Препоръчай игра

Компютри и интернет, аудио и видео, GSM, електроуреди и всяка друга техника, различна от автомобилната, обзавеждане
Потребителски аватар
Legolas
Мнения: 152
Регистриран на: Чет 18 окт 2007 12:59
Автомобил: GOLF 4 1.8T GTI
Двигател: AGU
Местоположение: София и провинцията

Re: Препоръчай игра

Мнениеот Legolas » Пет 01 ное 2013 11:37


Едно време си падах по MMORPG и в този жанр Lineage 2 си остана за мен най-великата игра. Играеше се на руските сървъри, много хора, подръжката е на ниво и т.н. Играта има много готина история, имаше я някъде в нета. Играеше се с хора, които са над 18г. обикновено, че даже имаше и един при нас на 50г. Иначе на това клипче ме има и мен някъде, но точно къде съм не знам :)Тук пазим един бос BAIUM общо взето силите са 1000 срещу 9000 :). Веселба си беше, но му отмина времето на игрите.
http://www.youtube.com/watch?v=LL5syS_cHjo




Потребителски аватар
DimitarBT
Мнения: 744
Регистриран на: Съб 23 фев 2008 8:38
Автомобил: VW Passat B3
Двигател: 2E
Местоположение: Ловеч
Контакти:

Re: Препоръчай игра

Мнениеот DimitarBT » Пет 01 ное 2013 21:37



:19a
Прикачени файлове
wot_promo_image_1024_768_com.jpg


Потребителски аватар
H2O
Мнения: 1160
Регистриран на: Нед 15 апр 2007 20:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Field of Dreams

Re: Препоръчай игра

Мнениеот H2O » Пет 01 ное 2013 21:46


battlefield 4 има скромни препоръчителни изисквания :mhihi Ама и 8ГБ РАМ,си е прекалено!
Както е тръгнало,след 2-3 години бойните действия,ще се водят в апартамента :Mr Green Fun


Потребителски аватар
bobocamaro
R.I.P
Мнения: 7510
Регистриран на: Вто 01 юли 2008 16:21
Автомобил: Golf 3 GTI
Двигател: 2E
Местоположение: София

Re: Препоръчай игра

Мнениеот bobocamaro » Вто 05 ное 2013 20:17



Изображение
Изображение
С това заглавие приключи годината за мене. :bowdown
Остават Assassin's Creed® 4 Black Flag и Prey 2.


Потребителски аватар
Mario951
Мнения: 483
Регистриран на: Нед 30 дек 2012 21:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе

Re: Препоръчай игра

Мнениеот Mario951 » Вто 05 ное 2013 22:29


H2O написа:battlefield 4 има скромни препоръчителни изисквания :mhihi Ама и 8ГБ РАМ,си е прекалено!
Както е тръгнало,след 2-3 години бойните действия,ще се водят в апартамента :Mr Green Fun

BF4 за мен беше голямо разочарование. Най-малкото Campaign-a беше със супер неясна и набързо скалъпена история. До края не разбрах кой за какво се бори и тамън когато реших че ще разбера играта свърши. Което ме води до 2-рата ми забележка че беше кратка. Абе имам купена BF3 и след като приключих с 4-ката я пуснах да я разцъкам и не виждам защо Frostbite 3 натоварва толкова като графично почти няма разлика с Frostbite 2. Няма как да не направи впечетление че почти всичко е като на BF3 и е просто очевидно е че тая 4-ка я пуснаха просто така за да се налапат с пари. Ако и пиша ревю бих приключил така: BF3 със нов набързо скалъпен campaign и нови мапове за мулти + необосновано натоварващ "нов" графичен енджън :thumb_down


Потребителски аватар
Exell
Мнения: 2232
Регистриран на: Пет 29 апр 2005 17:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Все НякъДе

Re: Препоръчай игра

Мнениеот Exell » Чет 07 ное 2013 9:28


За Battlefield IV мога много да пиша , но накратко ....както спомена колегата над мен , кампанията е отвратителна. Това е и единствената причина да играя играта /за мулти верния CS 1.6 все още е инсталиран/ , но не ми се получава. Историята липсва като цяло , а търчането и бъговете в нивата ми дойдоха малко в повече. Имах огромни очаквания , но .... и сега да споделя , че препоръчвам с 3 ръце Call Of Duty-то. Да , малко тегава игра за стария ми "куфар" , но пък геймплея отвново е на ниво.
В момента с нетърпение очаквам да обявят в Steam-а Grand ThefT Auto. След закупуването на всички части до момента и тази няма да я пропусна. Както пише в един прозорец "support game developers , if You like the game , buy It!!!" :)


Потребителски аватар
parno
Мнения: 7309
Регистриран на: Сря 19 сеп 2007 13:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Препоръчай игра

Мнениеот parno » Нед 01 дек 2013 15:49


Left 4 Dead - следователно 1 и 2
Изображение


Потребителски аватар
forski
Мнения: 4160
Регистриран на: Пет 07 мар 2008 22:10
Автомобил: SUZUKI SX4 S-CROSS Boosterjet
Двигател:
Местоположение: Сенник/Севлиево
Контакти:

Re: Препоръчай игра

Мнениеот forski » Чет 12 дек 2013 9:46


Някой играе ли Pro Evolution Soccer 2010, интересува ме как да си запаметя корекциите и настройките в GAME PLAN-a на отбора? Правя си корекциите в Assisted settings и като тръгна да излизам от менюто ми казва че не са запаметени, та глупавия въпрос е как се запаметяват? :smile

п.п. Играта е готина и става за губене на по-дълъг период от време :smile


Потребителски аватар
stoi4o.d
Мнения: 3332
Регистриран на: Съб 27 фев 2010 17:52
Автомобил:
Двигател:

Re: Препоръчай игра

Мнениеот stoi4o.d » Съб 14 дек 2013 23:35


Аз играя PES 2010,друга нямам :eek

Edit -> Team -> Edit team\player -> Избираш играч\отбор -> Game plan -> Правиш промени каквито искаш и даваш горе Exit (над Assisted Setting се намира) -> после Confirm (долу на менюто Game plan) -> няколко пъти ескейп натискаш да отидеш до началното Edit меню и най-долу даваш SAVE :beer


Потребителски аватар
AmW
Мнения: 3550
Регистриран на: Пон 23 апр 2007 14:39
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Препоръчай игра

Мнениеот AmW » Нед 22 дек 2013 12:22


Изображение


black`
Мнения: 3377
Регистриран на: Сря 22 мар 2006 13:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Global

Re: Препоръчай игра

Мнениеот black` » Сря 22 яну 2014 13:58


Изображение


Потребителски аватар
Wrofeel_VR6
Мнения: 1670
Регистриран на: Съб 14 апр 2012 20:39
Автомобил: Passat 3B2 1.8T 20V
Двигател: AEB
Местоположение: Видин

Re: Препоръчай игра

Мнениеот Wrofeel_VR6 » Сря 05 фев 2014 14:15


Battlefield 4 :th_up
Call of Duty Ghosts :th_up
GRID 2 :th_up
DiRT 3 :th_up
Counter-Strike 1.6 :mhihi
God Of War 4. Oще не съм го играл, понеже го играя само на PS, но съм сигурен че е :bowdown :bowdown :bowdown .
Някой играл ли е GTA 5 :rolleyes ?


Потребителски аватар
Asen_D
Мнения: 2239
Регистриран на: Чет 19 яну 2006 0:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Препоръчай игра

Мнениеот Asen_D » Пон 10 фев 2014 15:11


Изображение


Потребителски аватар
Exell
Мнения: 2232
Регистриран на: Пет 29 апр 2005 17:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Все НякъДе

Re: Препоръчай игра

Мнениеот Exell » Пет 23 май 2014 19:40


И така , мина доста време /броени дни/ през което нямах нито минута да играя каквото и да било . Тази седмица забелязах , че някакъв NEW Уолфенщайн бил излезнал .... поразгледах , поради големината на играта образно казано си форматнах D-то и ... чудо . Не поиска да ми тръгне заради 32 битовата ми с-ма , която съм инсталирал на 4 GB - RAM :) Реших , че е време за един чист инстал на 7-цата X64 и .... играта тръгна . Препоръчвам я на всички , които харесват ShooOOter-ите :> Атмосгера , графика и .... малка носталгия към първия волф . След това се позасетих , че преди известно време се борих с един COF - Ghosts и категорично отказваше да ми тръгне . Е , с 3-тия ъпдейт и моя "уникално нов" 64 битов Win нещата си дойдоха на мястото /тоест съм щастлив , че позатръгна и на 4 рам/ и ... препоръчвам и двете игри с 3 ръце o.O

1. Изображение
2. Изображение


Потребителски аватар
Asen_D
Мнения: 2239
Регистриран на: Чет 19 яну 2006 0:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Препоръчай игра

Мнениеот Asen_D » Съб 14 юни 2014 22:11


Изображение



Върни се в “ОФФ-Топик - електроника, техника, обзавеждане”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта