Емил Захариев Самуилов - ММА състезател или ...

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
Apokaliptiko
Мнения: 1945
Регистриран на: Съб 06 дек 2008 19:21
Автомобил: Passat B5
Двигател: 1998 AFN
Местоположение: гр. Русе

Re: Емил Захариев Самуилов - ММА състезател или ...

Мнениеот Apokaliptiko » Пон 11 мар 2013 21:08


Предоставям интервю с Емил Захариев Самуилов,и по точно умствения му потенциал.







Потребителски аватар
hooligans
Мнения: 18720
Регистриран на: Пет 30 мар 2007 19:22
Автомобил: VW Polo Harlekin 1996
Двигател: 1.6 AEE
Местоположение: София

Re: Емил Захариев Самуилов - ММА състезател или ...

Мнениеот hooligans » Пон 11 мар 2013 22:38


Сега по Господарите даваха за подобен на този случай:

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1820263

Последна промяна от hooligans на Пон 11 мар 2013 23:10, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
Iezekil
Мнения: 6170
Регистриран на: Вто 14 фев 2012 15:53
Автомобил: Passat B4 Variant
Двигател: RP 94
Местоположение: Шумен

Re: Емил Захариев Самуилов - ММА състезател или ...

Мнениеот Iezekil » Пон 11 мар 2013 23:08


"Този" случай е друг случай,но може да е пак шофьор борец.

Емил Захариев Самуилов - ММА
Emil Zahariev Samuilov - MMA

Последна промяна от Iezekil на Вто 12 мар 2013 21:31, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
hooligans
Мнения: 18720
Регистриран на: Пет 30 мар 2007 19:22
Автомобил: VW Polo Harlekin 1996
Двигател: 1.6 AEE
Местоположение: София

Re: Емил Захариев Самуилов - ММА състезател или ...

Мнениеот hooligans » Пон 11 мар 2013 23:09


От редактиране съм пропуснал "подобен на" :mhihi


Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Емил Захариев Самуилов - ММА състезател или ...

Мнениеот dobrin » Вто 12 мар 2013 0:30


Freakylol написа:Всеки месец пътувам по 2 пъти към Русе има случай и по 3 как па един път не ми се случи подобно нещо? Явно и ти провокираш по някакъв начин. ;)

Колега, мислиш ли, че такива неща се случват само в Русе? И смяташ ли, че умишлените удари на друг автомобил могат да бъдат оправдани?


Потребителски аватар
rexpitbul
Мнения: 1758
Регистриран на: Вто 07 ное 2006 21:08
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Мелмак

Re: Емил Захариев Самуилов - ММА състезател или ...

Мнениеот rexpitbul » Вто 12 мар 2013 0:34


Емил Захариев Самуилов - ММА
Emil Zahariev Samuilov - MMA

:thumb_down :thumb_down :thumb_down


Потребителски аватар
landwarrior
Мнения: 1943
Регистриран на: Нед 10 юли 2005 19:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: land of the free,home of the brave

Re: Емил Захариев Самуилов - ММА състезател или ...

Мнениеот landwarrior » Вто 12 мар 2013 1:09


dobrin написа:
Freakylol написа:Всеки месец пътувам по 2 пъти към Русе има случай и по 3 как па един път не ми се случи подобно нещо? Явно и ти провокираш по някакъв начин. ;)

Колега, мислиш ли, че такива неща се случват само в Русе? И смяташ ли, че умишлените удари на друг автомобил могат да бъдат оправдани?

Дори и да си го ''провокирал" по някакъв начин ,тоя гибон няма никакво оправдание.Разбирам да си теглите по една майна ,среден пръст нещо -човешко е всеки може да си изпусне нервите ....но да те блъска умишлено отзад при положение че имаш две деца и жена в колата е ненормално.Надявам се да му скъсаш гъза на тоя.. Успех


Потребителски аватар
sodata1
Мнения: 212
Регистриран на: Пет 08 яну 2010 16:19
Автомобил: BMW
Двигател: 330XD
Местоположение: София

Re: Емил Захариев Самуилов - ММА състезател или ...

Мнениеот sodata1 » Вто 12 мар 2013 1:48


Добрине,не те познавам лично и те поздравявам за професията ти!Според мен едва ли ще го накараш да се замисли,дори и да го осъдиш!Родом съм от Сливен и тук повечето младеж на моята възраст се мислят за мутри и боици!Имал съм много случки с такива безмозъчни същества,за щастие не са били на пътя!Налитали са ми на бой без причина няколко пъти,заплашвали са ме с нож 1 път,с бухалки са ми налитали,заплашиха брат ми с пистолет!В Слънчев браг докато се приготвяхме за сезона пред хотел HEAVEN си бях спрял колата и разтоварвахме стока.Точно по същото време спира черен мерцедес с класа и отзад тоуарег и слизат няколко човека видимо под влиянието на наркотични вещества и се запътват към хотела без никой нищо да каже!Разтоварваме си ние стоката и се запътваме към магазина да подреждаме и след 20 минути идва една жена видимо стресната и разпитва за черен пасат и аз и казвам че е мой.Тя ми казва да намеря Жоро Главата,и че докато не отида при него няма да освободи пътя да излезем с нашите коли!Пропуснах да кажа,че спря като селянин на средата на пътя и никой не можеше да излезе!Аз тогава изобщо нямах представа кой е този индивид и викам ми добре ще отида!Обясниха ми набързо кой е той,щял да ми вика,да не съм му бил отвръщал,че бил син на някой си!Един вид,че ще ям бой!Отивам аз пред хотела,който се намира на плажа и питам един работник каде мога да намеря Жоро главата и той се стъписа!Ама за какво ми трябвал и аз му обясних случката и той вика-добре ела!Последвах го аз до рецепцията и той ми каза чакай тук!Стоях 10 минути и се приготвям да ям бой,ама уви слезе работника и ми вика тръгвай си Жоро има гости!И си тръгнах!Та за какво ги разправям тия неща от личния ми живот?!Нагледал съм се на какво ли не и съм преживял какво ли не и трябва да ви кажа,че такива хора не им пука за нищо и едва ли законите биха ги спрели да се изживяват като мутри и биячи!
Едва ли ще му накривиш шапката като го осъдиш,едва ли ще промениш нещо и ще го накараш да се пречупи и да се замисли!Боклука си е боклук!Няма спасение по-зле ще става,по-добре няма да стане!Успех ти пожелавам гони го до дупка!


draganeski
Мнения: 685
Регистриран на: Сря 03 фев 2010 16:30
Автомобил: Mk3 GTI
Двигател: ABF

Re: Емил Захариев Самуилов - ММА състезател или ...

Мнениеот draganeski » Вто 12 мар 2013 7:06


Freakylol написа:Всеки месец пътувам по 2 пъти към Русе има случай и по 3 как па един път не ми се случи подобно нещо? Явно и ти провокираш по някакъв начин. ;)


Тук не си прав. На мен една вечер ми се случи нещо подобно. Бях на гости на едно приятелче. Излизам от паркинга пред блока му и се огледах преди да изляза на главния път. Видях в ляво автомобил, който беше на разстояние около 200-250 метра и се движеше доста бавно (все пак сме в градски условия). След като влязох в главния път автомобилът ме настигна (явно се ядоса, че не съм го изчакал да задмине при положение че беше доста далеч). След като ме настигна отиде в другата лента и 2 пъти се опита да ме избута от пътя. Добре че в дясно точно имаше една автобусна спирка и отбих там, след което автомобила се засили сякаш е на Формула 1. Въпросният автомобил беше някакъв черен джип Мерцедес, а аз бях с приятелката ми в колата. Така че такива шофьори в повечето случаи сами се провокират. За съжаление има много, които си мислят че са царе на пътя...

Колега, искрено се надявам децата ти по-скоро да забравят за случилото се и този "човек" наистина да си получи заслуженото!


Потребителски аватар
Tihon
Мнения: 309
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 19:37
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София, Студград :D

Re: Емил Захариев Самуилов - ММА състезател или ...

Мнениеот Tihon » Вто 12 мар 2013 8:10


Емил Захариев Самуилов - ММА състезател
Emil Zahariev Samuilov - MMA

не знам, нещо трябва да се направи, не може така


Потребителски аватар
toshara
Мнения: 1470
Регистриран на: Сря 17 юни 2009 13:21
Автомобил: MK2 Golf
Двигател: GTI PB 1990
Местоположение: Провадия

Re: Емил Захариев Самуилов - ММА състезател или ...

Мнениеот toshara » Вто 12 мар 2013 8:31


Свържи се и с Господарите,да го видят всички маминия убавец...


Потребителски аватар
Freakylol
Мнения: 927
Регистриран на: Нед 10 юли 2011 16:55
Автомобил:
Двигател: asz++
Местоположение: Русе

Re: Емил Захариев Самуилов - ММА състезател или ...

Мнениеот Freakylol » Вто 12 мар 2013 9:50


dobrin написа:
Freakylol написа:Всеки месец пътувам по 2 пъти към Русе има случай и по 3 как па един път не ми се случи подобно нещо? Явно и ти провокираш по някакъв начин. ;)

Колега, мислиш ли, че такива неща се случват само в Русе? И смяташ ли, че умишлените удари на друг автомобил могат да бъдат оправдани?

Колегата на които отговорих така се изрази, че едва ли не само в Русе стават такива случки и затова не се прибирал, пределно ясно ми е, че не е само в Русе, а в цялата страна има такива своеволия.


Потребителски аватар
ktamen
Мнения: 6171
Регистриран на: Вто 23 мар 2010 18:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София - Ямбол

Re: Емил Захариев Самуилов - ММА състезател или ...

Мнениеот ktamen » Вто 12 мар 2013 10:15


Само веднъж съм ходил в Русе - нищо по-различно нямаше в поведението на шофьорите там.
На всички ни са се случвали подобни инциденти, но мен поне засега още не са ме блъскали умишлено. Много бих искал да живея в държава, в която след подобен бабаитлък да следва незабавен арест, съд и затвор - това си е опит за убийство на цяло семейство, дори съвсем слаб удар отзад може да причини поднасяне, което не се знае как ще завърши.
Що за полиция си имате в Русе, как ще ти кажат - Той е ММА боец, а ти трябва да си подвиваш опашката. Имах леко ПТП в Ямбол, аз се обадих на КАТ, а виновното хлапе на вуйчо си. Вуйчото (с огромен джип и дебел врат) пристигна преди полицията и започна да ми обяснява как аз съм бил виновен, само, че съм преместил колата и разни такива. Като дойде КАТ обаче въпреки очевидното им познанство с вуйчото си свършиха перфектно работата.
Емил Захариев Самуилов ММА :thumb_down :thumb_down
Полисан :thumb_down :thumb_down


Потребителски аватар
PabloEscobar
Мнения: 704
Регистриран на: Сря 21 май 2008 13:26
Автомобил: BMW E91
Двигател: M57D30O2

Re: Емил Захариев Самуилов - ММА състезател или ...

Мнениеот PabloEscobar » Вто 12 мар 2013 10:22


Да, в Русе културата на шофьорите е по-ниска дори и от на тези в Анадола! Няма абсолютно никаква толерантност.

Емил Захариев Самуилов - ММА
Emil Zahariev Samuilov - MMA


Потребителски аватар
digo_pl
Мнения: 1109
Регистриран на: Съб 18 юли 2009 10:17
Автомобил: omega V6
Двигател:
Местоположение: Варна/Плевен
Контакти:

Re: Емил Захариев Самуилов - ММА състезател или ...

Мнениеот digo_pl » Вто 12 мар 2013 10:31


Имам слитуация от преди 6 години. Карах си фиатчето из тесните улички на Варна и изведнъж някой изтряска стъклото ми с ръка, натиснах копчето и стъклото слезе до долу (които е карал фиат знае, че шофьорското стъкло пака с едно натискате на копчето). Започнаха да валят удари, аз побеснях и се засилих да излизам от колата като бутах вратата навън, бях с наведена глава защото ударите се сипеха и в един момент осъзнах, че съм заклещен с глава в рамката на вратата, рацете от вътрешната страна на вратата и притиснат между колата и врата... е в този момент получих толкова много на брой и зверски удари в главата, че почти веднага ми се затвори едното око. Само да вметна,че 2 седмици по рано бях хвърлил патериците и бях с наколенка на левия крак. Със всичка сила успях да избутам и варата и нападателя си (дотолкова, че после ходидих да ми оправят вратата, бях я усукал, тогава тежах около 100 и нещо кила). И както казах изхвърлих нападателя си назад и се засилих срещу него и в този момент дали заради крака, дали заради зашеметяването тръгнах да се свличам на земята, но го хванах за ревера и падайки назад забих десния си крак в корема, му и го изхвърлих на около 4-5 метра на средата на кръстовището (от ръба на тротоара) знаех, че трябва да стана бързо и го направих стигнах до него и той тъкмо се беше изправил, два прави удара в чейнето и го върнах, той побягна, но в крайна сметка аз бях потрошения, носа ми беше се обърнал до дясната ми буза :) и бях загубил огромно количество кръв (една седмица не излизах от вкъщи, че ми се виеше свят). Точка! Не разбрах за какво беше, не го и намерих повече този агресор, не беше с кола, аз карах с 15 км/ч из тези улици и така.



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 30 госта