 лева. - И спира до некоя стена, отива и си купува бяло боро за 3,20, дюнер за 2,50 и нокиа за 600...ебати селтиците..


Потребителски аватар
dbanchev
Мнения: 358
Регистриран на: Чет 28 юни 2007 10:01
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот dbanchev » Нед 13 апр 2008 16:57


:evil: На мен в петък се опитаха да ми лепнат такава гадост на стъклото, ама добре че ги видях тия п..али! Единия си тръгна със синка за спомен, другия се изнесе набързо без да се разправя! Бях си спрял съвсем нормално до тротоара пред една сграда в Лозенец. Тия със лепенката ми излязоха с обяснението, че там паркирали само техните си коли! Никъде нямаше знак за служебен абонамент... :twisted:


Потребителски аватар
pkaramitev
Мнения: 171
Регистриран на: Чет 07 юни 2007 16:07
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот pkaramitev » Нед 13 апр 2008 18:08


веселин написа:
groznika написа:
веселин написа:Не знам за лепенка - аз искам да спра нейде - да си заскобя предно лево колело със моя си жълтичка скоба - 100% идентична със тия на "Пракинги и гаражи" - и да не се разправяме с тях - идеен бизнес за тия дето железата им идат отръки!!! :wink:


Идеята ти не е много добра. Мой колега си разнасяше крадена скоба в багажника и "О! Чудо!" вдигнаха му колата. Оказа се, че след заскобване, ако до два часа не се явиш да си платиш наказнието иде паяка и пак те дрънкат ;)

Баси - треа да си купувам паяк да го ева! :shock mhihi spam

ЕЕ ша изпаднем от смех :lol: :lol: Тва си е за "бисери"
Оня ден видях неква А8 с лепенка на предното стъкло,таман пред очите на шофера,и се зачудих ква ли е!Сега разбирам,яка е идеята,пално си е с кретени :evil: :evil:


Потребителски аватар
jetttlii
Мнения: 1198
Регистриран на: Сря 30 май 2007 23:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот jetttlii » Нед 13 апр 2008 18:56


Още миналата година щяха да ми лепят такава лепенка в Красно Село, спирам аз пред един гараж за който знам, че е служебен и отивам до бащата, след 5 мин. идва някакъв негов колега и вика я дайте от лепенките, че някакъв нахалник с Jetta е спрял пред гаража :lol: Лепенките бяха 20х20 и лепяха по две пред шоферската врата и на предното стъкло с надпис - "вие извършихте нарушение като спряхте пред гараж".


psstv18rp
Мнения: 1282
Регистриран на: Чет 20 юли 2006 14:32
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот psstv18rp » Пон 14 апр 2008 14:11


Абе който лепи такива лепенки рано или късно ще яде бой то е ясно. :-) А ако ги лепи пред гаража/входа си, то няма само с бой да се размине, а и с разнообразни "акцийки" срещу гараж, кола и апартамент.

Преди години живеех в центъра и един така дереше колите дето спирали пред входа му - принципен човека - дори и да не му пречат - дере, не иска да има пред входа кола изобщо. :-)

Изподра доста коли, включително баровски, и в един момент естествено се разбра кой ги прави тия работи, и се разчу даже. :-)
Неговата кола бързо стана на скрап - където и да спреше, някой минавайки трошеше по нещо, фарове, стъкла, гуми - всичко отиде. Последно я помня като боклукчийски контейнер.
Биха го, разбиха му апартамента... Ама беше престанал да дере. Той и на улицата не смееше да излезе особено вечер де. :-)


Потребителски аватар
ANNIHILATOR
Мнения: 1427
Регистриран на: Чет 11 авг 2005 9:06
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Петрич
Контакти:

Мнениеот ANNIHILATOR » Пон 14 апр 2008 14:21


А за тези дето ни ядосват в движение трябва да си купим по една пеинтбол пушка :) :lol:


Потребителски аватар
versace
Мнения: 735
Регистриран на: Чет 08 дек 2005 19:57
Автомобил: Ex Touareg present Mercedes ML
Двигател: 320 CDI 224 Hp
Местоположение: Варна

Мнениеот versace » Пон 14 апр 2008 23:26


Съжалих че пуснах тази тема. Зададох прост въпрос от къде да се снабдя с лепенки, а получих отговори как ще си патя, защото съм решил да направя нещо принципно и правилно. Малко ми намирисва на комплекси (без никой, да се засяга). Най обичам да ми се обяснява защо простотията трябва да се толерира и как ще ям бой и т.н.
Най лесно е да мина и да надера с ключ колите. Да но мисля че съм избрал много по-цивилизован начин да покажа какво мисля без никой да понася материални щети.


Потребителски аватар
groznika
Мнения: 4928
Регистриран на: Вто 16 яну 2007 11:23
Автомобил: Bora 1.8T
Двигател: AUM
Местоположение: София

Мнениеот groznika » Пон 14 апр 2008 23:50


versace написа:Съжалих че пуснах тази тема. Зададох прост въпрос от къде да се снабдя с лепенки, а получих отговори как ще си патя, защото съм решил да направя нещо принципно и правилно. Малко ми намирисва на комплекси (без никой, да се засяга). Най обичам да ми се обяснява защо простотията трябва да се толерира и как ще ям бой и т.н.
Най лесно е да мина и да надера с ключ колите. Да но мисля че съм избрал много по-цивилизован начин да покажа какво мисля без никой да понася материални щети.


Колега, мисля получи и доста добри отговори...
Алтернативен вариант си остава да се отбиеш в рекламна агенция която изготвя рекламни материали и да си поръчаш лепенки каквито ти душа иска. Ако очакваш някой да ти ги донесе на готово то очевидно е, че няма да стане.
Опцията с ангенцията е изключително бърза, лесна и удобна. Половин България карат със клубни стикери правени в агенции. Нали не мислиш, че всеки е бил път до Сф за да си купи такива от Vasstop-а ;)


Потребителски аватар
stenly_r
Мнения: 323
Регистриран на: Чет 05 май 2005 14:24
Автомобил: VW 1300
Двигател: F
Местоположение: Банкя
Контакти:

Мнениеот stenly_r » Вто 15 апр 2008 7:24


Такава лепенка не е опция (от рекллалмна агенция).
Лесно се отлепва. Защото е цяла. И защото е от фолио.
Ония лепенки в бизнеспарка са хартиени и са нарязани на ситни квадратчета. Именно това ги прави гадни, защото се късат.
Търси от тоя тип. Преди време имаше тема във форума с линк към сайт, на който се продават. А да - доста по-евтини трябва да са от класическите.

Успех.

П.С. Не ги лепи за щяло и нещяло


Потребителски аватар
Viktor_99
Мнения: 1956
Регистриран на: Пет 24 юни 2005 15:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Viktor_99 » Вто 15 апр 2008 7:52


Колега, лепенката се отлепва с чаша гореща вода. Само ще си даваш парите за глупости :)! Не вършат работа, ако обърнеш внимание в БПС, налепените коли са едни и същи ;)


Потребителски аватар
VWGT
Мнения: 6156
Регистриран на: Пет 09 дек 2005 10:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот VWGT » Вто 15 апр 2008 8:12


versace написа:Съжалих че пуснах тази тема. Зададох прост въпрос от къде да се снабдя с лепенки, а получих отговори как ще си патя, защото съм решил да направя нещо принципно и правилно. Малко ми намирисва на комплекси (без никой, да се засяга). Най обичам да ми се обяснява защо простотията трябва да се толерира и как ще ям бой и т.н.
Най лесно е да мина и да надера с ключ колите. Да но мисля че съм избрал много по-цивилизован начин да покажа какво мисля без никой да понася материални щети.


перманентен маркер също е решение колега ... АЗ ПАРКИРАХ НЕПРАВИЛНО !!! чисти се с ацетон за 2 сек, стига да го имаш под ръка. С вода обаче не става :wink:
Много добре те разбирам ... център, задръстване, наложило ти се е да спреш ... остави си поне телефона на стъклото да те ... на нашата улица се понаучиха.


Потребителски аватар
golf rlZZZ
Мнения: 230
Регистриран на: Вто 03 юли 2007 23:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот golf rlZZZ » Вто 15 апр 2008 9:22


колега,тази работа със санкционирането на неправилно спрели автомобили си има органи,които това им е работа! ако ние се захванем с това най-много да изядем боя някъде!



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Djorkaev и 48 госта