Снегът в София

Маршрути, хотели, заведения, проблеми на пътя
Потребителски аватар
dxd
Мнения: 1174
Регистриран на: Съб 11 фев 2006 11:12
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: Снегът в София

Мнениеот dxd » Вто 09 фев 2010 20:50


Няма какво да мрънкате за София-днеска бях по работа в столицата и да кажа,че е перфектно изчистена-елате да видите какво е в Пловдив тука си чешат м____те,всички главни улици и булеварди са като писта за кънки, мамица та им,а за малките улици въобще няма да говоря-е тука ни изненада наистина снега mhihi mhihi




Потребителски аватар
Dead man
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 9978
Регистриран на: Съб 27 окт 2007 11:02
Автомобил: Hyundai Sonata 2007
Двигател: 2.0 16V 145HP
Местоположение: София,Дружба 1
Контакти:

Re: Снегът в София

Мнениеот Dead man » Вто 09 фев 2010 22:25


И в София малките улички са мега зле... :banghead:


Потребителски аватар
escrime
Мнения: 3070
Регистриран на: Пет 07 мар 2008 10:34
Автомобил: X218 [ex VW137 R53 typ53i]
Двигател: OM642

Re: Снегът в София

Мнениеот escrime » Сря 10 фев 2010 15:10


Bobi_S13 написа:те тава е! Днес няма и следа от снежеца който постресна доста народ, подари неясни за мене причини! Факт Столицата е чиста, всичко мрънкяше вчера, а запитахте ли се в Русе какво става и как карат хората там?!


Точно така! А и в Шумен не е цветущо. Баща ми беше при мен в понеделник и каза буквално "В София няма никакъв сняг и е почистено невероятно добре." В Шумен не са пипвали, а и не само там.


Потребителски аватар
doaiena
Мнения: 1500
Регистриран на: Чет 05 фев 2009 17:51
Автомобил: Audi A3
Двигател:
Местоположение: София, Зоната на здрача
Контакти:

Re: Снегът в София

Мнениеот doaiena » Пон 06 фев 2012 18:56


Да събудим темата!
София както винаги да не изневери на себе си пак е в окаяно състояние, дори и главните улици са в ужасно състояние, за тротоарите да не говорим!


Потребителски аватар
relaxxx
Мнения: 1279
Регистриран на: Съб 19 юни 2004 11:28
Автомобил: 4x4
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Снегът в София

Мнениеот relaxxx » Пон 06 фев 2012 22:13


Аааа в София по малките улици е такава противна гадост, просто не ми се говори.


Потребителски аватар
amigoto777
Мнения: 254
Регистриран на: Вто 16 яну 2007 22:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Червен бряг
Контакти:

Re: Снегът в София

Мнениеот amigoto777 » Пон 06 фев 2012 22:27


Колеги на ден минавам по около 120-130 км. окло Червен бряг и е много зле но не се оплаквам -поносимо е -все пак е зима.В района около боаза работя като техник,ако знаете ми се налага и да ходя по неотъпкан сняг и да бачклам по цял ден в зимни условия на открито пък не се оплаквам.Вечер винце ,ракийка или биричка каквото е подходящо за мезето. :) наздраве.


Потребителски аватар
hooligans
Мнения: 18720
Регистриран на: Пет 30 мар 2007 19:22
Автомобил: VW Polo Harlekin 1996
Двигател: 1.6 AEE
Местоположение: София

Re: Снегът в София

Мнениеот hooligans » Пон 06 фев 2012 23:24


doaiena написа:Да събудим темата!
София както винаги да не изневери на себе си пак е в окаяно състояние, дори и главните улици са в ужасно състояние, за тротоарите да не говорим!


Така ли? Не забелязах, нито като карах жената, нито като я прибирах!? :shock :roll:
За малките улици ок, но е нормално, все пак аз с колата едвам минавам, камоли снегорин.
Винаги ще има недоволни :lol:

ПП: За тротуарите съм съгласен, но се сърди на съгражданите ни, които ги мързи да си почистят пред блока.
Може и да сигнализираш на телефона за нередности в софия, дано им треснат една хубавичка глоба mhihi


Потребителски аватар
К.Одаджийски
VW експерт
VW експерт
Мнения: 11922
Регистриран на: Пон 11 сеп 2006 20:11
Автомобил: Saab 9-3 SS ARC+ VW Passat 35i
Двигател: B207L + PF 1989
Местоположение: София / Берковица

Re: Снегът в София

Мнениеот К.Одаджийски » Пон 06 фев 2012 23:26


По тАлавизоро излаза че си е екстра. Даже сабаале един го даваха от мосто на въздишките, булевардо беше мокър, види се и маркировката даже и добре че се види, че я таквоз чудо не съм видвал от месеци :mrgreen:


KirilGeorgiev
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 2709
Регистриран на: Сря 18 мар 2009 13:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Снегът в София

Мнениеот KirilGeorgiev » Пон 06 фев 2012 23:30


И на 500метра от там по малките улици има 25-30см сняг ганиран с гладък лед под него :horror:


Потребителски аватар
К.Одаджийски
VW експерт
VW експерт
Мнения: 11922
Регистриран на: Пон 11 сеп 2006 20:11
Автомобил: Saab 9-3 SS ARC+ VW Passat 35i
Двигател: B207L + PF 1989
Местоположение: София / Берковица

Re: Снегът в София

Мнениеот К.Одаджийски » Пон 06 фев 2012 23:49


Това го има навсякъде :kissy:


Потребителски аватар
imedarov
Мнения: 1721
Регистриран на: Чет 17 мар 2005 9:26
Автомобил: Passat B8
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Снегът в София

Мнениеот imedarov » Вто 07 фев 2012 9:54


София е изчистена перфектно. Всички основни булеварди са на черен асвалт. На всяка спирка има по двама "роми" от "читотата", които изриват снега. Малки квартални улички са недостъпни за снегорини от паркирали коли. Виновна е общината защото трябва да наслага знаци забранено паркирането навсякъде и да пуснат хиени да глобяват. Ако искаш да имаш кола в София трябва да имаш и гараж. Иначе с градския транспорт.


Потребителски аватар
hooligan_sk
Модератор
Модератор
Мнения: 7822
Регистриран на: Пет 04 апр 2008 20:06
Автомобил: Tiguan R + Golf MKV GTI
Двигател: EA888 evo4
Местоположение: София

Re: Снегът в София

Мнениеот hooligan_sk » Вто 07 фев 2012 10:01


imedarov написа:София е изчистена перфектно. Всички основни булеварди са на черен асвалт. На всяка спирка има по двама "роми" от "читотата", които изриват снега. Малки квартални улички са недостъпни за снегорини от паркирали коли. Виновна е общината защото трябва да наслага знаци забранено паркирането навсякъде и да пуснат хиени да глобяват. Ако искаш да имаш кола в София трябва да имаш и гараж. Иначе с градския транспорт.


Съгласен съм, града е максимално проходим при тези условия :да: Само за паркирането - въпреки че си приличат, не бъркай Младост с Манхатън mhihi


Потребителски аватар
Spectre™
Мнения: 1631
Регистриран на: Пет 02 дек 2005 20:51
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: село София
Контакти:

Re: Снегът в София

Мнениеот Spectre™ » Вто 07 фев 2012 10:05


imedarov написа: Ако искаш да имаш кола в София трябва да имаш и гараж. Иначе с градския транспорт.



Ти май не се чуваш какво говориш... Това, че ти имаш гараж не означава, че всички други могат да го имат и да си го позволят или са длъжни да си вкарват колата в такъв... :screwy

За този сняг, който падна всичко си е наред, който е с хубави зимни гуми няма да има проблеми..


Потребителски аватар
MITKO_DVD
Мнения: 6375
Регистриран на: Пет 09 юни 2006 20:54
Автомобил: Passat B4
Двигател: 2E 1994
Местоположение: София/Монтана
Контакти:

Re: Снегът в София

Мнениеот MITKO_DVD » Вто 07 фев 2012 10:33


Spectre™ написа:
imedarov написа: Ако искаш да имаш кола в София трябва да имаш и гараж. Иначе с градския транспорт.



Ти май не се чуваш какво говориш... Това, че ти имаш гараж не означава, че всички други могат да го имат и да си го позволят или са длъжни да си вкарват колата в такъв... :screwy

За този сняг, който падна всичко си е наред, който е с хубави зимни гуми няма да има проблеми..


Абе май ти не се чуваш кво говориш,защото аз от сабалем немога да стигна за 2 часа до работата от разни разбирачи и девойки дет само спирам да ги бутам,щот не са си разринали около колите :не: :не: :не: ,а аз сабале илизам 15-20 мин.и за да изкарам колата просто трябва да си разрина ща не ща :wink:


Потребителски аватар
hooligan_sk
Модератор
Модератор
Мнения: 7822
Регистриран на: Пет 04 апр 2008 20:06
Автомобил: Tiguan R + Golf MKV GTI
Двигател: EA888 evo4
Местоположение: София

Re: Снегът в София

Мнениеот hooligan_sk » Вто 07 фев 2012 10:38


MITKO_DVD написа:
Spectre™ написа:
imedarov написа: Ако искаш да имаш кола в София трябва да имаш и гараж. Иначе с градския транспорт.



Ти май не се чуваш какво говориш... Това, че ти имаш гараж не означава, че всички други могат да го имат и да си го позволят или са длъжни да си вкарват колата в такъв... :screwy

За този сняг, който падна всичко си е наред, който е с хубави зимни гуми няма да има проблеми..


Абе май ти не се чуваш кво говориш,защото аз от сабалем немога да стигна за 2 часа до работата от разни разбирачи и девойки дет само спирам да ги бутам,щот не са си разринали около колите :не: :не: :не: ,а аз сабале илизам 15-20 мин.и за да изкарам колата просто трябва да си разрина ща не ща :wink:


Немогат да карат колега, тая сутрин обикалях младост 4 и 3(като всяка сутрин) и попаднах на много закъсали хора... те просто не схващат принципа с "люлеенето" на колата и си седят закъсали, въртят гуми и тва е. facepalm



Върни се в “Пътеводител”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта