Откраднат МК2, рег.ном. С8497МВ, Награда за инфо - 1800 лв.

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
Потребителски аватар
amikus
Мнения: 828
Регистриран на: Вто 10 юли 2007 10:11
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София/Плевен
Контакти:

re

Мнениеот amikus » Пет 23 май 2008 20:39


Само да кажа че и аз постоянно се оглеждам имам му снимки и в личната и служебната кола.Ще се намери дали след ден или два или месец ще се намери няма каде да иде хубаво е да имаш познати в полицията да ги почерпиш и да се задействат по-енергично така я го види некой я не движението е супер натоварено и е трудно да се огледа подробно особено ако са махнали от нея някои неща е аз карах след един голф 2 км да го огледам хубаво ама не беше твоя.Не губи кураж ще се намери не го обвинявайте че жали за една ламарина аз съм същия за хора не ми е жал толкова колко за вещи и животни.




Потребителски аватар
bubsan
Мнения: 39
Регистриран на: Чет 23 авг 2007 16:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: re

Мнениеот bubsan » Пет 23 май 2008 21:31


amikus написа:.....за хора не ми е жал толкова колко за вещи и животни.


Малко се превъзбуждаш май. :beer


Потребителски аватар
MaDNesS
Мнения: 188
Регистриран на: Чет 17 авг 2006 22:43
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Хасково

Мнениеот MaDNesS » Пет 23 май 2008 22:44


ACCELERATOR написа:Камене, колкото и да ми е кофти за колата, не мога да не ти кажа следните неща:
1. Това е само кола!
2. След като все още не е намерена, шанса да се намери става все по-минимален, така че го приеми!
3. С парите от застраховката, + тези 1800лв, които ги даваш като награда, можеш спокойно да си купиш доста приличен голф, да не кажа - дори и по-добър.
4 - 5 - 6. Това е просто кола!
7. Live sux! Като гледам как се тръшкаш по едни ламарини, не ми се мисли как ще понесеш, ако живота ти поднесе нещо по-лошо.
8. Дори и случайно да откриеш извършителя, не си заслужава заради някаква си кола да се вкарваш във филми, да се правиш на Рамбо, да рискуваш да те осъдят, или не дай си Боже - нещо по-лошо.
Наистина, много ми се иска да се намери колата, стискам палци и се оглеждам, но - погледни реално нещата в очите, вземи се в ръце, и продължавай напред. :wink:


Пич прав си ама до някаде !!! И аз лично сам На това мнение но нещо което ми е струвало средства нерви ценно време и други неща няма да го прежаля лесно и на мен ми е мъка както и на много други хора от форума но какво да се прави талъв е живота :cry: ще направим всичко по силитеси даже и няд тях да се намери Колата !!!
Камене не губи надежда тя е Била на Дъното на Котията На ПАНДОРА
ако бях по близо щях да помогна .
Ще разпитам няколко хора дето са в тоя Бизнес дано да Изкочи нещо.
Дано да се Открие Машинката много е ЯКА !!!


Потребителски аватар
kam_tod
Мнения: 1102
Регистриран на: Пон 05 мар 2007 23:59
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот kam_tod » Съб 24 май 2008 22:44


Въпросът не е в това дали Черньо е бил купчина желязо... аз но го възприемах така и никога не съм се отнасял така към него... някой беше писал, че с парите от каското и тези от наградата съм щял да си купя по-хубава кола... това не е истина, не искам да споря... много тройки и четворки не можеха да се мерят с този МК2, нито като състояние, нито километри реални, нито кати вървеж... колата има и прекалено голяма емоционална стойност за мене, така че дали е една купчине желязо или не, това трябва да си остане моя преценка...

Благодаря на всички, които се опитаха да помогнат.

Моля модераторите да затрият темата, защото повече не искам нищо да ми напомня за този МК2. Дори и да го открия, ще стане случайно, ще стане след много време и т.н., ако въобще стане.

Поздрави.


Потребителски аватар
LILO&STICH
ябълката на раздора
Мнения: 13068
Регистриран на: Сря 17 авг 2005 15:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот LILO&STICH » Съб 24 май 2008 22:45


ех камене,днес минах покрай мястото на черньо :?

липсва ми :?


Потребителски аватар
groznika
Мнения: 4928
Регистриран на: Вто 16 яну 2007 11:23
Автомобил: Bora 1.8T
Двигател: AUM
Местоположение: София

Мнениеот groznika » Съб 24 май 2008 23:45


kam_tod написа:Въпросът не е в това дали Черньо е бил купчина желязо... аз но го възприемах така и никога не съм се отнасял така към него... някой беше писал, че с парите от каското и тези от наградата съм щял да си купя по-хубава кола... това не е истина, не искам да споря... много тройки и четворки не можеха да се мерят с този МК2, нито като състояние, нито километри реални, нито кати вървеж... колата има и прекалено голяма емоционална стойност за мене, така че дали е една купчине желязо или не, това трябва да си остане моя преценка...

Благодаря на всички, които се опитаха да помогнат.

Моля модераторите да затрият темата, защото повече не искам нищо да ми напомня за този МК2. Дори и да го открия, ще стане случайно, ще стане след много време и т.н., ако въобще стане.

Поздрави.


И таз хубава! Недей да се отчайваш... Нека поне темата остане. Прекалено лесно се предаваш.
Направил си всичко необходимо. Прояви малко търпение, а от тази тема можеш само да спечелиш.


Потребителски аватар
wili98
Щраусолог
Мнения: 7566
Регистриран на: Вто 07 дек 2004 12:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот wili98 » Нед 25 май 2008 22:15


просто ще откача темата...ю
няма да я затривам.. защото има много линкове към нея...



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: kris11, ronnie72, VWG3D и 44 госта