как се вади климАтроника на пасат Б5?

Техническа и сервизна информация за Passat
Major
Мнения: 104
Регистриран на: Нед 17 юни 2007 0:12
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Монтана

как се вади климАтроника на пасат Б5?

Мнениеот Major » Сря 03 фев 2010 14:04


Възможно ли е без преправяния климатроника, ограден с жълто да падне там, където сочи стрелката и на мястото на това където е оградено с червено да сложа навигация, която имам и пасва ? Обаче въпросът е БЕЗ преправяния, просто дали е пригодено фабрично, защото гледам има много пасати така, обаче не_знам дали не е преправяно нещо по тях. Ако отговорът е 'ДА', искам да попитам как да сваля климатроника без да го счупя, на щипки ли е или какво?

Изображение




Потребителски аватар
Barboukov
Мнения: 6090
Регистриран на: Вто 21 апр 2009 21:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе
Контакти:

Re: как се вади климетроника на пасат Б5?

Мнениеот Barboukov » Сря 03 фев 2010 16:47


Колега, измести си темата в Технически.


Потребителски аватар
dr.76
Мнения: 57
Регистриран на: Съб 22 авг 2009 19:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofia

Re: как се вади климетроника на пасат Б5?

Мнениеот dr.76 » Сря 03 фев 2010 17:52


Сваляш пластмасовата рамка около него,и виждаш 4 болта мисля че бяха,но трябва да си намериш и нов панел на който гнездото му за климатроника е най-долу..струва над 200лв нов,или около 50 по моргите..


Потребителски аватар
Peteff
Мнения: 1757
Регистриран на: Сря 03 окт 2007 17:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас,Поморие,Salzburg
Контакти:

Re: как се вади климетроника на пасат Б5?

Мнениеот Peteff » Сря 03 фев 2010 18:57


Обаче ми се струва че кабелите на климатроника няма да стигнат до доло.Поне при моя пасат са доста къси и за да се свали въпросния панел трябва да се окачат един по един от дясно на ляво иначе дори не може да се дръпне навън а пък камоли да стигнат до въпросното място на което искаш да го местиш.


Потребителски аватар
BRUKLLIN
Мнения: 363
Регистриран на: Пон 15 сеп 2008 21:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Passat- TDI 110hp. AFN

Re: как се вади климетроника на пасат Б5?

Мнениеот BRUKLLIN » Съб 06 фев 2010 16:06


dr.76 написа:Сваляш пластмасовата рамка около него,и виждаш 4 болта мисля че бяха,но трябва да си намериш и нов панел на който гнездото му за климатроника е най-долу..струва над 200лв нов,или около 50 по моргите..

ИзображениеПрав е колегата оградените болтчета се развиват и управлението на климатроника ти излиза,ако искаш да свалиш целия панел трябва да развиеш и две болчета в нишата под касетофона.


Потребителски аватар
KGL
Мнения: 790
Регистриран на: Вто 22 ное 2005 13:59
Автомобил: Passat B8 Alltr BMT 176kW TDI
Двигател: CUAA 2016
Местоположение: София
Контакти:

Re: как се вади климАтроника на пасат Б5?

Мнениеот KGL » Пон 08 фев 2010 11:30


Каква ти е навигацията? Сигурно ли е че в нея няма и управление за климатроник?


mart
Мнения: 65
Регистриран на: Вто 31 юли 2007 13:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: как се вади климАтроника на пасат Б5?

Мнениеот mart » Пон 08 фев 2010 15:47


попринцип може и без нов панел ама ще тряя си поиграеш с еспоксидна смола или влакнест кит.За да направиш новия този панел да изглежда като онзи който ще купиш. Ако не си работил с смола по добре се не хващай щото може да стане беля. Аз лично бих си го правил аз и бих си сложил навигация с телевизор и още доста работи в ebay ги има по 400 лв. Има TV GPS Bluetooth (за да можеш да си свържеш телефона с говорителите на колата и да говориш) Radio възможност за монтиране на камера за задно виждане при паркиране и сигурно изспускам нещо. Като цяло Успех и Поздрави



Върни се в “Passat”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 42 госта