Оплакване от некоректен продавач от форума doktora_gti

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Оплакване от некоректен продавач от форума doktora_gti

Мнениеот dobrin » Пет 23 ное 2012 16:45


doktora_gti е лишен от правата си на търговец и темата му е преместена в раздел Нерегламентирани търговци.




Потребителски аватар
parno
Мнения: 7309
Регистриран на: Сря 19 сеп 2007 13:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Оплакване от некоректен продавач от форума doktora_gti

Мнениеот parno » Пет 23 ное 2012 17:24


май сте го преместили в грешна група mhihi


Потребителски аватар
Speedy86
Мнения: 1606
Регистриран на: Чет 17 сеп 2009 20:05
Автомобил: Audi A4 1.8 20V
Двигател: ADR 1996
Местоположение: samokov

Re: Оплакване от некоректен продавач от форума doktora_gti

Мнениеот Speedy86 » Пет 23 ное 2012 17:43


А защо го няма в списъка с "розовите" имена ? :banghead:


Потребителски аватар
doktora_gti
!!!ИЗМАМНИК!!!
Мнения: 392
Регистриран на: Пон 07 авг 2006 10:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Асеновград

Re: Оплакване от некоректен продавач от форума doktora_gti

Мнениеот doktora_gti » Пет 23 ное 2012 18:13


1.От 5-6 год.съм член в този форум,и има 20-30 недоволни клиента,останалите 5000 човека,които са купували от мен нямат проблеми!Странно защо нямат проблеми!!!!!!!!!!!!!!!!Сигурно защото са доволни.
2. Важно е да отбележа, че 90% от хората,които са писали в тази тема не ги познавам въобще,за да дават мнение.
3.В темата ми най-отгоре с огромни букви пише,че всички части са ВТОРА УПОТРЕБА!
4.Момчето с дигиталното табло е писало добре,Но трябваше да пише,че ми предложи да купи от мен окачване на 250лв под обявената цена за компенсация/за което се съгласих/,въпреки че аз нямам никаква вина за дефекта!
5.Не съм продал нищо на никой на сила и смятам,че винаги съм бил коректен и съм се опитал да угодя на всеки.
6.Частите които предлагам са дефицит в България!
7.На всички колеги-Живи и Здрави :kissy:


Потребителски аватар
Supawiza
Мнения: 996
Регистриран на: Съб 17 юни 2006 8:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Стара Загора

Re: Оплакване от некоректен продавач от форума doktora_gti

Мнениеот Supawiza » Пет 23 ное 2012 19:31


doktora_gti написа:1.От 5-6 год.съм член в този форум,и има 20-30 недоволни клиента,останалите 5000 човека,които са купували от мен нямат проблеми!Странно защо нямат проблеми!!!!!!!!!!!!!!!!Сигурно защото са доволни.
2. Важно е да отбележа, че 90% от хората,които са писали в тази тема не ги познавам въобще,за да дават мнение.
3.В темата ми най-отгоре с огромни букви пише,че всички части са ВТОРА УПОТРЕБА!
4.Момчето с дигиталното табло е писало добре,Но трябваше да пише,че ми предложи да купи от мен окачване на 250лв под обявената цена за компенсация/за което се съгласих/,въпреки че аз нямам никаква вина за дефекта!
5.Не съм продал нищо на никой на сила и смятам,че винаги съм бил коректен и съм се опитал да угодя на всеки.
6.Частите които предлагам са дефицит в България!
7.На всички колеги-Живи и Здрави :kissy:


Значи да очакваме и още според теб недоволни според мен измамени колеги понеже има разлика.
Не може да казваш,че една стока е перфектна и след като я продадеш се окаже дефектна и да казваш,че такъв му бил късмета.
Моето мнение е,че пак са те пощадили понеже хора за една подобна случка стават в розово а ти за 20-30 както сам казваш да станеш само нерегламентиран търговец.


Потребителски аватар
Pichaga
Антиспамър №1
Антиспамър №1
Мнения: 16283
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:57
Автомобил: Opel Zafira B
Двигател: Z19DT
Местоположение: София
Контакти:

Re: Оплакване от некоректен продавач от форума doktora_gti

Мнениеот Pichaga » Пет 23 ное 2012 19:35


Speedy86 написа:А защо го няма в списъка с "розовите" имена ? :banghead:

защото има ред и за тази работа :banghead:
днес ще раздам още 10 предупреждения явно на нарушители :banghead: :banghead: :banghead: :banghead:


Потребителски аватар
Speedy86
Мнения: 1606
Регистриран на: Чет 17 сеп 2009 20:05
Автомобил: Audi A4 1.8 20V
Двигател: ADR 1996
Местоположение: samokov

Re: Оплакване от некоректен продавач от форума doktora_gti

Мнениеот Speedy86 » Пет 23 ное 2012 20:51


Нищо лично към админи и модове но не мислите ли че малко го бавите към розовите и ако грешиме споделете какъв е редът да стане розов.

П.П: Пак повтарям не искам да обидя никой от вас но разяснете ни защо доктора след като стана с различен цвят на името се появи в темата и кога ще стане розов???


Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Оплакване от некоректен продавач от форума doktora_gti

Мнениеот dobrin » Пет 23 ное 2012 21:24


Всеки въпрос относно управлението на този форум се решава с гласуване от модераторите. Анкетата тече в момента.


Потребителски аватар
Speedy86
Мнения: 1606
Регистриран на: Чет 17 сеп 2009 20:05
Автомобил: Audi A4 1.8 20V
Двигател: ADR 1996
Местоположение: samokov

Re: Оплакване от некоректен продавач от форума doktora_gti

Мнениеот Speedy86 » Пет 23 ное 2012 21:31


dobrin написа:Всеки въпрос относно управлението на този форум се решава с гласуване от модераторите. Анкетата тече в момента.



Пак казвам не искам да ви обиждам просто ми е странно и не само на мен може би защо толкова го бавите а не е розов вече,ок разбирам имало си ред но споделете го с нас за да пишеме излишни коментари и въпроси? :да:


Потребителски аватар
Luciano
Мнения: 8472
Регистриран на: Чет 31 авг 2006 22:16
Автомобил: Golf IV
Двигател: 1.9TDI AHF
Местоположение: София
Контакти:

Re: Оплакване от некоректен продавач от форума doktora_gti

Мнениеот Luciano » Пет 23 ное 2012 21:47


С риск да си изкарам предупреждение ще питам, защото не ми стана ясно.
До сега не си спомням на някой да са му дадени 3 дни и ако не успее да се защити и аргумрнтира да е станал нерегламентиран търговец - все сте го правили измаминк! А и какъв нерегламентиран търговец може да е като до сега си е плащал за обявата?!
А наглото поведение на този търгаш продължава и след като се е омазал до ушите!


Потребителски аватар
Speedy86
Мнения: 1606
Регистриран на: Чет 17 сеп 2009 20:05
Автомобил: Audi A4 1.8 20V
Двигател: ADR 1996
Местоположение: samokov

Re: Оплакване от некоректен продавач от форума doktora_gti

Мнениеот Speedy86 » Пет 23 ное 2012 21:50


Luciano написа:С риск да си изкарам предупреждение ще питам, защото не ми стана ясно.
До сега не си спомням на някой да са му дадени 3 дни и ако не успее да се защити и аргумрнтира да е станал нерегламентиран търговец - все сте го правили измаминк! А и какъв нерегламентиран търговец може да е като до сега си е плащал за обявата?!
А наглото поведение на този търгаш продължава и след като се е омазал до ушите!



Братле питах и аз по няколко начина но явно няма да получиме отговор scare


golfmk1
Low rider
Мнения: 5548
Регистриран на: Сря 12 ное 2008 8:31
Автомобил: OLD
Двигател: OTO
Местоположение: СТАРА ЗАГОРА

Re: Оплакване от некоректен продавач от форума doktora_gti

Мнениеот golfmk1 » Пет 23 ное 2012 22:42


Pichaga написа:става измамник
както всички такива
стандартна процедура
Коко, специално за тебе СПЕЦИАЛНА МОЛБА ЛИ ТРЯБВА :bowdown :bowdown :bowdown :bowdown :bowdown

Както сам си писал става измамник.А защо не стана :?: Стига с тази шуробаджанащина бре хора.Всичко в тази държава ли се върти около парите :?: Знам, че е така.Това беше риторичен въпрос.Къде отидоха мъжете на думата?Или са си отишли още от времето на ЛЕВСКИ?


Потребителски аватар
Matematiks
Мнения: 3168
Регистриран на: Вто 27 ное 2007 17:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Оплакване от некоректен продавач от форума doktora_gti

Мнениеот Matematiks » Пет 23 ное 2012 22:45


Luciano написа:С риск да си изкарам предупреждение ще питам, защото не ми стана ясно.
До сега не си спомням на някой да са му дадени 3 дни и ако не успее да се защити и аргумрнтира да е станал нерегламентиран търговец - все сте го правили измаминк! А и какъв нерегламентиран търговец може да е като до сега си е плащал за обявата?!
А наглото поведение на този търгаш продължава и след като се е омазал до ушите!


Не мога да не се съглася с колегата(въпроса е принципен).Инак нямам нищо общо с темата или против Доктора :)

Дано мине и моята идея с оценяването,тя е най-реална!!! Тогава вече ако има оценки и търговците и купувачите ще мислят 2-3 пъти преди да прецакат някого :?


Потребителски аватар
Speedy86
Мнения: 1606
Регистриран на: Чет 17 сеп 2009 20:05
Автомобил: Audi A4 1.8 20V
Двигател: ADR 1996
Местоположение: samokov

Re: Оплакване от некоректен продавач от форума doktora_gti

Мнениеот Speedy86 » Пет 23 ное 2012 22:51


golfmk1 написа:
Pichaga написа:става измамник
както всички такива
стандартна процедура
Коко, специално за тебе СПЕЦИАЛНА МОЛБА ЛИ ТРЯБВА :bowdown :bowdown :bowdown :bowdown :bowdown

Както сам си писал става измамник.А защо не стана :?: Стига с тази шуробаджанащина бре хора.Всичко в тази държава ли се върти около парите :?: Знам, че е така.Това беше риторичен въпрос.Къде отидоха мъжете на думата?Или са си отишли още от времето на ЛЕВСКИ?



Чаках някой друг да го каже точно това защото е самата истина след като казаха че става измамник,за какъв ред се говори не ми става ясно,или който си плаща и си продава боклуците ще го пазят който не си плаща и просто продава ненужни за него неща или прави услуга на някой веднага го правят РОЗОВ а тука само ни залъгват 3 дневни срокове и какво ли още не :beat_butt2 :bishop

Последна промяна от Speedy86 на Пет 23 ное 2012 22:53, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
brabus
R-циклопедист на VW
R-циклопедист на VW
Мнения: 11160
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 8:17
Автомобил: Golf II GTI PB A4 Avant 1.8 TQ
Двигател: 1991 2003
Местоположение: София
Контакти:

Re: Оплакване от некоректен продавач от форума doktora_gti

Мнениеот brabus » Пет 23 ное 2012 22:53


Няма потребител на този форум, който да е попаднал в категория "измамник" или каквато и да е без да се провела анкета м/у управляващите този форум - модератори и администратори. Тази анкета винаги е активна определен брой дни. Действията по "оцветяването" се извършват след изтичане срока на гласуването и в зависимост от резултата.
Защо в случая с този потребител трябва да се нарушават правилата на форума ни? Не виждам никаква причина. Няма тема в Продава, няма опасност някой да си купи каквото и да е от него в момента.
Изтича си определения срок за взимане на решение и се предприемат действията.
Ама тук повечето реагират доста спонтанно и припряно.
Бъдете сигурни, че ще си понесе всички последствия!
И да допълня, че няма никаква шуро-баджанащина. Има правила.



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 44 госта