Пак ли ни изненада снега?

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
MITKO_DVD
Мнения: 6375
Регистриран на: Пет 09 юни 2006 20:54
Автомобил: Passat B4
Двигател: 2E 1994
Местоположение: София/Монтана
Контакти:

Re: Пак ли ни изненада снега?

Мнениеот MITKO_DVD » Пет 18 дек 2009 17:55


Dessi написа:
bobo7 написа:Баси нещастниците са тея от общината!


Е нЕма такива ИЗРОДИ !!!!!! :evil: :evil: :evil:
Излязла съм 07:00 - Люлин => Дървеница - 08:55 :evil:
Т.Александров - не почистен !!!
Цариградско - ужасТ !!!!
Д.Цанков - ..... !!!!

МНОГО СМЕ ИЗНЕНАДАНИ НАЛИ ?!!!
:evil:


Същата работа самоче аз стигнах в 8.00 ма при ебати карането иначе беше на всякъде смраДДДДДДДДДДДДДДДДДд :beat_butt2 :beat_butt2 :beat_butt2 :beat_butt2




Потребителски аватар
The Red Guy
Мнения: 2402
Регистриран на: Чет 19 апр 2007 17:35
Автомобил:
Двигател:

Re: Пак ли ни изненада снега?

Мнениеот The Red Guy » Пет 18 дек 2009 17:59


И ко правим освен, че мрънкаме?

В Русе е осрано отвсякъде, цяла сутрин не видях никва машина, а обиколих града 2 пъти. Всичките ми комшии са педали, 99 % от хората в тая страна са такива и ги мързи да гледат. Никой не се сеща да изрине пред гаража си - от 65 гаража само моят е изринат (не се хваля, смятам го за нормално). Пред входа ми също е такова, сега съм в Румъния, утре, като се прибера сутринта, си вземам лопатата и почвам да чистя, защото нито един ПЕДАЛ няма да се сети, щото е по-хубаво да си пърди на топло, а не с лопатата. Вече трета година само аз чистя. Едно време, бог да го прости, е чистил само дядо ми. Явно сме най-тъпите! Ама нейсе! КОЛКО ОТ ВАС, НЕДОВЛНИТЕ, ще си изчистят снега пред входа и гаража? Това е риторичен въпрос, не искам да обидя никого. Квито са хората, такава е и държавата, няма кво да мрънкаме. Ситуацията на улицата е отражение на нашата незаинтересованост. ФАКТ!


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19706
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Пак ли ни изненада снега?

Мнениеот Vlad777 » Пет 18 дек 2009 18:18


Какво общо има кой си чисти пред входа... :screwy

На тези дето чистят улиците им ПЛАЩАТ за това и те не си вършат работата...

А тва кой си изчистил пред входа няма нищо общо!


Потребителски аватар
santo_trafficante
Мнения: 7159
Регистриран на: Сря 21 дек 2005 11:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Пак ли ни изненада снега?

Мнениеот santo_trafficante » Пет 18 дек 2009 18:23


нищо не може да ме изненада mhihi дали е сухо или сняг ми е се тая mhihi
весело им беше на тея с летните гуми :wink: на тях незнам кой им е виновен mhihi ББ :D


Потребителски аватар
DragoGT
1/8 перничанин
1/8 перничанин
Мнения: 10772
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 18:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Пак ли ни изненада снега?

Мнениеот DragoGT » Пет 18 дек 2009 18:24


абе да ви вадя ли темата как от по-малко сняг Англия миналата година бешеш блокирана и обявиха загуби за 8 млрд. паунда
аз днес покарах из цяла софия
на места до асфалт на места киша - сумати идиоти където ги е страх да вдигнат повече от 20 - за мен това е проблема


Потребителски аватар
AmW
Мнения: 3550
Регистриран на: Пон 23 апр 2007 14:39
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Пак ли ни изненада снега?

Мнениеот AmW » Пет 18 дек 2009 18:28


Блокирана за 3 дни!
Но снега беше само първия ден и го чакаха да се разтопи до 3тия.


Потребителски аватар
zdravko_dimitrov1986
Мнения: 1769
Регистриран на: Сря 17 окт 2007 17:51
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Самоков

Re: Пак ли ни изненада снега?

Мнениеот zdravko_dimitrov1986 » Пет 18 дек 2009 18:34


Абе чета, чета и се чудя какви хора има в тази държава и в този форум.
Какви са тия оплаквания - 10см сняг и 30 минути не може да излезете от паркинга пред блока. На мен това ми говори нещо, но ще си затрая.
Колко от вас си карат с летните гуметки а. Вие какво искате за 5см плътна прилепнал по асвалта сняг да се пускат греблата и да се хтроши асфалта ли бе.
Ако имате акъл в главата и имате хубави зимни гуми - сегашните условия не представляват никакъв проблем, ама никакъв.
Да сте гледали новити тия дни какво става по др. страни - пример Испания.
А, че може и по-добре да се чисти - опр. може.
Но това си е - по хубаво си е да мрънкаш и така е.
Поздрави.


Потребителски аватар
GOLF
!!!ИЗМАМНИК!!!
Мнения: 649
Регистриран на: Вто 23 яну 2007 20:56
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Пак ли ни изненада снега?

Мнениеот GOLF » Пет 18 дек 2009 18:49


AmW написа:Блокирана за 3 дни!
Но снега беше само първия ден и го чакаха да се разтопи до 3тия.


Аз в момента съм тука в Англия и няма да ти казвам за каква зима говориме, според англичаните. Сняг заваля снощи около 20-21ч. и до сутринта имаше педя и половина.
Днес били затворени 350 у-ща поради същата причина. Писах и на друго място, ще го кажа и тук. Тези хора нямат зимни гуми!
А аз не мога да си тръгна от тука защото няма кой да докара гориво за самолетите! Пак заради снега!

А по темата, не ги е изненадала, както всяка година. Аз незнам защо още им се връзвате на тия келеши!


Потребителски аватар
AmW
Мнения: 3550
Регистриран на: Пон 23 апр 2007 14:39
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Пак ли ни изненада снега?

Мнениеот AmW » Пет 18 дек 2009 18:59


Ето това е максималното което успя да натрупа :
Изображение
п.п. Снимката е правене днес сутринта.
п.п.2 Ако не можеш да си тръгнеш до 26-27, звънкай да се прибираме заедно mhihi

п.п.3 Май и с кола няма да може да си тръгнеме... фериботите са спрени поради лошото време...

Последна промяна от AmW на Съб 19 дек 2009 15:58, променено общо 2 пъти.


Потребителски аватар
Momot
Мнения: 267
Регистриран на: Пет 23 мар 2007 9:54
Автомобил: Passat 1.9 tdi
Двигател:
Местоположение: чайна таун

Re: Пак ли ни изненада снега?

Мнениеот Momot » Пет 18 дек 2009 19:01


zdravko_dimitrov1986 написа:Абе чета, чета и се чудя какви хора има в тази държава и в този форум.
Какви са тия оплаквания - 10см сняг и 30 минути не може да излезете от паркинга пред блока. На мен това ми говори нещо, но ще си затрая.
Колко от вас си карат с летните гуметки а. Вие какво искате за 5см плътна прилепнал по асвалта сняг да се пускат греблата и да се хтроши асфалта ли бе.
Ако имате акъл в главата и имате хубави зимни гуми - сегашните условия не представляват никакъв проблем, ама никакъв.
Да сте гледали новити тия дни какво става по др. страни - пример Испания.
А, че може и по-добре да се чисти - опр. може.
Но това си е - по хубаво си е да мрънкаш и така е.
Поздрави.


да ти пратя снимки на гумите ми искаш ли ??? да видим дали са летни и дали нямат грайфер?????


Потребителски аватар
Теодор
Мнения: 4928
Регистриран на: Вто 21 ное 2006 16:27
Автомобил: Ford Fiesta 6 BMW 325XI
Двигател:
Местоположение: София

Re: Пак ли ни изненада снега?

Мнениеот Теодор » Пет 18 дек 2009 22:33


santo_trafficante написа:нищо не може да ме изненада mhihi дали е сухо или сняг ми е се тая mhihi
весело им беше на тея с летните гуми :wink: на тях незнам кой им е виновен mhihi ББ :D

    Много си прав :beer Просто има много калпави или по-меко казано неподготвени за зимни условия индивиди mhihi Умишлено не ги наричам шофьори просто защото това че имаш книжка не те прави такъв :012:


    Потребителски аватар
    Golfer_pz
    Мнения: 741
    Регистриран на: Чет 15 май 2008 14:47
    Автомобил:
    Двигател:
    Местоположение: Chicago, Illinois

    Re: Пак ли ни изненада снега?

    Мнениеот Golfer_pz » Пет 18 дек 2009 23:22


    zdravko_dimitrov1986 написа:Абе чета, чета и се чудя какви хора има в тази държава и в този форум.
    Какви са тия оплаквания - 10см сняг и 30 минути не може да излезете от паркинга пред блока. На мен това ми говори нещо, но ще си затрая.
    Колко от вас си карат с летните гуметки а. Вие какво искате за 5см плътна прилепнал по асвалта сняг да се пускат греблата и да се хтроши асфалта ли бе.
    Ако имате акъл в главата и имате хубави зимни гуми - сегашните условия не представляват никакъв проблем, ама никакъв.
    Да сте гледали новити тия дни какво става по др. страни - пример Испания.
    А, че може и по-добре да се чисти - опр. може.
    Но това си е - по хубаво си е да мрънкаш и така е.
    Поздрави.

    до някъде подкрепям :!:


    Потребителски аватар
    DragoGT
    1/8 перничанин
    1/8 перничанин
    Мнения: 10772
    Регистриран на: Вто 08 юни 2004 18:31
    Автомобил:
    Двигател:
    Местоположение: София

    Re: Пак ли ни изненада снега?

    Мнениеот DragoGT » Съб 19 дек 2009 0:47


    донякъде проблема е дъжда преди снега
    днес много хора с хубави аудита и други марки mhihi се оплкаваха че все едно са с летни гуми
    преди снега падна дъжд и се получи едно чудесно положение лед и отгоре сняг...
    та по тоя повод в баумакс продават 25кг сол за 5лв. (разбира се промишлена - не е за готвене) mhihi mhihi mhihi


    black`
    Мнения: 3377
    Регистриран на: Сря 22 мар 2006 13:15
    Автомобил:
    Двигател:
    Местоположение: Global

    Re: Пак ли ни изненада снега?

    Мнениеот black` » Съб 19 дек 2009 1:11


    Тоя сняг с дъжд сега е един голям мъзгоч и колата не може да мине до ония места дето си ходим обикновено без да боксува дори. :x :cry: Дано паднат температурите още, че да се оправи положението малко. mhihi Па на тия камиони тука, дето всяка зима карат с изтърканите летни гуми, оня в главата им е виновен пак, че направиха задръстването както миналата зима. :screwy Ма.а им. :drunk Голяма изненада нема що. Средата на декември да караш тежка машина със сликове международно. :screwy
    То не изненада вече, ами пълна простотия, безхаберие и незаинтересованост на всички и ми се повдига. :drunk


    Потребителски аватар
    vladikk
    Мнения: 240
    Регистриран на: Съб 20 окт 2007 1:19
    Автомобил:
    Двигател:
    Местоположение: София/Сливен

    Re: Пак ли ни изненада снега?

    Мнениеот vladikk » Съб 19 дек 2009 2:00


    Та той кога не е изненадал софиянци?!?! За мое огромно учудване,вчера рано сутринта около 2:30ч. по бул.Андрей Ляпчев в посока Младост видях снегорин!!! Мина точно пред кооперацията в която живея и направо бях смаян !!! Та предположих,че когато стана по-късно няма да има проблеми....да ама НЕ !!! В 10 на въпросната улица беше ад. Задръстване,нерви половин час чистене,още толкова докато се добера до студентски град,където от години не са виждали Сногопочистваща техника (поне яко дрифт имаше). Няма да има зима в която да не бъдат изненадани столичани,ако ще и господ да слезе....



    Върни се в “ОФФ-Топик - други”

    Кой е на линия

    Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта