Телевизионните игри с обаждания и смс-и

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
oSViRePql
Мнения: 1735
Регистриран на: Пет 29 сеп 2006 9:33
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Телевизионните игри с обаждания и смс-и

Мнениеот oSViRePql » Нед 16 яну 2011 20:21


И да бърка в касичката не ме интересува, защото ми писна да получавам по 3 пъти на ден по 2 смс-а :banghead: :banghead: :banghead: Така че да ми взимат левчето и да спират death




Потребителски аватар
fox_vt
Мнения: 2788
Регистриран на: Съб 22 мар 2008 18:22
Автомобил: Seat Toledo
Двигател: AHU 97
Местоположение: Велико Търново

Re: Телевизионните игри с обаждания и смс-и

Мнениеот fox_vt » Нед 16 яну 2011 22:03


IvailoOo написа:Голяма п*рнография са тези предавания....веднъж "спечелих" 200 лева от едно такова и ми казаха да остана на линия и изведнъж връзката прекъсна и повече не можах да се свържа... :не:


:да: Така е аз навремето спечелих 300лв които поне отидоха за нещо добро-за първия ми комп mhihi,но как всъщност стана работата-чист късмет.Гледам го аз една вечер предаването и единия кръг беше открийте разликите,и аз нали съм много добър в това веднага ги намерих но нъцки,само глобул и домашни телефони,тогава нямаше вивател.Аз съответно си умирах от яд че не мога да се обадя и на другия ден си взех предплатена карта на глобул и айде в джаза :screwy .И тогава разбрах каква е цаката че не можеш да се свържеш,при което аз на втория кръг ми идва гениалната идея да започна да звъня още преди да са показали картинките-и о чудо свързах се с предаването-и оная ме пита "какъв е вашият отговор" при което аз съвсем хладнокръвно и с пресипнал глас казах първото число което ми дойде на ум-и о чудо за втори път-чувам думите "верен отговор обадете след предаването".Да ама не след предаването няма никой,и аз почнах да ги търся по други тел от Услуги и тем подобни като накрая ми заявиха че или трябва да отида до софия или по банков път,после трябваше да пиша молба до софия за изплащане на парите и накрая вече ги видях :shock .Но всичко е така измислено че е почти невъзможно да се спечели поне в първите подобни предавания,в сегашните е невъзможно mhihi


Потребителски аватар
KingoftheROAD
Мнения: 2486
Регистриран на: Чет 14 юни 2007 23:53
Автомобил: VW Transporter T4 1995
Двигател: ACU
Местоположение: Калояново
Контакти:

Re: Телевизионните игри с обаждания и смс-и

Мнениеот KingoftheROAD » Пон 17 яну 2011 11:28


Колеги, при Глобула нещо ми дава грешка, като се опитам да пратя SMS - Stop на номер 9999, на Мътела и Рибакома стана, и получих обратни SMS, че съм се отписал от някаква си там игра за милиони и нямало да получавам рекламини SMS-и. До тук добре, а на Глобула не мога да разбера къде е проблема? На село покритието му малко капалдъ, но сега и в Пловдив при пълен сигнал, пак неще. Някой да е пробвал с Глобул?



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 42 госта