идиоти на пътя и мен днес не ме пропуснаха

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
Милослав
Мнения: 3648
Регистриран на: Сря 29 мар 2006 11:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Милослав » Пон 26 фев 2007 9:37


XIKS написа:никаде непиша 4е знам 4акам да го намерят полицаите първо после ще ходя до бул инс


значи недей да бъдеш сигурен че ще ходиш до БулИнс - демек на тебе щетите ще ти плати компанията към която този, който те е ударил е застрахован, а не твоята:)




ila
Мнения: 987
Регистриран на: Чет 25 ное 2004 17:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот ila » Пон 26 фев 2007 10:24


Колега съжалявам за случката!
Виждам, че добре се справяш. Ако му намериш адреса ще си вземеш парите, независимо какво ще направят от кат.


Потребителски аватар
XIKS
Мнения: 896
Регистриран на: Пет 24 мар 2006 10:49
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

........

Мнениеот XIKS » Пон 26 фев 2007 15:46


еми те в кат ще ми обяснят какво трябва да направя .......а като го намеря аз ли4но е утида в тях да си поговорим не мие за това което стана немие за разправията а ми е 4е тоя идиот караше като луд ако небях набил спира4ки понеже ми скоси пътя ще6е да ме избута в колоната коли от ляво които 4акаха за ляв завои ще6е да стане мазало ...яд ме е 4е еи такива след време ще 4етеме по весниците 4е са претрепали някои 4овек.......яд ме е 4е никои от тези които бяха на светофара неслезе еи така за свидетел абе да види какво става........яд ме е 4е след тва спирам една патрулка които цяла ве4ер ще ба4ка и им обяснявам ситуацията казах им 4е се обадих веднага в кат и какво са ми казали а те ми викат не ни занимаваи с глупости тва не е в нашия раион викам мом4ета не ви спирам да се юрнете да го тарсите тоя те колегите ви ше си свършат работата а ви спирам да ви дам номера цяла ве4ер сте на работа просто засе4ете ли го спрете го да го проверите за алкохол 4е тоя ще направи некоя беля .....тва става на тодоров ден ами ако тоя отива още да празнува някаде и да пие и после се прибере с колата колко по пиян ще е и какво ще направи тогава :twisted:


Потребителски аватар
XIKS
Мнения: 896
Регистриран на: Пет 24 мар 2006 10:49
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот XIKS » Пет 02 мар 2007 11:48


бул инс няма да ми плати защото като я маркираха същия калник и врата бяха жулнати ама съвсем леко по 2 сантиметра сега е много пове4е но върху старите ужулваня...... казаха 4е тва са ми старите кажете къде да ходя и от кои да си търся парите за щетата


Потребителски аватар
Bob.Baev
Мнения: 1150
Регистриран на: Чет 23 фев 2006 18:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Bob.Baev » Пет 02 мар 2007 12:41


XIKS написа:бул инс няма да ми плати защото като я маркираха същия калник и врата бяха жулнати ама съвсем леко по 2 сантиметра сега е много пове4е но върху старите ужулваня...... казаха 4е тва са ми старите кажете къде да ходя и от кои да си търся парите за щетата


добре бе бате, може ли да са такива помияри! а като те маркираха не ги ли снимаха старите ти драскотини? на мен в Generali ми снимаха всички стари щетички и предполагам при нова щета на същото място може да се види на снимката какво е било и какво е в момента...

Santo?


mastersvn
Мнения: 184
Регистриран на: Пон 21 дек 2009 17:35
Автомобил:
Двигател:

Re: идиоти на пътя и мен днес не ме пропуснаха

Мнениеот mastersvn » Пон 13 май 2013 17:47


такива пумияри по пътищата много. само че след една саморазправа на пътя от къде да съм сигурен че няма да си намеря возилото натрошено...както имам случай от днес.тарикати с бмв пищлеменца ме засичат и на сантиметри спират,започват разправии и силни вилни ама аз с жена ми в колата и с превързан лакът неможах да направя много ама те синковци бабаитски знам ли какво ще ме последва.та една жалбичка в наща "мила" полиция и да видим за развитие.че пубертетите ми олющиха вратата с тяхната...незнам дали ще има полза от полицията ама да не ги срещам в по добро състояние че поне единият ще натроша с бухалката :beat_butt2


Потребителски аватар
my heart iS iCe
Мнения: 5418
Регистриран на: Сря 11 мар 2009 20:29
Автомобил:
Двигател:

Re: идиоти на пътя и мен днес не ме пропуснаха

Мнениеот my heart iS iCe » Пон 13 май 2013 17:57


mastersvn написа: поне единият ще натроша с бухалката :beat_butt2

И какво печелиш колега? Идиота си остава идиот, само, че ще направи и тебе такъв, ако му се вържеш на болния мозък! Само едно разбрах, че не можеш да помогнеш или да докажеш на никой нищо. Живей си живота и не се занимавай с луди. Аз гледам на 1000% да ги избягвам и да ги пускам да си трошат главата, дали ме засякъл или тем подобни, само да не ме удари, дигам ръка и всеки по-живо по здраво! Сан Андреас, не искам да правя по улиците!


kiril_bulgaria
Мнения: 594
Регистриран на: Съб 28 фев 2009 21:43
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Царево / Бургас

Re: идиоти на пътя и мен днес не ме пропуснаха

Мнениеот kiril_bulgaria » Пон 13 май 2013 19:20


Имаш му номера, провери тук за ГО и в коя компания:
http://eisoukr.guaranteefund.org/

колата е опел вектра бордо металик с номер С3689РК
Към дата 13/05/2013 МПС с ДКН C3689PK няма активна застраховка "Гражданска отговорност"
Този тарикат от 2009г няма ГО. Как ли минава ГТП? И въобще минава ли ГТП?

ЗК ЛЕВИНС АД
C3689PK
05/01/2006 - 05/01/2007

ДЗИ-Общо застраховане АД
C3689PK
17/10/2008 - 16/10/2009

А ако отидеш в офиса на застрахователната компания, ще ти дадат и адреса.
Но най-добре подай тази информация в КАТ.


Потребителски аватар
icoico
Мнения: 3795
Регистриран на: Пет 04 май 2007 18:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София/Stuttgart
Контакти:

Re: идиоти на пътя и мен днес не ме пропуснаха

Мнениеот icoico » Пон 13 май 2013 19:30


kiril_bulgaria написа:Имаш му номера, провери тук за ГО и в коя компания:
http://eisoukr.guaranteefund.org/

колата е опел вектра бордо металик с номер С3689РК


Тая вектра от 2007ма година, когато е пусната темата досега три пъти са я претопили в Надин :mhihi :mhihi


kiril_bulgaria
Мнения: 594
Регистриран на: Съб 28 фев 2009 21:43
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Царево / Бургас

Re: идиоти на пътя и мен днес не ме пропуснаха

Мнениеот kiril_bulgaria » Пон 13 май 2013 19:34


Мамка му, не съм погледнал датата на пускане на темата. Кой извади темата от скрина?
:icon_lol


mastersvn
Мнения: 184
Регистриран на: Пон 21 дек 2009 17:35
Автомобил:
Двигател:

Re: идиоти на пътя и мен днес не ме пропуснаха

Мнениеот mastersvn » Вто 14 май 2013 6:46


my heart iS iCe написа:
mastersvn написа: поне единият ще натроша с бухалката :beat_butt2

И какво печелиш колега? Идиота си остава идиот, само, че ще направи и тебе такъв, ако му се вържеш на болния мозък! Само едно разбрах, че не можеш да помогнеш или да докажеш на никой нищо. Живей си живота и не се занимавай с луди. Аз гледам на 1000% да ги избягвам и да ги пускам да си трошат главата, дали ме засякъл или тем подобни, само да не ме удари, дигам ръка и всеки по-живо по здраво! Сан Андреас, не искам да правя по улиците!



прав си колега. може би затова и нищо не направих.ама да ме заплашват и идр. подобни е нормално да се изнервиш.


Потребителски аватар
Bobi_S13
Der Polizist
Мнения: 6844
Регистриран на: Пет 20 юни 2008 13:44
Автомобил: VW Passat
Двигател: AVF
Местоположение: София(Обеля)

Re: идиоти на пътя и мен днес не ме пропуснаха

Мнениеот Bobi_S13 » Вто 14 май 2013 15:38


Археологически музей
Адрес: улица „Съборна“ 2, София
Телефон:02 988 2406

Изображение



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 47 госта