Пицария Лъчони - доставки

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
summer_smile_
Мнения: 1180
Регистриран на: Пет 27 дек 2013 14:59
Автомобил: Audi A3
Двигател:
Местоположение: София

Пицария Лъчони - доставки

Мнениеот summer_smile_ » Чет 24 дек 2015 0:17


Карам по същество - в 21:45 поръчваме пица онлайн в сайта на pizza lachoni. Телефонът им е изключен от 22:45, когато им звъннах за първи път да попитам, ще ядем ли пица днес, или не. Е, не ядохме. Никой не ни и звънна да каже "Имаме проблем и няма да си получите храната." Много несериозно отношение, според мен. Имат няколко обекта, аз очаквах пиците от пицарията в Младост, но само с очакването си останах. Повече няма да ми стъпи кракът там. Та, не поръчвайте в никакъв случай! :thumb_down :screwy

Иначе, Весели празници на всички! Бъдете живи и здрави, заобиколени от любими хора! :mhihi-christmas




Потребителски аватар
petko5
Мнения: 2926
Регистриран на: Сря 11 апр 2007 18:16
Автомобил: VW Golf 3
Двигател: ААМ
Местоположение: София-Белоградчик-Стара Загора

Re: Пицария Лъчони - доставки

Мнениеот petko5 » Чет 24 дек 2015 0:33


Не им се сърди, със сигурност са претрупани с поръчки и със сигурност са те предупредили че може поръчката да отнеме близо час..

И аз си изпатих след чакане близо час и половина за района на Младост 4, при положение че ако бях тръгнал пеша да си я взема от пицарията щеше да отнеме не повече от час в двете посоки с готова пица...много се изнервих....
От тогава ги предупреждавам, че ако пицата е студена, да не я носат изобщо :mhihi

От този момент, пицата пристига за 20-30мин след моята поръчка, топла и вкусна :wink

Весели празници :christmas


Потребителски аватар
summer_smile_
Мнения: 1180
Регистриран на: Пет 27 дек 2013 14:59
Автомобил: Audi A3
Двигател:
Местоположение: София

Re: Пицария Лъчони - доставки

Мнениеот summer_smile_ » Чет 24 дек 2015 0:43


petko5 написа:Не им се сърди, със сигурност са претрупани с поръчки и със сигурност са те предупредили че може поръчката да отнеме близо час..


Ами никой нищо не ме предупреди, онлайн поръчах. А и да беше дошла за час, ок, за два даже - добре, но да не дойде въобще? :neutral Аз поне със сигурност повече няма и да се опитвам да им поръчвам. :smile
Иначе - и аз съм в Младост 4, явно тук е модерно :biggrin


Потребителски аватар
groznika
Мнения: 4928
Регистриран на: Вто 16 яну 2007 11:23
Автомобил: Bora 1.8T
Двигател: AUM
Местоположение: София

Re: Пицария Лъчони - доставки

Мнениеот groznika » Чет 24 дек 2015 8:54


Преди си поръчвах в работата от тях. Последния път пицата ми дойде все едно бяха ритали кутията до офиса. Резултатът беше кръгло парче хляб и една топка от шунка, кашкавал и кетчуп в единия ъгъл на кутията. Редовно ми забравяха прибори и всякакви такива дреболии.
Отдавна вече не ги ползвам..


Потребителски аватар
stefan4o
Мнения: 19164
Регистриран на: Съб 16 юни 2007 6:07
Автомобил: VW Jetta
Двигател: PN 1990+KR 1987
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Пицария Лъчони - доставки

Мнениеот stefan4o » Чет 24 дек 2015 9:11


Човек да ви завиди за проблемите.


Потребителски аватар
groznika
Мнения: 4928
Регистриран на: Вто 16 яну 2007 11:23
Автомобил: Bora 1.8T
Двигател: AUM
Местоположение: София

Re: Пицария Лъчони - доставки

Мнениеот groznika » Чет 24 дек 2015 10:06


stefan4o написа:Човек да ви завиди за проблемите.


"Ранъта прави борбътЪ!"

Въпросът е принципен. В условията на пазарна икономика е самоубийствено да се прави бизнес по такъв безотговорен начин. Отделна история е, че се подиграват с клиентите си. За теб не е ли проблем, когато някой се подиграва с теб и те прави на маймуна?


Потребителски аватар
stefan4o
Мнения: 19164
Регистриран на: Съб 16 юни 2007 6:07
Автомобил: VW Jetta
Двигател: PN 1990+KR 1987
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Пицария Лъчони - доставки

Мнениеот stefan4o » Чет 24 дек 2015 12:51


Проблем е. Но не го пиша по форумите, а просто спирам да пазаря от него :th_up
В смисъл, че ми е странно някой да пише подобни теми из форуми, това имам предвид :eek


Потребителски аватар
groznika
Мнения: 4928
Регистриран на: Вто 16 яну 2007 11:23
Автомобил: Bora 1.8T
Двигател: AUM
Местоположение: София

Re: Пицария Лъчони - доставки

Мнениеот groznika » Чет 24 дек 2015 12:54


Ами не е странно. Като потребител имам право на мнение и на свободата да го изкажа.
Един път може да спестя на някой друг неприятно изживяване и втори път хич не обичам да си мълча и да си преглъщам чуждите простотии :)


Потребителски аватар
stefan4o
Мнения: 19164
Регистриран на: Съб 16 юни 2007 6:07
Автомобил: VW Jetta
Двигател: PN 1990+KR 1987
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Пицария Лъчони - доставки

Мнениеот stefan4o » Чет 24 дек 2015 13:05


Моето лично мнение в случая е, че на никой няма да му накривите шапката (говоря собственик или управител на въпросното заведение). Това, че има на 100 клиенти един недоволен, който не можал да си хапне пица... нали се сещаш през къде им е на въпросните собственик/управител? Затова меко казано не виждам смисъл от подобни дискусии, квалификации и ред други неща свързани с оплюването от нещо или някой.
Модераторите ако считат мненията ми за спам, нека ги изтрият, извинявам се за причиненото им неудобство. :beer

Последна промяна от stefan4o на Чет 24 дек 2015 19:28, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
hooligans
Мнения: 18723
Регистриран на: Пет 30 мар 2007 19:22
Автомобил: VW Polo Harlekin 1996
Двигател: 1.6 AEE
Местоположение: София

Re: Пицария Лъчони - доставки

Мнениеот hooligans » Чет 24 дек 2015 15:41


Стефанчо, подобен род теми не са за да накривят шапката на собствениците или управителите, ами за да предупредят потребителите да си имат едно наум и да внимават когато "пазарят" от там, ако го правят. Не забравяй, че някой си поръчват не просто за да хапнат пица, ами за да вечерят, когато всичко е затворено и/или не им се готви. Не виждам с какво ти пречи темата, че се опитваш да я направиш безсмислена? Подобни теми има и за мегапартс и за техномаркет и още куп некоректни търговци! Всяко твое следващо мнение ще се счита за спам, вече имаш 3 подобни мнения!


Потребителски аватар
Stivi
Мнения: 8310
Регистриран на: Пет 02 дек 2005 20:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Правец-Поморие

Re: Пицария Лъчони - доставки

Мнениеот Stivi » Чет 24 дек 2015 17:48


Когато някой си е за оплюване,не виждам смисъл да си мълчиш ,та дори "говоренето" да е само в автофорум :wink


Потребителски аватар
summer_smile_
Мнения: 1180
Регистриран на: Пет 27 дек 2013 14:59
Автомобил: Audi A3
Двигател:
Местоположение: София

Re: Пицария Лъчони - доставки

Мнениеот summer_smile_ » Чет 24 дек 2015 21:11


Хмм, не претендирам, че това е огромен проблем, наясно съм че е нещо малко, но все пак сметнах за нужно да предупредя. Според отзивите във фб страницата на пицарията, със сигурност не съм единствената недоволна от сто човека. И когато някой някой е некоректен към мен, не виждам защо трябва да си трая. Не ми беше животоспасяваща тази пица, нито си легнах гладна, но ако това се беше случило например на братовчедка ми и мъжа и, които се прибраха от чужбина с новороденото си бебе в 10 вечерта, на празен хладилник, мисля че проблемът щеше да е значително по-сериозен. :)


Потребителски аватар
AugustinerFan
Мнения: 265
Регистриран на: Нед 19 апр 2015 2:22
Автомобил: Mini Cooper SD
Двигател: 2017
Местоположение: München

Re: Пицария Лъчони - доставки

Мнениеот AugustinerFan » Чет 24 дек 2015 22:32


stefan4o написа:Моето лично мнение в случая е, че на никой няма да му накривите шапката (говоря собственик или управител на въпросното заведение). Това, че има на 100 клиенти един недоволен, който не можал да си хапне пица... нали се сещаш през къде им е на въпросните собственик/управител? Затова меко казано не виждам смисъл от подобни дискусии, квалификации и ред други неща свързани с оплюването от нещо или някой.


Точно заради това са подобни дискусии,за да се замислят други хора преди да си поръчат.Не знам дали в България има онлайн платформа с всички заведения които предлагат доставка,в която клиентите да поставят оценки и коментари на дадено заведение,е те тогава ще им кривне шапката на собственици и управители.Всеки ще предпочете да поръча от заведение с оценка 5 от 5 вместо 2 от 5 примерно.Ти ако видиш в ибей продавач с лоша репутация,купуваш ли? Вместо да си кътат клиентите ги гонят.Поне да бяха звъннали да се извинят и да и кажат да си хвърли две яйца в тигана.Весели празници :biggrin


Потребителски аватар
Vizor
Изгубена душа
Мнения: 12508
Регистриран на: Съб 04 мар 2006 16:01
Автомобил: Subaru Forester XT
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Пицария Лъчони - доставки

Мнениеот Vizor » Пет 25 дек 2015 13:36


stefan4o написа:Моето лично мнение в случая е, че на никой няма да му накривите шапката (говоря собственик или управител на въпросното заведение). Това, че има на 100 клиенти един недоволен, който не можал да си хапне пица... нали се сещаш през къде им е на въпросните собственик/управител?


Ами не е точно така :) Аз лично говорих с шефа на кол центъра на foodpanda и получих мейл от шефа им на английски, който се извини за неудобството, изпратиха ми ваучер, който ползвах за една поръчка и при повторната ситуация със забавена храна ми върнаха парите и следващата беше абсолютно безплатна (а аз се постарах да не е никак евтина!!).


Потребителски аватар
summer_smile_
Мнения: 1180
Регистриран на: Пет 27 дек 2013 14:59
Автомобил: Audi A3
Двигател:
Местоположение: София

Re: Пицария Лъчони - доставки

Мнениеот summer_smile_ » Сря 30 дек 2015 21:28


Да споделя развитието - въпреки че се бях зарекла да не ходя повече, днес отидох. Повдигнах въпроса пред, както се оказа после, управителя на Лъчони Младост. Поискаха ми номер на поръчката и дата, и ми казаха, че ще проверят и ще се свържат с мен. Току що ми звъннаха, на въпросната дата имало фирмено парти и доставките работели до 9. Грешката била във фирмата, която се занимава със сайта - не отразили намаленото работно време. В крайна сметка останах удовлетворена - управителят се държа адски възпитано и ми се извини няколко пъти. Пожелахме си весело посрещане и дотам. Можех и да се заям, но мисля, че нямаше смисъл - празници са все пак.
И така, пожелавам и на вас весело посрещане на новата година, изпращане на старата, много здраве и късмет! :yahoo



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 44 госта