въпрос за фитнес добавка -някои дали е запознат

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
golf_mania_jambol
Мнения: 802
Регистриран на: Нед 24 фев 2008 23:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Ямбол

въпрос за фитнес добавка -някои дали е запознат

Мнениеот golf_mania_jambol » Сря 03 авг 2011 12:55


http://www.creadrenextreme.com/
това е някои пробвал ли го е за да знам дали да си го вземам че четох големи фалби за него но дали е истина..
ето тук има хора които са го ползвали уж... http://dragofitness.net/?p=1




Потребителски аватар
sploty
Мнения: 151
Регистриран на: Нед 11 фев 2007 15:39
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Шумен

Re: въпрос за фитнес добавка -някои дали е запознат

Мнениеот sploty » Сря 03 авг 2011 13:34


Не се набутвай с глупости начина е един строга диета и тренировки.
За този продукт питай тук http://www.bb-team.org/.


Потребителски аватар
maxpayne
Мнения: 2808
Регистриран на: Нед 28 сеп 2008 12:56
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: въпрос за фитнес добавка -някои дали е запознат

Мнениеот maxpayne » Сря 03 авг 2011 14:41


нали ти е ясно, че 99% от продуктите по разни измислени сайтове, без контакти, без каквито и да е достоверни данни за състава на продукта и т.н. са китайски боклуци?

а това, дето "тука го препоръчват" е толкова наивно, че за пореден път се учудвам на българския интернет потребител, който вярва на всичко, прочетено онлайн. Само да ти подскажа, че въпросния сайт е създаден САМО и ЕДИНСТВЕНО да продава този боклук


Потребителски аватар
golf_mania_jambol
Мнения: 802
Регистриран на: Нед 24 фев 2008 23:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Ямбол

Re: въпрос за фитнес добавка -някои дали е запознат

Мнениеот golf_mania_jambol » Сря 03 авг 2011 14:45


аз се занимава с фитнес и си вземам продукти просто попитах за този някои да нее вземал но като се зачетох там ми стана ясна работата пълни измислици


dido.sofiq
Мнения: 85
Регистриран на: Сря 01 юни 2011 14:20
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofiq

Re: въпрос за фитнес добавка -някои дали е запознат

Мнениеот dido.sofiq » Сря 03 авг 2011 15:12


това са некви Лайна ! Съветвам те да си купиш добавки от АКТИВЛАБ . Лично аз ги употребявам и действат без странични ефекти. влез в сайте www.SILA.bg и там ще ги скиваш. Такива дет много ги рекламират ... по-добре бягай на далече


Потребителски аватар
soxy__
Мнения: 425
Регистриран на: Нед 03 май 2009 10:16
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: bg

Re: въпрос за фитнес добавка -някои дали е запознат

Мнениеот soxy__ » Сря 03 авг 2011 15:47


Много измислен сайт и продукт, някой сигурно го забърква в мазето. Ако искаш хубав креатин ти препоръчвам това http://www.silabg.com/bg/2036-CONTROLLE ... itude.html


Потребителски аватар
oSViRePql
Мнения: 1735
Регистриран на: Пет 29 сеп 2006 9:33
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: въпрос за фитнес добавка -някои дали е запознат

Мнениеот oSViRePql » Сря 03 авг 2011 15:49


Преди известно време едно момче от фитнеса където тренирах пробва подобен продукт и резултата нямаше нищо общо с описанието на продукта, така че не се набутвай с пари за боклуци :wink:


Потребителски аватар
sploty
Мнения: 151
Регистриран на: Нед 11 фев 2007 15:39
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Шумен

Re: въпрос за фитнес добавка -някои дали е запознат

Мнениеот sploty » Сря 03 авг 2011 17:42


soxy__ написа:Много измислен сайт и продукт, някой сигурно го забърква в мазето. Ако искаш хубав креатин ти препоръчвам това http://www.silabg.com/bg/2036-CONTROLLE ... itude.html

+1 :drunk


Потребителски аватар
xploda
Мнения: 1644
Регистриран на: Нед 14 окт 2007 13:38
Автомобил: Civic
Двигател:
Местоположение: София

Re: въпрос за фитнес добавка -някои дали е запознат

Мнениеот xploda » Сря 03 авг 2011 20:29


golf_mania_jambol написа:http://www.creadrenextreme.com/
това е някои пробвал ли го е за да знам дали да си го вземам че четох големи фалби за него но дали е истина..
ето тук има хора които са го ползвали уж... http://dragofitness.net/?p=1


Tрифазен креатин :063: :063: :063: :063: :063:
Тея са го объркали с трифазния ток нещо.
Добит по три начина креатин mhihi mhihi mhihi няма такива филми, креатина се добива по един единствен начин.
Ако ти трябва креатин дай 5лв. повече, ама си вземи някой доказал се, на известна на всички фирма имам впредвид.


Потребителски аватар
joker
Мнения: 5889
Регистриран на: Вто 21 ное 2006 10:38
Автомобил: Golf 3 Variant _Golf4 Variant
Двигател: 1800 ABS _1900 TDI AHF
Местоположение: Варна

Re: въпрос за фитнес добавка -някои дали е запознат

Мнениеот joker » Сря 03 авг 2011 21:44


Сигурно някои пак ще ме наругаят,но не мога да остана безучастен към подобни теми.....след като С ОЧИТЕ си като видях смъртта на 21 годишен фитнес-маниак!Никой не знае какво точно съдържат тези добавки...много от тях съдържат анаболи,които не се обявяват...и няма как да се открият!Момчето загина при нас "мистереозно" с остра чернодробна некроза...черният му дроб стана буквално на каша...А преди 5 г. също фитнес-маниак пак "мистериозно" полудя и полетя към плочките директно през стъклопакета на 8-я етаж....Синът на мой колега,който е културист, вече е с личностови промени(немотивирана агресия спрямо хора) след 10 г тренировки и интензивна употреба на фитнес "добавки"....Пазете се момчета....Ако не искате да сте агресивни импотенти с разсипано здраве


dido.sofiq
Мнения: 85
Регистриран на: Сря 01 юни 2011 14:20
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofiq

Re: въпрос за фитнес добавка -някои дали е запознат

Мнениеот dido.sofiq » Чет 04 авг 2011 11:57


soxy__ написа:Много измислен сайт и продукт, някой сигурно го забърква в мазето. Ако искаш хубав креатин ти препоръчвам това http://www.silabg.com/bg/2036-CONTROLLE ... itude.html


Неразбрах ... за АКТИВЛАБ ли ставаше въпрос ? Щот на мен ми действат.


Потребителски аватар
minimiro
Мнения: 676
Регистриран на: Нед 13 юни 2004 1:12
Автомобил: Audi A3
Двигател:
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: въпрос за фитнес добавка -някои дали е запознат

Мнениеот minimiro » Чет 04 авг 2011 14:09


xploda написа:Tрифазен креатин :063: :063: :063: :063: :063:
Тея са го объркали с трифазния ток нещо.
Добит по три начина креатин mhihi mhihi mhihi няма такива филми, креатина се добива по един единствен начин.
Ако ти трябва креатин дай 5лв. повече, ама си вземи някой доказал се, на известна на всички фирма имам впредвид.


Не че да защитавам или да фаля, щот мисла че и тия и ония са боклуци, ма само да спомена че под трифазен се разбира че нещото работи на 3 фази, а не, че се добива на три пъти колегата.... по принцип да си го знаеш ;)


Потребителски аватар
xploda
Мнения: 1644
Регистриран на: Нед 14 окт 2007 13:38
Автомобил: Civic
Двигател:
Местоположение: София

Re: въпрос за фитнес добавка -някои дали е запознат

Мнениеот xploda » Чет 04 авг 2011 14:57


minimiro написа:
xploda написа:Tрифазен креатин :063: :063: :063: :063: :063:
Тея са го объркали с трифазния ток нещо.
Добит по три начина креатин mhihi mhihi mhihi няма такива филми, креатина се добива по един единствен начин.
Ако ти трябва креатин дай 5лв. повече, ама си вземи някой доказал се, на известна на всички фирма имам впредвид.


Не че да защитавам или да фаля, щот мисла че и тия и ония са боклуци, ма само да спомена че под трифазен се разбира че нещото работи на 3 фази, а не, че се добива на три пъти колегата.... по принцип да си го знаеш ;)


Па да беше си направил труда да прочетеш кво е написано в сайта на умниците и въпреки всичко пак няма такова нещо като трифазен креатин. Креатина е един, нищо, че се среща под 1500 различни имена и действа по един единствен начин. Няма такова нещо като моя креатин действа по един начин/една фаза, па видиш тоя баси и мощния действа по 3 начина/на три фази.


dido.sofiq
Мнения: 85
Регистриран на: Сря 01 юни 2011 14:20
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofiq

Re: въпрос за фитнес добавка -някои дали е запознат

Мнениеот dido.sofiq » Чет 04 авг 2011 15:10


xploda написа:
minimiro написа:
xploda написа:Tрифазен креатин :063: :063: :063: :063: :063:
Тея са го объркали с трифазния ток нещо.
Добит по три начина креатин mhihi mhihi mhihi няма такива филми, креатина се добива по един единствен начин.
Ако ти трябва креатин дай 5лв. повече, ама си вземи някой доказал се, на известна на всички фирма имам впредвид.


Не че да защитавам или да фаля, щот мисла че и тия и ония са боклуци, ма само да спомена че под трифазен се разбира че нещото работи на 3 фази, а не, че се добива на три пъти колегата.... по принцип да си го знаеш ;)


Па да беше си направил труда да прочетеш кво е написано в сайта на умниците и въпреки всичко пак няма такова нещо като трифазен креатин. Креатина е един, нищо, че се среща под 1500 различни имена и действа по един единствен начин. Няма такова нещо като моя креатин действа по един начин/една фаза, па видиш тоя баси и мощния действа по 3 начина/на три фази.


МНОГО Е ПРОСТО - УДРЯТЕ ТРИФАЗНИЯ :lol: :lol: и ПОЛУДЯВАШШШШШШ

Последна промяна от group® на Чет 04 авг 2011 16:48, променено общо 1 път.
Причина: Спамиш ли?! А тези големи букви... викаш ли?!



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 37 госта