Хранителна добавка Animal Pack

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
Vidol Nikolov
Мнения: 2149
Регистриран на: Чет 22 яну 2009 12:22
Автомобил: Jetta 1.6
Двигател: PN
Местоположение: ---

Хранителна добавка Animal Pack

Мнениеот Vidol Nikolov » Сря 13 апр 2016 18:31


Здравейте,въпросът ми е дали въпросната хранителна добавка съдържа забранени субстанции или наистина е само това което посочват,че е ?
Нека запознатите с нея,бодибилдъри,лекари да изкажат мнение.

Подлежа на строг медицински тест-кръв ,урина и прочие..и се колебая дали да я приемам :rolleyes ,или да пропусна.

ПС-не съм запознат изобщо с тия добавки затова питам.




Потребителски аватар
Rat Fink
Мнения: 387
Регистриран на: Пет 04 юли 2014 11:15
Автомобил:
Двигател: 1 8t AUM 2 3DISI
Местоположение: София

Re: Хранителна добавка Animal Pack

Мнениеот Rat Fink » Сря 13 апр 2016 19:09


Много биха се радвали ако имаше малко анаполонче, анаварче нещо смесено :Mr Green Fun
Няма никакви стероидни препарати вътре, няма и как да има в такъв продукт. Аз бих заложил на качествена храна, някакви мултивитамини на високо ниво (аз си взимам допел херц от а до я и съм доволен). Другото е много сън и възстановяване. Ама всеки си преценява как да си харчи паричките. :th_up


Потребителски аватар
Vidol Nikolov
Мнения: 2149
Регистриран на: Чет 22 яну 2009 12:22
Автомобил: Jetta 1.6
Двигател: PN
Местоположение: ---

Re: Хранителна добавка Animal Pack

Мнениеот Vidol Nikolov » Сря 13 апр 2016 19:13


Колега аз съм крайно незапознат с продукта и затова питам,не съм пил ,ял и тн никакви такива неща и нямам идея какво има вътре,затова пуснах темата.Благодаря за отговора


Потребителски аватар
bobovo
Мнения: 219
Регистриран на: Пет 22 окт 2010 15:44
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Петрич

Re: Хранителна добавка Animal Pack

Мнениеот bobovo » Сря 13 апр 2016 20:16


Аз съм ги взимал и съм доволен.Дават страшно много енергия и сила.Единствено забелязах ,че докато ги вземах урината си промени цвета и миризмата,но не прекалявай вземай ги само преди тренировка1 час по-рано и задължително след хранене, не на гладен стомах и след 44-тата опаковка спираш за 40-50 дни.


Потребителски аватар
soxy__
Мнения: 425
Регистриран на: Нед 03 май 2009 10:16
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: bg

Re: Хранителна добавка Animal Pack

Мнениеот soxy__ » Сря 13 апр 2016 20:21


Аз съм пил и не ти го препоръчвам, ако не си професионален спортист. Това е много силен комплекс от витамини, минерали и аминокиселини за възстановяване. Трябва да пиеш поне 3 4 литра вода на ден, аз лично пикаех лилаво от него :smile Ако е някое гаражно менте може да има всичко вътре.


Потребителски аватар
Vizor
Изгубена душа
Мнения: 12508
Регистриран на: Съб 04 мар 2006 16:01
Автомобил: Subaru Forester XT
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Хранителна добавка Animal Pack

Мнениеот Vizor » Пет 15 апр 2016 13:20


И да пиеш толкова вода пак ще пикаеш дъга. Организма ти не може да поеме толкова голямо количество витамини. И все пак е перфектен комплекс. Аз лично съм фен на по-хард нещата, но този път реших да пробвам само с храна и нищо друго. Всичко да си добивам от храната. Снощи за малко да си докарам топлинен удар и ми се повръща от ядене. Ще стане най-накрая де :D



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 46 госта