Mtel- завишени сметки?

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
parno
Мнения: 7309
Регистриран на: Сря 19 сеп 2007 13:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас
Контакти:

Mtel- завишени сметки?

Мнениеот parno » Чет 14 окт 2010 6:14


Колеги как са ви сметките за миналия месец?
моята е колкото за 2 :shock
с това подновяване на системата май нещо са се объркали...
когато се обадих да питам дали е за 2 месеца или за 1 ми обясняваха че е само за 1..
а аз не съм получавал фактура и за август?




Потребителски аватар
Muncho
Мнения: 2996
Регистриран на: Чет 07 юли 2005 15:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Mtel- завишени сметки?

Мнениеот Muncho » Чет 14 окт 2010 6:20


моята фактура е ОК.


Потребителски аватар
Pichaga
Антиспамър №1
Антиспамър №1
Мнения: 16285
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:57
Автомобил: Opel Zafira B
Двигател: Z19DT
Местоположение: София
Контакти:

Re: Mtel- завишени сметки?

Мнениеот Pichaga » Чет 14 окт 2010 8:03


аз съм на фирма и мога да си проверя цялата сметка, индивидуалната не...цялата си е горе-доле ок
обаче нали от 2 месеца не сме плащали, трябва да си платим за 2 месеца :mrgreen:


Потребителски аватар
Bobi_S13
Der Polizist
Мнения: 6844
Регистриран на: Пет 20 юни 2008 13:44
Автомобил: VW Passat
Двигател: AVF
Местоположение: София(Обеля)

Re: Mtel- завишени сметки?

Мнениеот Bobi_S13 » Чет 14 окт 2010 8:08


аз не получавам фактури. Плащам си през epay и винаги си получавам сметката. Дори когато всички казваха, че не им пращат фактури, че не им излизат задълженията. В epay си излизаха нормалните ми сметки, и съм си ги плащал, без абсолютно никакъв проблем.


Потребителски аватар
vanko_VW
Мнения: 2380
Регистриран на: Сря 03 окт 2007 11:36
Автомобил: Ford Focus
Двигател:
Местоположение: Враца/из България и чужбина

Re: Mtel- завишени сметки?

Мнениеот vanko_VW » Чет 14 окт 2010 8:26


ще видим как са сметките само да ми излезе фактурата
имам една карта на м-тел която не ползвам,а немога да я спра понеже договора изтича декември месец,ако сметката е повече от 9.90лв има некви измами

претполагам утре ще излезе фактурата и ще пиша дали тези хубавци мамят mhihi


Потребителски аватар
Bubetooo
Мнения: 1437
Регистриран на: Пон 20 окт 2008 23:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Mtel- завишени сметки?

Мнениеот Bubetooo » Чет 14 окт 2010 8:47


Абе стига си мислихте ,че някой ви мами,лъже и т.н. постоянно!
Колко пъти се е обсъждало това....
Те че мамят... мамят,обаче си знаят как и не е от двойни сметки на хората :screwy

Последна промяна от Bubetooo на Чет 14 окт 2010 8:51, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
Fifa
Мнения: 748
Регистриран на: Нед 27 юни 2010 10:16
Автомобил: VW Passat 5.5
Двигател: 1.9 TDI AWX
Местоположение: София

Re: Mtel- завишени сметки?

Мнениеот Fifa » Чет 14 окт 2010 8:49


Bubetooo написа:Абе стига си мислихте ,че някой ви мами,лъжи и т.н. постоянно!
Колко пъти се е обсъждало това....
Те че мамят... мамят,обаче си знаят как и не е от двойни сметки на хората :screwy

Българинът винаги някой го прецаква :)

Както се казва - "Га яде кифтета ни рива, ся що ривеш?"


Потребителски аватар
RoadRunner
Мнения: 4117
Регистриран на: Сря 26 ное 2008 19:32
Автомобил: VW Golf
Двигател: ASZ 2003
Местоположение: София

Re: Mtel- завишени сметки?

Мнениеот RoadRunner » Чет 14 окт 2010 8:50


Направо ми се реве хора... от два месеца не ми е идвала сметка и сега като дойде ще си е*е майката :bishop


Потребителски аватар
fill
Мнения: 1574
Регистриран на: Пет 29 юни 2007 7:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Mtel- завишени сметки?

Мнениеот fill » Чет 14 окт 2010 8:52


vanko_VW написа:.....имам една карта на м-тел която не ползвам,а немога да я спра понеже договора изтича декември месец ......mhihi

И аз имах карта която не я ползвах. Реших да я спирам с плащане на неустойка: месечните сметки до края на договора. Избрах този вариант за да отпадне варианта автоматично да ми преподновят договора. Отивам в клон на Мтел и им казах че искам да си спря картата, а отговора беше " Не можете да си спрете картата, ще ви кажа на коя дата да дойдете да я спрем". След кратък спор се разбрахме че мога да я спря с внасяне на неустойка таксите до края на договора. От таксите ми махнаха ДДС. И вече го нямам този номер. :banana
Доколкото знам на служителите им режат от заплата ако се прекъсне договор и гледат по всякакъв начин да те извръткат да не си спреш договора.
Колега ако бях на твоя място щях да си платя таксите до края на договора и вообще няма да чакам да ми кажат на коя дата да отида да ми го прекратят. :wink:


Потребителски аватар
escrime
Мнения: 3070
Регистриран на: Пет 07 мар 2008 10:34
Автомобил: X218 [ex VW137 R53 typ53i]
Двигател: OM642

Re: Mtel- завишени сметки?

Мнениеот escrime » Чет 14 окт 2010 10:04


Не е вярно. Никой не им реже от заплатите за прекратен договор.

Парно, искай от М-тел подробна разпечатка или си я отвори през сайта им. Мен лично ме предупредиха, че е възможно неточно отчитане за последните 2 периода и учтиво ме помолиха при проблеми просто да сигнализирам за да оправят грешката.

Иначе дали мамят или не не мога да твърдя.
Чувал съм много доводи в полза на тази теза и много против. Имам позната, на която бяха надписали около 60 лв. международни разговори. Оказа се, че това е грешка и парите бяха възстановени, беше поднесен подарък и милион извинения от знайни и незнайни мениджъри. Мацката продължава да им ползва услугите и повече проблеми не е имала...

За мен М-тел са най-малкото необходимо зло. С изключение на забавените сметки не съм имал проблеми и в общи линии съм доволен от тях.


Потребителски аватар
Barboukov
Мнения: 6090
Регистриран на: Вто 21 апр 2009 21:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе
Контакти:

Re: Mtel- завишени сметки?

Мнениеот Barboukov » Чет 14 окт 2010 10:06


Аз на емтелския плащам между 7 и 20 лв сметки, като средно ми се въртят около 13. За два месеца 28 мисля, че съм ОК.


Потребителски аватар
vanko_VW
Мнения: 2380
Регистриран на: Сря 03 окт 2007 11:36
Автомобил: Ford Focus
Двигател:
Местоположение: Враца/из България и чужбина

Re: Mtel- завишени сметки?

Мнениеот vanko_VW » Чет 14 окт 2010 10:39


fill написа:
vanko_VW написа:.....имам една карта на м-тел която не ползвам,а немога да я спра понеже договора изтича декември месец ......mhihi

И аз имах карта която не я ползвах. Реших да я спирам с плащане на неустойка: месечните сметки до края на договора. Избрах този вариант за да отпадне варианта автоматично да ми преподновят договора. Отивам в клон на Мтел и им казах че искам да си спря картата, а отговора беше " Не можете да си спрете картата, ще ви кажа на коя дата да дойдете да я спрем". След кратък спор се разбрахме че мога да я спря с внасяне на неустойка таксите до края на договора. От таксите ми махнаха ДДС. И вече го нямам този номер. :banana
Доколкото знам на служителите им режат от заплата ако се прекъсне договор и гледат по всякакъв начин да те извръткат да не си спреш договора.
Колега ако бях на твоя място щях да си платя таксите до края на договора и вообще няма да чакам да ми кажат на коя дата да отида да ми го прекратят. :wink:

:да:
ей сега се вращам от м-тел и една женица(60г.) и бяха цакнали точно с това подновяване на договора
съгласен съм да си платя таксите и да я спра,но знам точно на коя дата да подам молбата за прекъсване на договора и няма как да ме цакнат mhihi


Потребителски аватар
fill
Мнения: 1574
Регистриран на: Пет 29 юни 2007 7:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Mtel- завишени сметки?

Мнениеот fill » Чет 14 окт 2010 10:42


Добре си знаеш датата, ама ако се случят неща който не зависят от тебе ще си имаш договор за още 2 години. mhihi
Като например да не им работи системата на въпросния ден и т.н.


Потребителски аватар
vanko_VW
Мнения: 2380
Регистриран на: Сря 03 окт 2007 11:36
Автомобил: Ford Focus
Двигател:
Местоположение: Враца/из България и чужбина

Re: Mtel- завишени сметки?

Мнениеот vanko_VW » Чет 14 окт 2010 11:04


fill написа:Добре си знаеш датата, ама ако се случят неща който не зависят от тебе ще си имаш договор за още 2 години. mhihi
Като например да не им работи системата на въпросния ден и т.н.


е тук вече си много прав :bowdown :bowdown :bowdown ще взема да ида да си платя всички такси и да го спра


Потребителски аватар
escrime
Мнения: 3070
Регистриран на: Пет 07 мар 2008 10:34
Автомобил: X218 [ex VW137 R53 typ53i]
Двигател: OM642

Re: Mtel- завишени сметки?

Мнениеот escrime » Чет 14 окт 2010 11:27


И това не е вярно.

Попадате на лъжливи мижитурки в униформи в магазините. Операторът няма право и не подновява автоматично договорите. Когато изтече срочният договор и не са предприети действия от която и да е страна просто не настъпва прекратяване на услугата. Доставчикът (в случая М-тел) продължава да предоставя услугата при същите условия, докато не бъде решено друго - преподписване с нови условия и нов срок или прекратяване на договорните взаимоотношения.

Това ще ви го кажат и на *88.

Консултантите в магазина или са лъгали с користна цел (получаване на бонуси) или не са на ясно!!! :beat_butt2



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 42 госта