шведска тройка

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
maks
Мнения: 2228
Регистриран на: Чет 03 фев 2005 17:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

шведска тройка

Мнениеот maks » Съб 03 сеп 2005 19:08


Националния ни отбор пак падна bishop




Потребителски аватар
FELIPE
Мнения: 1740
Регистриран на: Нед 24 апр 2005 19:51
Автомобил: VW Bora 2002
Двигател: ASZ
Местоположение: Асеновград

Мнениеот FELIPE » Съб 03 сеп 2005 20:03


Според мен Ицето трябва вече да си ходи,трябвало да мине време да се ошлайфат младите играчи и състава...ами,че те докато се научат все така ли ще ни млатят като маче у дерек :lol: .
:lol: За 30 000 лв. месечно(заплатата му) ще ги направя пружинки,няма да дават на топката да падне на земята :lol: .


Потребителски аватар
M4r1qn
Мнения: 619
Регистриран на: Пет 01 апр 2005 20:19
Автомобил:
Двигател: C5 X7
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот M4r1qn » Съб 03 сеп 2005 20:43


... яд ме е за играчи като Стилян и Мартин че нямат шанса да се изевят на тази сцена ...
а ние нац. треньор си имаме - Пламен Марков


Потребителски аватар
w_smith
Мнения: 2201
Регистриран на: Сря 27 апр 2005 15:31
Автомобил: Skoda Octavia 1U_Golf 3
Двигател: ALH 2005_AHU 1997
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот w_smith » Съб 03 сеп 2005 21:10


Баси тия къдет ни фанат там ни бият! Писна ми! А днеска и ги подпираха не стига, че са по-силни, ама нали Ленард Йохансон е швед. А па Ицето да не се беше фащал с тоя занаят.


Потребителски аватар
веселин
Мнения: 8226
Регистриран на: Пет 20 май 2005 18:36
Автомобил: SkodaFabia 1 sedan
Двигател: BNM 1.4 TDI-PD 2007
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот веселин » Съб 03 сеп 2005 22:59


Ама как убаво пцуват съдията :lol: :lol: :lol: и Ицето и Марто.... :oops: -бави играта и яко се ръгай-визитна картичка на отбора-господ беше българин само през 1994-сега ще чакаме следващата му визита в краката на националния-дай боже да е скоро!Дис ис ди енд .......Доорс!


Потребителски аватар
netizen
VW експерт
VW експерт
Мнения: 1259
Регистриран на: Пон 12 юли 2004 22:12
Автомобил: Skoda Kodiaq
Двигател: DFHA
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Мнениеот netizen » Съб 03 сеп 2005 23:10


FELIPE написа:Според мен Ицето трябва вече да си ходи,трябвало да мине време да се ошлайфат младите играчи и състава...ами,че те докато се научат все така ли ще ни млатят като маче у дерек :lol: .
:lol: За 30 000 лв. месечно(заплатата му) ще ги направя пружинки,няма да дават на топката да падне на земята :lol: .



не го вярвам това за 30к лв.


Потребителски аватар
bluefen
Мнения: 886
Регистриран на: Чет 23 сеп 2004 20:12
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот bluefen » Нед 04 сеп 2005 7:17


мойто скромно мнение е че може Соичков да е велик като футболист но за трениор нестава . Неможе за незнам кои пореден мач при негативен резултат да се изкарват нападатели и да се вкарват играчи които играят назад. Неможе при положение че има 1 Гонзо да невикне Божинов ,защо 1 път недаде шанс на Кривия, как може да позволи футболистите му да псуват като падари по терена а и той самия и най лошото е че преди поне на български го правеха а сега са научили некои друг език и сички ги разбират, и напоследно място къф е тоя Стоичков че ще си слага синя лампа на джипа. Тоя май вече се помисли за велик !!!!!!


Потребителски аватар
веселин
Мнения: 8226
Регистриран на: Пет 20 май 2005 18:36
Автомобил: SkodaFabia 1 sedan
Двигател: BNM 1.4 TDI-PD 2007
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот веселин » Нед 04 сеп 2005 7:29


Как пък от толко много българи дето разбират от футбол/а в България са почти всички :lol: :wink: /в националния вкараха малцинството-само неразбирачи??!!??!! :cry: :( :evil: Да играят за родината-сърцато,а не като отбор бабушкери-20:0 да паднат,но да играят като лъвове,а не да свалят бикините за шведска тройка!!!Дреме му за България-мислят си само за личния интерес :? :? :gives:


myrshavija
Мнения: 5553
Регистриран на: Вто 05 апр 2005 6:45
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот myrshavija » Нед 04 сеп 2005 7:38


M4r1qn написа:... яд ме е за играчи като Стилян и Мартин че нямат шанса да се изевят на тази сцена ...
а ние нац. треньор си имаме - Пламен Марков

Хм, не съм гледал Стилянчо в Селтик, но в националния отбор показа не само, че не става за капитан, но и че не става за нищо. Гледам всички мачове на националния и в нито един от тях Стилянчо не игра на ниво. Впечатление прави умението му да подава назад. Това май и аз го мога :x
На Мартин Петров - евала, но нали знаете за птичката и пролетта :(
А за Стоичков и младите му "звезди" не ми се говори. Хора, които си позволяват такова поведение на терена нямат място в националния отбор.


Потребителски аватар
varkulaka
Мнения: 1063
Регистриран на: Чет 02 юни 2005 16:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Хасково

Мнениеот varkulaka » Нед 04 сеп 2005 23:24


А какво ще кажете за това

Изображение


Потребителски аватар
FLY
Мнения: 310
Регистриран на: Чет 17 юни 2004 9:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Софето

Мнениеот FLY » Пон 05 сеп 2005 8:41


първо да си кажа: не разбирам от футбол...
обаче съм гледал архивни кадри с Котков, Гунди и компания ... духът е на доста по-високо ниво от този на сегашните, въпреки че условията/възможностите не са за сравнение... пък дали е така запалянковците да кажат :roll:


Потребителски аватар
levonik
Мнения: 694
Регистриран на: Пон 15 авг 2005 19:58
Автомобил: T3 Caravele D
Двигател: CS 1985
Местоположение: Балчик

Мнениеот levonik » Пон 05 сеп 2005 9:05


Имаше едно време един лаф -" Със стари к .... , нов бардак не се прави." Какво можехме да очакваме? Нашите са просто с комплекс пред шведите :horror: . Загубена работа е и защото няма един български футболист, който да послужи за добър пример. Младите момчета, поне от учениците на които от 15-ти насетне ще преподавам отново, имат нахалството, самочувствието, дори арогантността на псевдозвездите ни, но нито капка талант, пак като псевдозвездите ни. Стоичков ? Уважения като футболист, уважение като земляк, но като треньор? Това, че е водил някакъв загубен американски отбор на гъза на географията, където през 94 видяха истински футбол за първи път, не го прави автоматично спасителят на бългалския футбол. С ревове, крясъщи не става. Балъков и той си научи урока в Германия. После съдията бил крив :dontknow: . На калпавия ебач вълната му пречи. :f_ckyou:


Потребителски аватар
maks
Мнения: 2228
Регистриран на: Чет 03 фев 2005 17:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот maks » Пон 05 сеп 2005 9:19


Мда,общо взето футбол в БГ няма а само скъпоплатени лигльовци...дръвце за такива a boi de и всичко ще си дойде на място


Потребителски аватар
FELIPE
Мнения: 1740
Регистриран на: Нед 24 апр 2005 19:51
Автомобил: VW Bora 2002
Двигател: ASZ
Местоположение: Асеновград

Мнениеот FELIPE » Пон 05 сеп 2005 10:00


Изглежда в гените на самата ни нация има нещо сбъркано.
Винаги ми е било интересно кое кара звездите от NBA или високоплатените футболисти на запад да играят всяка среща все едно че им е за последно.
Ами че те за няколко години си оправят живота...и вярно извън терена са си звезди...но на него са все едно новобранци с уважение към треньор,публика,журналисти и с какъв хъс бягат тези милионери в долари.
Не знам наистина какво им липсва на нашите ''скъпоплатени лигльвци'' които все пак са си професионалисти и би трябвало да се държат като такива.


Потребителски аватар
bluefen
Мнения: 886
Регистриран на: Чет 23 сеп 2004 20:12
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот bluefen » Пон 05 сеп 2005 11:08


FELIPE май там е проблема чее нищо не им липсва и те са се помислили за велики. Ама проблема е в самото общество те още от малки са свикнали без режими без ограничения. Не са 1 и 2 примерите как някоя псевдо звезда отива в толкова култовот заведение Биад изпива една бутилка сам и си трагва нишо че на другия ден има мач :)) Лошото е че в бг има много кадарни деца но тяхната кариера бързо приклучва точно заради тези неща а и тъпата и безмислена корупция. Типичен пример е сина на Боби Михайлов - Ники страхотен талант дори на 17 год един от най добрите вратариу в бг но както е трагнал сигорно няма да се развие и как да се като гледа и коппира от фоотболисти като коловати и на 16-17 год кисне по цели носхти по дискотеките с жени и алкохол !!! Жалко но това е българската действителност и дълго време ще си ни бият и мачкат кои кадето ни хване!!!



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 59 госта