Колеги, препоръчайте фирми за дограмa

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
Даскала™
Мнения: 5449
Регистриран на: Сря 16 мар 2005 23:41
Автомобил:
Двигател:

Re: Колеги препоръчайте ми дограмджии

Мнениеот Даскала™ » Вто 18 сеп 2012 11:48


Ролпласт....дограма Трокал...действай :да:




Потребителски аватар
Ivo_Dinkov
Мнения: 1352
Регистриран на: Вто 28 дек 2004 10:54
Автомобил: Audi Quattro Turbo
Двигател: BGB
Местоположение: София/Плевен
Контакти:

Re: Колеги препоръчайте ми дограмджии

Мнениеот Ivo_Dinkov » Вто 18 сеп 2012 12:05


Керико Пласт- супер позитивни отзиви, много добра изработка, спазени срокове, чиста работа, правиха ми и дограма, и парапети на прозорец. Без една забележчица!


Потребителски аватар
nasko1978
Мнения: 2183
Регистриран на: Сря 25 юли 2007 9:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Nürnberg ,Перник

Re: Колеги препоръчайте ми дограмджии

Мнениеот nasko1978 » Вто 18 сеп 2012 12:19


http://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=& ... kA&cad=rja

Цялата фамилия сме си сменявали дорамата от тази фирма,включително и много приятели също! :bowdown :да:


Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Колеги препоръчайте ми дограмджии

Мнениеот dobrin » Вто 18 сеп 2012 22:25


Алумина Елит
Супер доволен, поръчвал съм при тях Schuco. Високо качество. Изпълнение в срок, точни размери, качествен, бърз и чист монтаж.
Бих ти препоръчал един приятел от клуба също, но той вече не работи.


Потребителски аватар
hitrec
Мнения: 42
Регистриран на: Сря 02 мар 2005 11:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Колеги препоръчайте ми дограмджии

Мнениеот hitrec » Вто 18 сеп 2012 22:35


Здравей колега имам приятел който работи дограма и не е към фирма(работи за себе си)Той ми е сменял дограмите не , че ми е приятел добре работи ако случайно има някакъв проблем няма да те отсвири и ще си го оправи.Ако искаш пиши на лични ще ти дам тел. идва казва ти цена ако ти харесва офертата работите ако ли не живи и здрави .


emo-gar
Мнения: 3443
Регистриран на: Съб 16 сеп 2006 23:13
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София,Lantra 1.5 ,Golf 3-ABS,Vento-R.I.P.

Re: Колеги препоръчайте ми дограмджии

Мнениеот emo-gar » Сря 19 сеп 2012 1:11


Потвърждавам положително мнение за Ролпласт,ползвал съм ги-доволен съм!(нахвърляха ми цена по моя "проект",на практика разликата не надхвърли 2 лева)Не препоръчвам Валда,клиенти са ни,сори-мърлячи са във всяко измерение,изобщо не съм и мислил да ги ползвам.Не препоръчвам фирма "Алумина-Глаас",добри материали но "връткат" с цени!!-ползвал съм ги,хем доволен от първият опит и при вторият-ресто!!!


pyzda
Мнения: 57
Регистриран на: Пон 13 авг 2012 20:16
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofia

Re: Колеги препоръчайте ми дограмджии

Мнениеот pyzda » Сря 19 сеп 2012 17:15


emo-gar написа:Потвърждавам положително мнение за Ролпласт,ползвал съм ги-доволен съм!(нахвърляха ми цена по моя "проект",на практика разликата не надхвърли 2 лева)Не препоръчвам Валда,клиенти са ни,сори-мърлячи са във всяко измерение,изобщо не съм и мислил да ги ползвам.Не препоръчвам фирма "Алумина-Глаас",добри материали но "връткат" с цени!!-ползвал съм ги,хем доволен от първият опит и при вторият-ресто!!!

Щом си доволен кажи брат кои ти монтира дограмата от самата фирма ролпласт или от дистрибутори на ролпласт


emo-gar
Мнения: 3443
Регистриран на: Съб 16 сеп 2006 23:13
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София,Lantra 1.5 ,Golf 3-ABS,Vento-R.I.P.

Re: Колеги препоръчайте ми дограмджии

Мнениеот emo-gar » Сря 19 сеп 2012 23:37


Ходих в самата фирма,зад бившия завод "Ворошилов"(София).Занесох им скица с размери +/_ сантиметър и разположение.Едно момиче за кратко време ги вкара в програмата и ми даде ориентир за цена,предложения за навеси,дъски,комарници.Подписахме предварителен договор(при самият монтаж се чисти ако има разлика).Закъсняха с 1-2 часа за монтажа,но останаха до пълно приключване.Работата включва демонтаж на старата,май и имаше "отнасяне"-но аз си имам къде да ги горя."К" стъклата си бяха със стикери и правилно монтирани(щото на друга фирма бяха маркирани с буква К с флумастер).
А,те на моите размери не разчитат-пратиха си "мерач" за целта...то май тогава и цената се уточни и заплати.От момента на първия контакт до монтажа-май 4 дена минаха,по спомен..
Е,колкото и да се стремят за чистота-няма начин да не се напраши при къртене ба старата,ама и тъй си бях в ремонт.Приготви си наелонче,чувалче и метличка,постели нещо до вратата-зер няма да се събуват(то ако се събуят-и по-лошо може да е..)
Ценичка:около 1180 лева за холен и кухненски,панелен ап.,с прилежащи комарници,козирки и дъски и прочие простотии.К-стъкла и май е 5-камерна ПВЦ.На холния са 2 крила,на кухня-1 крило.
Споменаха и за опция "подмазване",ама аз си го направих + вътрешна изолация...получи се добре,като се има в предвид че съм "жичкаджия" и "механик" по професия.


Потребителски аватар
Ivaylichko
Мнения: 79
Регистриран на: Нед 27 сеп 2009 10:13
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Колеги препоръчайте ми дограмджии

Мнениеот Ivaylichko » Нед 23 сеп 2012 18:08


Здравейте, колеги! Да ми предложите надеждна фирма за дограма за Пловдив и района.


Потребителски аватар
Данко
R.I.P Madcap
Мнения: 865
Регистриран на: Нед 06 юли 2008 19:28
Автомобил: VW PASSAT B5
Двигател: AJM 1999
Местоположение: София/Перник/Радомир
Контакти:

Re: Колеги препоръчайте ми дограмджии

Мнениеот Данко » Пон 24 сеп 2012 22:36


Здравей колега от скицата ти не ми става ясно кое ще се отваря и кое не,така че трудно някой може да ти даде ориентировъчна цена, а и тази арка ще ти излезе златна защото малко фирми огъват профили и съвет недей да я правиш отваряема


Потребителски аватар
alexx
Мнения: 1295
Регистриран на: Пон 11 апр 2005 22:26
Автомобил: SantaFe
Двигател:
Местоположение: София

Re: Колеги препоръчайте ми дограмджии

Мнениеот alexx » Пон 24 сеп 2012 22:43


Трипласт /decaunic & inoutic/ и Ролпласт с Трокал имам и от двете
:beer


Потребителски аватар
strqsko
Мнения: 318
Регистриран на: Съб 01 ное 2008 12:23
Автомобил:
Двигател:

Re: Колеги препоръчайте ми дограмджии

Мнениеот strqsko » Пон 24 сеп 2012 23:16


Ivaylichko написа:Здравейте, колеги! Да ми предложите надеждна фирма за дограма за Пловдив и района.

Саламандър 3д с обков Мако от тук


Потребителски аватар
Espero
Мнения: 310
Регистриран на: Чет 27 май 2010 0:22
Автомобил: Passat B4 1.9TDI
Двигател: 1Z
Местоположение: София

Re: Колеги препоръчайте ми дограмджии

Мнениеот Espero » Пон 24 сеп 2012 23:25


http://novaplast.org/index.php.-Това са хората които ми смениха дограмите в къщи преди последната зима.Освен че отношението на хората там е като към негово величество клиента,си свършиха работата перфекно и в оказаните срокове.Сложих си Саламандър и К стъкло по тяхна препоръка и останах доволен.Исках да го направим с кредит енергийна ефективност и на това се съгласиха въпреки че не бяха го правили до сега.Сега ми предстой смяна на дограмите в другия апартамент и пак на тях ще разчитам. :banana


golf_td
Мнения: 716
Регистриран на: Пон 27 дек 2010 13:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Pomorie

Re: Колеги препоръчайте ми дограмджии

Мнениеот golf_td » Вто 25 сеп 2012 8:44


за да не пускам друга тема пиша тук - същото нещо питам и аз - само че съм от Поморие - в нашия район кои са добрите ?


Потребителски аватар
Ivaylichko
Мнения: 79
Регистриран на: Нед 27 сеп 2009 10:13
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Колеги препоръчайте ми дограмджии

Мнениеот Ivaylichko » Вто 16 окт 2012 10:49


Ivaylichko написа:Здравейте, колеги! Да ми предложите надеждна фирма за дограма за Пловдив и района.

Използвах услугите на DANIN. За сега всичко е ОК. Видях, че имат и офис в София.



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 36 госта