Молба за съдействие-търся шофьор-беглец блъснал майка ми !

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Dragostinov
Мнения: 166
Регистриран на: Сря 26 мар 2008 18:26
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Dragostinov » Пет 12 дек 2008 17:18


ато прочетох тази молба чак настръхнах не вярвах че има такива хора ! Колега само мога да ти пожелая да се вьстонови маикати ! А този които е преченил това ако не го намериш ти или некои друг тои господ ще го намери !




Потребителски аватар
blagoykata
Мнения: 620
Регистриран на: Пон 23 окт 2006 22:05
Автомобил: Пасат
Двигател: АФТ 1996
Местоположение: Пловдив

Мнениеот blagoykata » Съб 13 дек 2008 8:58


След близо 2 месеца в болница вече си е у дома.
Сега я водя на процедури на главата, заради черепно-мозъчната травма. Лекарствата й са над 200 лв на месец, а са й предписани за 5 месеца, но като че ли трябва да съм благодарен, че ще се размине само с това. Имах проблем с медикамента Милгама - в Пловдив го нямало и в складовете, но все пак го намерих. Не искам да споменавам разходите по доктори (заради пустите му "пътеки"), адвокати, ..., разходките при дознатели, прокуратура, ОДП ..., а в същото време съм и на работа.
За разследването нищо не мога да кажа, но е към края си, официално. Аз и моите братя никога няма да спрем да (го/я търсим със свои средства) се надяваме, че извършителя ще бъде открит и "възнаграден"!
След Нова година се налага пак влизане в болница, лечение и прочее ...
Вероятно след това ще е добре да се иде на някакъв санаториум или както му е там наименованието. Сигурно и там ще има спънки, но ако срещна гредата пак ще моля за помощ!

За мен и моето семейство най-важното е майка ми да се възстанови максимално близо до 100-те процента.


БЛАГОДАРЯ ВИ!

П.С.
днес имам рожден ден - пийте по едно малко за мое здраве!


Потребителски аватар
LILO&STICH
ябълката на раздора
Мнения: 13068
Регистриран на: Сря 17 авг 2005 15:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот LILO&STICH » Съб 13 дек 2008 9:19


blagoykata написа:....

За мен и моето семейство най-важното е майка ми да се възстанови максимално близо до 100-те процента.


БЛАГОДАРЯ ВИ!

П.С.
днес имам рожден ден - пийте по едно малко за мое здраве!
Горе главата и наздраве.

Днес на коледния банкет ще вдигнем наздравица за теб и майка ти :wink:


Потребителски аватар
Ivailo
Мнения: 9497
Регистриран на: Пет 27 апр 2007 15:21
Автомобил: VW Golf mk3
Двигател: AAZ
Местоположение: София/Видин
Контакти:

Мнениеот Ivailo » Съб 13 дек 2008 10:38


Браво, колега!
Радвам се, че майка ти е по-добре!
Честит рожден ден и на теб. Да си жив и здрав, същото пожелавам на цялото ти семейство. Най-трудното е минало, сега остава само живота да се върне към нормалния си ритъм :)
Ако някога имаш нужда от помощ, знаеш къде да я потърсиш :) Тук има хора за всичко.


Потребителски аватар
shirosama
Мнения: 57
Регистриран на: Пон 28 апр 2008 22:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

относно катастрофата

Мнениеот shirosama » Съб 20 дек 2008 19:21


Съжалявам, че не съм видял темата по-рано иначе щяхме да измислим нещо...наистина съжалявам и дано майка ти се оправи.Надявам се да е имало развитие по намирането на шофьора. Такива хора трябва сериозно да се превъзпитат преди да се допуснат в обществото пак след затвора...


Потребителски аватар
Ronin
Мнения: 1025
Регистриран на: Съб 10 юни 2006 16:59
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив Kia ceed 16V 109 к.с
Контакти:

Мнениеот Ronin » Нед 21 дек 2008 22:09


И аз сега виждам темата....на 20 м. от кръстовището имаме автопатрул.....и май си спомням за този случай........ утре ще питам колегите .......!


E398
Мнения: 2
Регистриран на: Чет 28 авг 2008 16:33
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Молба за съдействие-търся шофьор-беглец блъснал майка ми !

Мнениеот E398 » Сря 21 яну 2009 8:57


Успех ... Писна ми от нелепи инциденти ... Всеки ден чувам за такива, а лошото е, че всеки месец се случва нещо с някой познат или приятел. Майка му стара, като немогат да карат да не се качват на кола, кретени !


Потребителски аватар
Ronin
Мнения: 1025
Регистриран на: Съб 10 юни 2006 16:59
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив Kia ceed 16V 109 к.с
Контакти:

Re: Молба за съдействие-търся шофьор-беглец блъснал майка ми !

Мнениеот Ronin » Сря 21 яну 2009 22:57


Питах...казаха ми че имало свидетели от спирката....? Може би автора на темата да сподели повече ??


Потребителски аватар
Rakarov
един обикновен Голфаджия
Мнения: 386
Регистриран на: Съб 08 юли 2006 14:07
Автомобил: Polo GTI
Двигател: 1.8 Turbo
Местоположение: София
Контакти:

Re:

Мнениеот Rakarov » Пет 27 фев 2009 10:56


blagoykata написа:След близо 2 месеца в болница вече си е у дома.
Сега я водя на процедури на главата, заради черепно-мозъчната травма. Лекарствата й са над 200 лв на месец, а са й предписани за 5 месеца, но като че ли трябва да съм благодарен, че ще се размине само с това. Имах проблем с медикамента Милгама - в Пловдив го нямало и в складовете, но все пак го намерих. Не искам да споменавам разходите по доктори (заради пустите му "пътеки"), адвокати, ..., разходките при дознатели, прокуратура, ОДП ..., а в същото време съм и на работа.
За разследването нищо не мога да кажа, но е към края си, официално. Аз и моите братя никога няма да спрем да (го/я търсим със свои средства) се надяваме, че извършителя ще бъде открит и "възнаграден"!
След Нова година се налага пак влизане в болница, лечение и прочее ...
Вероятно след това ще е добре да се иде на някакъв санаториум или както му е там наименованието. Сигурно и там ще има спънки, но ако срещна гредата пак ще моля за помощ!

За мен и моето семейство най-важното е майка ми да се възстанови максимално близо до 100-те процента.


БЛАГОДАРЯ ВИ!

П.С.
днес имам рожден ден - пийте по едно малко за мое здраве!

КОЛЕГА !!! Понеже и моята баба преди 4-5 години я отнесе един трабант и знам какво е, ( с 2 операций...десетки пирони в крака и т.н. ) ако имаш нужда от съвет за място за релаксация на твоето мило майче моля да ми драснеш едно лс. ! Имам едно чудно място за предложение ! Става на въпрос за Сандански. Там съм 1000% сигурен, че ще й дойде перфектно !


Потребителски аватар
suba
Мнения: 522
Регистриран на: Пет 08 авг 2008 21:56
Автомобил: AUDI А6
Двигател: APS
Местоположение: София

Re: Молба за съдействие-търся шофьор-беглец блъснал майка ми !

Мнениеот suba » Пет 27 фев 2009 20:19


Колега,за първи път виждам темата и направо настръхнах.Ако ми падне такъв изруд в ръчичките ще му ......Стискам палци да се наредят нещата с майка ти.Моя съвет е да се обърнеш към някое ТВ предаване,например "господари на ефира".По този начин ще помолош за помощ цяла българия и цял Пловдив.Има много хора без интернет и нищо чудно някой от тях да е видял колата или да е чул за кола ударила човек по това време.Жела я ви успех и много здраве.



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 57 госта