Неуточнени отношения с колегата pavel_boychov

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
ilia_d008
Мнения: 249
Регистриран на: Пон 01 окт 2007 17:29
Автомобил: VW Golf III GTI
Двигател: ABF 1995
Местоположение: Панагюрище

Re: поредният НЕКОРЕКТЕН "колега" pavel_boychov

Мнениеот ilia_d008 » Чет 30 май 2013 15:09


Купувача е написал че на втория ден е искал да върне стоката,къде го видяхте този месец :rolleyes
Понеже явно продавача е патрон и е над тия неща да седне да защити името си нали се сещате че като изтече стандартната процедура ще го оцветят и продажби тук повече едва ли да реализира за напред!Ама този форум го четат и много хора който пишат и по другите форуми и става лафа за сестрата и иди доказвай че нямаш сестра :mhihi :mhihi




Потребителски аватар
Juiced
Мнения: 136
Регистриран на: Съб 09 яну 2010 8:51
Автомобил: Hyundai Terracan
Двигател: J3
Местоположение: Varna

Re: поредният НЕКОРЕКТЕН "колега" pavel_boychov

Мнениеот Juiced » Чет 30 май 2013 15:22


ilia_d008 написа:Купувача е написал че на втория ден е искал да върне стоката,къде го видяхте този месец :rolleyes
Понеже явно продавача е патрон и е над тия неща да седне да защити името си нали се сещате че като изтече стандартната процедура ще го оцветят и продажби тук повече едва ли да реализира за напред!Ама този форум го четат и много хора който пишат и по другите форуми и става лафа за сестрата и иди доказвай че нямаш сестра :mhihi :mhihi

Един месец е образно казано, но на някои хора явно 15 минути за преглед на стоката не им стигат - от друга страна на един кадърен майстор 2 часа му стигат да смени 4 разпръсквача. И в един момент при автора на темата има 2 комплекта разпръсквачи като е сигурно ,че той кара 90-ка а продавача 110-ка.


Потребителски аватар
ilia_d008
Мнения: 249
Регистриран на: Пон 01 окт 2007 17:29
Автомобил: VW Golf III GTI
Двигател: ABF 1995
Местоположение: Панагюрище

Re: поредният НЕКОРЕКТЕН "колега" pavel_boychov

Мнениеот ilia_d008 » Чет 30 май 2013 15:41


Всичко е теория на вероятностите :rolleyes обвинен е продавача не се ли защити както подобава логиката на този тип теми отива в розовия кът :mhihi
Аз лично не бих купил какво то и да е от розов субект и не само аз предполагам,а продавача знае за темата и е игнорира вероятно има защо знам ли...


Потребителски аватар
lubo007
Мнения: 1231
Регистриран на: Вто 31 окт 2006 18:56
Автомобил: GOLF 5 TDI
Двигател: BKC
Местоположение: Пловдив

Re: поредният НЕКОРЕКТЕН "колега" pavel_boychov

Мнениеот lubo007 » Чет 30 май 2013 16:39


xploda написа:
lubo007 написа:забелязах че са си стокови за TDI 90 коня - 0.185nm, а не са от 110 - 0,205nm.


Не, че го защитавам продавача(даже не го и познавам), ама тва не можа ли да го провериш, при получаване на самата пратка?


Ясно, ако беше нещо което се откроява - да забележа, а то сходно до другото. Отварям - гледам разпръсквачи, чета номер и т.н. ама от къде да знам че не са 0,205. Момчето няколко пъти ми обясни да слагам без да чистя и тем подобни и че са от неговият 110 коня голф - дори ми предложи да ми снима талона на колата за да се уверя че е ASV мотор. (аз знам че търся разпръсквачи от ASV, от къде да знам какъв номер са) Добре че пуснах запитване и небързах да разглобя моите дюзи за да слагам ония разпръсквачи


golfmk1
Low rider
Мнения: 5549
Регистриран на: Сря 12 ное 2008 8:31
Автомобил: OLD
Двигател: OTO
Местоположение: СТАРА ЗАГОРА

Re: поредният НЕКОРЕКТЕН "колега" pavel_boychov

Мнениеот golfmk1 » Чет 30 май 2013 16:41


Дай го тоя номер да го видя за каква кола е.И как точно разбра от каква кола са.Дай сега номера който си видял/намерил за да видим в кой телевизор е проблема :rolleyes

Последна промяна от golfmk1 на Чет 30 май 2013 16:58, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
lubo007
Мнения: 1231
Регистриран на: Вто 31 окт 2006 18:56
Автомобил: GOLF 5 TDI
Двигател: BKC
Местоположение: Пловдив

Re: поредният НЕКОРЕКТЕН "колега" pavel_boychov

Мнениеот lubo007 » Чет 30 май 2013 16:58


freestyler911 написа:Колегата pavel_boychinov го познавам от много години. Не е от тия дето пишат по форумите. Може да е всякакъв друг, но не и измамник!

И колата му знам, и смяната на разпръсквачите зная , и съм ги виждал свалените преди продажбата. Смея да твърдя, че може и да не е погледнал къде са произведени, но са си от ТДИ 110 к.с. !!!! Гарантирам с 2 ръце!

Към купувача. Не знам как купувате дюзи и ги слагате без да минат стенд? Освен това как чака цял месец та се сети да ги връщаш? Ти като търсиш такъв тип част, нещо номер това онова? Пише си на тях накрая 520...... Как квалифицираш някой като измамник, като ти не си проверил какво взимаш от куриера, не си проверил и след това, ходил си по разни майстори, най-накрая се оказваш с някакви дюзи (може и твоите да са) които не ти трябват и айдееее да ги връщаме, ма не ги искал.... ИЗМАМНИК :beat_butt2 :beat_butt2

Да ти кажа и аз да бях на негово място и аз нямаше да се съглася да ми ги връщаш. Айде спри с тия пубертетски глупости .... Според мене си в интервала 17-19 г. не че е определящо, ама недей с лека ръка да лепкаш ИЗМАМНИК на някой щото ти си спал като си ходил по майстори! Пак казвам, не съм сигурен, убеден съм че дюзите пращани към тебе са от 110 к.с. ТДИ !!!

Днес се видях с Павел. Нито ще седне да пише, нито да се разправя с някакъв пубертет. Доста време си мрънкЯл и те е отсвирил .... Кой ми сра в гащите е твойта работа. ... А кой ще защити продавача ???? Все тоя дето си решил да си купи нещо потърпевш .... айде без тия.... :scare3 :scare3

Ако щеш с ей такива букви напиши че е измамник, но тук измамника си ти! :no ... не знам на кой ще нацепят кофата, но твоята със сигурност някъде ако продължаваш така.... :beat_butt2


Незнам кой е сменял дюзите на Павел, но най-вероятно той е подменил разпръсквачите!!! Не съм ПУБЕР, който ме познава може да го потвърди! :Ю Просто прочетох обявата, писах на момчето и се разбрахме мой приятел който е от софия да му ги плати и да си ги взема от него. На другият ден имаше концерт на БОН ДЖОВИ , бях там и си взех разпръсквачите ( искам да подчертая, че моят приятел който взе разпръсквачите ме предупреди че несхваща нищо и незнае какво плаща). Надраха ми колата адски зле в софия същата вечер - добри съседи, после се прибрах и в 2 часа вечерта накиснах разпръсквачите с нетърпение в нафта за да ги изчистя! на другият ден видях че два от разпръсквачите са различни по произход и званнах на Павел при което той ми каза че са оригинални, с тях е закупил колата и са работели до последно (казах си добре, оставих ги още да се киснат защото от стоене двата плунжера неизлизаха) На другият ден пуснах запитване по серийният номер и чак тогава разбрах че за 0,205nm номера завършва на 520 , а на тези номера е DSLA 150P 442 на две от тях другата е DSLA 150p 357 - ТОГАВА му званнах и той ми предложи талона си за да видя че е 110 hp. НИКЪДЕ НЕПИШЕ 520.


Потребителски аватар
lubo007
Мнения: 1231
Регистриран на: Вто 31 окт 2006 18:56
Автомобил: GOLF 5 TDI
Двигател: BKC
Местоположение: Пловдив

Re: поредният НЕКОРЕКТЕН "колега" pavel_boychov

Мнениеот lubo007 » Чет 30 май 2013 17:00


golfmk1 написа:Дай го тоя номер да го видя за каква кола е.И как точно разбра от каква кола са.Дай сега номера който си видял/намерил за да видим в кой телевизор е проблема :rolleyes


DSLA 150p442 i DSLA 150p357


pavel_boychov
!!!ИЗМАМНИК!!!
Мнения: 9
Регистриран на: Пет 26 авг 2011 14:56
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: поредният НЕКОРЕКТЕН "колега" pavel_boychov

Мнениеот pavel_boychov » Чет 30 май 2013 17:34


Здравейте колеги,
преди да лепнете в заглавието НЕКОРЕКТЕН, моля първо и аз да дам мнение.
На този колега му продадох в началото на месеца моите стари разпръсквачи, които свалих октомври/ноември 2012.
След като му ги продадох ми звъни - били различни като произход, не като модел, а като произход : 2 бр. били немски, 2бр. били френски. Аз честно след като ги свалих (уточнявам - не аз, а сервиз който извършва тариране, защото 205 бяха заменнеи с 216) не съм ги гледал и приемам че може да е така. Дори не бяха измити от нафтата по тях и прибрани в кутиййките на по-големите, които съм монтирал на колата)...Та колегата звъни и иска да ги връща - казвам му това че са различни не ти пречи, защото са Бош без значение че са немски и френски (за което не съм убеден че е така) и са свалени 100% работещи от моята кола. Пък и в сервиза щяха най-малкото да ми кажат, ако има такова нещо когато ги замених.
След още една седмица ми звъни - не били 205ци, а 184ки.
И пак иска да ги връща. Изпраща ми някакви линкове в нета и т.н.
Ето снимка на талона на моята за да не се обясняваме като девойки
Изображение
Всеки от вас знае какви са разпръсквачите на АСВто.
Още нещо - не съм му ги пращал по Еконт.
Видях се с негов приятел и лично му ги предадох, като преди това съм ги отворил и показал.
Искам да добавя, че не съм търговец, а си продавам свалените от колата части и колегите от другия форум ще потвърдят.
Познавам много хора и от този и от Сеатския и много хора знаят колата и ще застанат зад думите ми.
Някои от тях вече го направиха и им благодаря за което.
И аз мога да си купя 216ки, да ги сложа на мястото на 205 и след един месец да кажа - пич продал си ми 205си, каквито си имам.
Подарих му ги за 70лв, а сега иска да ми връща някакви 184ки и пак да му дам парите.
Всичко това не се случва вчера или онзи ден и колегата който се чувства ощетен има право да пише каквото си иска и да опровергае нещо от това, което съм написал, ако не е така.
Поздрави на всички и да не си разваляме колегиалните отношения.


pavel_boychov
!!!ИЗМАМНИК!!!
Мнения: 9
Регистриран на: Пет 26 авг 2011 14:56
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: поредният НЕКОРЕКТЕН "колега" pavel_boychov

Мнениеот pavel_boychov » Чет 30 май 2013 17:42


Дата на продажбата:
pavel_boychov

Заглавие: Re: Различни части за 1.9 ТДИ 110кс
Папка: Изпратени
Утре и в неделя до някое време ще работим над колата на един приятел, така че не го мисли толкова. Твои са разпръсквачите, само да ми звънне момчето да се разберем. Айде лека.
Изпратено на: Пет Май 10 19, 2013 23:55

Дата на оплакването:

Заглавие: Re: Различни части за 1.9 ТДИ 110кс
От: lubo007
Изпратено на: Сря Май 22 21, 2013 19:23
До: pavel_boychov
Съобщение
mnogo dobre te razbiram, NO tezi koito si mi pratil ne sa DSLA 150P 520 !!!
Ne se bazikam! 2 ot tqh sa s nomer 150P357, i dve sa s 150P442 (o6te kato mi gi prati kazah 4e sa 2 modela, ti kaza 4e tova si svalil)
Ima li veroqtnost nqkoi da ti gi e podmenil?


Потребителски аватар
xploda
Мнения: 1644
Регистриран на: Нед 14 окт 2007 13:38
Автомобил: Civic
Двигател:
Местоположение: София

Re: поредният НЕКОРЕКТЕН "колега" pavel_boychov

Мнениеот xploda » Чет 30 май 2013 17:55


pavel_boychov написа:Видях се с негов приятел и лично му ги предадох, като преди това съм ги отворил и показал.

"Приятелчето" да не е направил далаверката набързо :mhihi


Потребителски аватар
Juiced
Мнения: 136
Регистриран на: Съб 09 яну 2010 8:51
Автомобил: Hyundai Terracan
Двигател: J3
Местоположение: Varna

Re: поредният НЕКОРЕКТЕН "колега" pavel_boychov

Мнениеот Juiced » Чет 30 май 2013 18:15


Това ,че са с различни номера значи само че са от различни серии - не означава ,че са различни размери.
Аз съм с 3 разпръсквача от една серия и 4-я е различен защото беше доставен отделно.


golfmk1
Low rider
Мнения: 5549
Регистриран на: Сря 12 ное 2008 8:31
Автомобил: OLD
Двигател: OTO
Местоположение: СТАРА ЗАГОРА

Re: поредният НЕКОРЕКТЕН "колега" pavel_boychov

Мнениеот golfmk1 » Чет 30 май 2013 19:43


Според това което виждам на снимката на талона не пише ASV а ASU :rolleyes


Потребителски аватар
Apokaliptiko
Мнения: 1945
Регистриран на: Съб 06 дек 2008 19:21
Автомобил: Passat B5
Двигател: 1998 AFN
Местоположение: гр. Русе

Re: поредният НЕКОРЕКТЕН "колега" pavel_boychov

Мнениеот Apokaliptiko » Чет 30 май 2013 19:55


golfmk1 написа:Според това което виждам на снимката на талона не пише ASV а ASU :rolleyes


Чудна работа и аз това виждам...


golfmk1
Low rider
Мнения: 5549
Регистриран на: Сря 12 ное 2008 8:31
Автомобил: OLD
Двигател: OTO
Местоположение: СТАРА ЗАГОРА

Re: поредният НЕКОРЕКТЕН "колега" pavel_boychov

Мнениеот golfmk1 » Чет 30 май 2013 20:00


Има ли някой ЕТКА под ръка да погледне има ли такъв мотор и ако да какви са му характеристиките :rolleyes


Потребителски аватар
batko_miro
Мнения: 1636
Регистриран на: Сря 31 окт 2007 11:37
Автомобил: VW Golf
Двигател: CHGA 2010
Местоположение: София

Re: поредният НЕКОРЕКТЕН "колега" pavel_boychov

Мнениеот batko_miro » Чет 30 май 2013 20:07


Няма ибиза с такъв код на мотора. Най-вероятно е ASV, но някой грамотен в КАТ го е прекръстил, както често се случва не само с буквите от номера на мотора :banghead :banghead :banghead



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 34 госта