аааа ще побеснея

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
dude
Мнения: 1614
Регистриран на: Пет 27 май 2005 13:01
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

аааа ще побеснея

Мнениеот dude » Пон 12 сеп 2005 7:58


баси боклуците гадни, счупили са ми пластмасата около номера, дето си беше с емблемата на фолксваген отдолу.
едно парче ей така беше сложено отгоре на капака ми сутринта
не че не мога да карам и така, ма от какъв зор бе, нищо не печелят от това
я ми кажете колко струва една такава пластмаса, ама да е с логото и надпис на vw




Потребителски аватар
bluefen
Мнения: 886
Регистриран на: Чет 23 сеп 2004 20:12
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот bluefen » Пон 12 сеп 2005 18:07


е споко мен миналата седмица някои "голям" шофиор беше решил да ми паркира в вратата и доволно я беше одраскал е боядисах я ама.................... така 4е свикваи бг сме !!! на не казжам как някои само месец след като беше боядисана цялата беше минал с клу4 по предния капак и дожолно беше одрскан е и него боя :П


Потребителски аватар
maks
Мнения: 2228
Регистриран на: Чет 03 фев 2005 17:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот maks » Пон 12 сеп 2005 18:20


На мен пък след "майсторско " паркиране ми изкъртиха лайсната...не че ще ти олекне ама така като гледам май е често срещано явление


Потребителски аватар
bluefen
Мнения: 886
Регистриран на: Чет 23 сеп 2004 20:12
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот bluefen » Пон 12 сеп 2005 18:26


това или е някоя жена да не се обиждат дамите от форума но пове4ето жени много обичат да паркират в малки места напреден нищо че е почти невазможно да се влезе :)) щото предтсавясх ли се колко е сложно да се обурнесх задна гледаш назад огледала лелеле!!!! то това не е като онова :)


Потребителски аватар
granci
Мнения: 105
Регистриран на: Чет 04 авг 2005 16:48
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот granci » Пон 12 сеп 2005 18:44


И при мен една дама с Пежо 206 реши да мине по близко и ефекта е налице-одра на дясната врата лайстната и си замина. Дори не си направи труда да види какво е направила,камо ли да се извини... Абе направо да я хванеш и да я beat_butt2


Потребителски аватар
maks
Мнения: 2228
Регистриран на: Чет 03 фев 2005 17:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот maks » Пон 12 сеп 2005 18:45


абе не знам,оня ден до нас една мацка с фиестичка си беше оставила 1,5 метра до шофьорската врата...еб..и и вратата еб..и и мацката,сега не мога да паркирам...все едно волга е вкарала :censored


Потребителски аватар
Nova
Мнения: 806
Регистриран на: Сря 09 юни 2004 0:51
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Nova » Пон 12 сеп 2005 22:55


На мен днес към 10 някой селяндурин от блока изсипа кисело мляко върку колата и нещо метално, което направи дупка (язвичка) на предния капак ... бахти, чух как ми писна колата, ама незнам кой е... иначе бухалката си я държа до мен в нас... щях добре да го поотупам.. посме си викам "заеби" ама още ме яде... Целия блок са прасета.. все едно съм в студентски така се изхвърля боклука... ще взема да си купя черен спрей и отзад на асфалта ще напиша с 30 см. букви "вие сте прасета" да го четат всички като посегнат да си изхвърлят боклука през балкона...


Потребителски аватар
luciuz
Мнения: 919
Регистриран на: Пет 11 юни 2004 11:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот luciuz » Вто 13 сеп 2005 8:12


Nova написа:... ще взема да си купя черен спрей и отзад на асфалта ще напиша с 30 см. букви "вие сте прасета" да го четат всички като посегнат да си изхвърлят боклука през балкона...


между другото разни такива надписи вършат работа, ако са достатъчно ефектни. Преди само молех да не ми пипат монитора с пръсти, защото полудявам като видя отпечатъци ... След като сложих един надпис Моля Ви не пипайте монитора с гадните си мазни пръсти, никой вече не си и помисля да го пипне:))


Потребителски аватар
FLY
Мнения: 310
Регистриран на: Чет 17 юни 2004 9:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Софето

Мнениеот FLY » Вто 13 сеп 2005 15:48


nova, luciuz ... хора направо ме разбивате :D


Потребителски аватар
maks
Мнения: 2228
Регистриран на: Чет 03 фев 2005 17:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот maks » Сря 14 сеп 2005 11:26


Nova написа:... ще напиша с 30 см. букви "вие сте прасета" да го четат всички като посегнат да си изхвърлят боклука през балкона...

идеята е много яка :D взимам го присърце и ще почна и аз да пиша :D


Потребителски аватар
paro_k
Мнения: 241
Регистриран на: Сря 31 авг 2005 10:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот paro_k » Сря 14 сеп 2005 12:12


Гадни копелета, dude, ама не се ядосвай, щ'ти мине. И аз много дивех като видех счупените надписи по задния капак, ама си викам - все некак ще му се върне на това копеле. За тасовете, лайсните, дори тампоните на ауспуха?!? - пак дивех, но некой ще ги ползва /дано да не е дълго/. Ама тоя кеф - е така да строшиш нещо - не го разбирам. Първо се ядосвам - как не съм го видел тоя, а после размислям - добре, че не съм го видел, че щех да го лежим за една пластмаса ... Некак ще му се върне!


ila
Мнения: 987
Регистриран на: Чет 25 ное 2004 17:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот ila » Сря 14 сеп 2005 12:17


Nova написа:На мен днес към 10 някой селяндурин от блока изсипа кисело мляко върку колата и нещо метално, което направи дупка (язвичка) на предния капак ... бахти, чух как ми писна колата, ама незнам кой е... иначе бухалката си я държа до мен в нас... щях добре да го поотупам.. посме си викам "заеби" ама още ме яде... Целия блок са прасета.. все едно съм в студентски така се изхвърля боклука... ще взема да си купя черен спрей и отзад на асфалта ще напиша с 30 см. букви "вие сте прасета" да го четат всички като посегнат да си изхвърлят боклука през балкона...


Не си единствения! И по мойта хвърлят редовно помия (кокали, хляб с който са избърсали мазния тиган, жили от месо, кори от банани и т.н. и т.н.) Бях решил да ги хвана кои са и дебнех около 2 часа от моя прозорец. Очертаха се едни от 3-ти етаж, но този път не замерваха колата. Докато ги наблюдавах по едно време полетя едно гюле помия от 6-тия етаж и се отказах от действия докато не хвана точно този който се цели в мота кола. Сега съм накарал половината апартаменти от моя вход да наблюдават отсреща, там където е мойта кола.
Написах им предупредителна бележка, но не знам какъв е резултата защото чак вчера си взех колата от бойджията.



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта