Промоции на бензиностанции

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
parno
Мнения: 7309
Регистриран на: Сря 19 сеп 2007 13:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Промоции на бензиностанции

Мнениеот parno » Вто 21 юли 2009 16:59


от всички бензиностанции единствено съм закачал на шел
там офертата обаче е зареди еди колко си за да си КупиШ еди какво си
имаха едни чашки преди с едни мотористчета нарисувани.
по 2 кинта беше чашата ако сипеш над 25 кила мисля.




Потребителски аватар
jims
Мнения: 1089
Регистриран на: Вто 26 юни 2007 12:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Промоции на бензиностанции

Мнениеот jims » Вто 21 юли 2009 17:09


От големите вериги, Шел имат най-добрата промоция. На ОМВ е голяма набутвация... Един талон ти дава точки и го печелиш като заредиш минимум 20, но не помня лв или литра (може и 10 да са, не съм сигурен). Като събереш примерно 20 талона ги даваш + някаква сума и вземаш подарък. Всеки сам може да си направи сметката кога ще ги събере... :)
На Шел печелиш като заредиш 25 литра гориво и доплащаш за артикула: футболна топка, хавлиена кърпа, раница. Май нямаше други. Един колега си е накупил по няколко от всички, покрай него и аз миналата седмица взех една топка.
На Лукойл тия талони нервят... Голямо търкане, голямо нещо :)


Потребителски аватар
Ivailo
Мнения: 9497
Регистриран на: Пет 27 апр 2007 15:21
Автомобил: VW Golf mk3
Двигател: AAZ
Местоположение: София/Видин
Контакти:

Re: Промоции на бензиностанции

Мнениеот Ivailo » Вто 21 юли 2009 18:07


jims написа:От големите вериги, Шел имат най-добрата промоция. На ОМВ е голяма набутвация... Един талон ти дава точки и го печелиш като заредиш минимум 20, но не помня лв или литра (може и 10 да са, не съм сигурен). Като събереш примерно 20 талона ги даваш + някаква сума и вземаш подарък. Всеки сам може да си направи сметката кога ще ги събере... :)
На Шел печелиш като заредиш 25 литра гориво и доплащаш за артикула: футболна топка, хавлиена кърпа, раница. Май нямаше други. Един колега си е накупил по няколко от всички, покрай него и аз миналата седмица взех една топка.
На Лукойл тия талони нервят... Голямо търкане, голямо нещо :)

За ОМВ - 20 лв зареждаш и ти дават точка. Събираш 25 точки (500 лв) и си КУПУВАШ подаръка :063:

Ако дойде някой чужденец и ни види "промоциите" ще си помисли, че е в страна от третия свят...


Потребителски аватар
pronobis
Мнения: 393
Регистриран на: Нед 13 апр 2008 21:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Промоции на бензиностанции

Мнениеот pronobis » Сря 22 юли 2009 9:48


Да добавя за Ромпетрол, че иначе няма да е коректно:
Освен описаните вече от мен неща, които се печелят в предишния ми пост, има и участие в томбола с някакви карти, които на място издават.
Наградите са 2 билета за Мадона и 2 билета за някои от мачовете на Шампионска лига next season.
Но не помня, май имаше няк'ви лимити за до колко пари си заредил, за да участваш...



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта