EliPavlova е закъсала до Бяла, Русенско - жило съединител

Маршрути, хотели, заведения, проблеми на пътя
Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

EliPavlova е закъсала до Бяла, Русенско - жило съединител

Мнениеот dobrin » Пон 21 яну 2013 8:52


EliPavlova е закъсала на кръговото на град Бяла, Русенско. Скасала е жило на съединител. Автомобилът е Ауди 100. Ако има някой колега от района, който може да й окаже съдействие за придвижване до сервиз и отстраняване на проблема, ще е супер.
Телефонът й е 0895 05 10 70 - Ели.




Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: EliPavlova е закъсала до Бяла, Русенско - жило съединител

Мнениеот dobrin » Пон 21 яну 2013 9:12


Колегите от Плевен пътуват към нея. :bowdown


Потребителски аватар
nasko1978
Мнения: 2183
Регистриран на: Сря 25 юли 2007 9:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Nürnberg ,Перник

Re: EliPavlova е закъсала до Бяла, Русенско - жило съединител

Мнениеот nasko1978 » Пон 21 яну 2013 9:17


:shock Стига бе,по-малко от половин час и вече пътуват към мястото на срещата!!!
Форума е сила!!! :bowdown


Потребителски аватар
Dobromirski
Мнения: 1582
Регистриран на: Нед 31 дек 2006 10:12
Автомобил: Seat Leon
Двигател: ARL 150+ hp
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: EliPavlova е закъсала до Бяла, Русенско - жило съединител

Мнениеот Dobromirski » Пон 21 яну 2013 9:18


Да, току що разговарях и аз със нея по телефона. Цеци още сънен е тръгнал с 2 жила на там. Днес денят ми е свободен, ако има нужда и от моята помощ съм на среща.
ПП: Наско, просто Ели е звъннала на Цецко по телефона, за туй ме е изпреварил mhihi


Потребителски аватар
EliPavlova
Мнения: 585
Регистриран на: Чет 16 юли 2009 10:43
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе

Re: EliPavlova е закъсала до Бяла, Русенско - жило съединител

Мнениеот EliPavlova » Вто 22 яну 2013 18:17


Най-накрая стигнах до дома благополучно:)
Огромни благодарности на ceci4, Dobromirski, eCy! и dobrin. Също така и на г-да полицаите, които ми преместиха колата от пътя, препоръчаха сервиз в района и се свързаха с него.
Имах уговорка с Радо, да се видим сутринта в Плевен и да изненадаме Цецо за кафе. След случката с порпадането на педала на съединителя и обаждането към Добрин, с молба за помощ за някой от района, се свързах с Радо да го уведомя че закъснявам. Той съответно решил да събуди Цецо, който ми се обади, да ме попита къде съм и почти веднага са тръгнали към мен, за да ме закарат до Плевен, за да си свърша ангажиментите за деня. Полицаите останаха близо час при мен на кръговото, спряха някакъв местен човечец, от който поискаха координати на сервиз в с. Стърмен, на който се обадиха и човека пристигна също сравнително бързо /казаха че не ми препоръчват сервиза малко по-нагоре по пътя, защото бил много скъп, но ако искам, може да ме закарат да говоря и с тях/. Потвърди се че е скъсано жилото. Колата беше изтеглена до сервиз, Цеци и Радо пристигнаха и продължихме за Плевен. След като пристигнахме в Плевен се срещнахме с Добри, който помогна за намирането на нужното жило /оказа се оказа се леко дефицитно :)/, жилото пристигна от Ловеч, след което го изпратихме до Бяла и понеже Цецо имаше ангажименти от обяд до края на деня, Добри ни вози с Радо, докато не приключа с ангажиментите за деня.
Като цяло денят беше едно интересно преживяване.
След приключване на днешните ми задачи в Плевен, Цецо отново ме закара до автомобилът ми в Бяла, който стоеше и ме чакаше готов, да ме прибере у дома.
Благодаря на всички за бързата реакция, отделеното време, нерви и търпение.
:bowdown :bowdown :bowdown :bowdown :bowdown :bowdown :bowdown
Отново БЛАГОДАРЯ на колегите, които се отзоваха и помогнаха, цялата тази одисея да има добър край.



Върни се в “Пътеводител”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта