Помогнете Самсунг Галакси С2

Компютри и интернет, аудио и видео, GSM, електроуреди и всяка друга техника, различна от автомобилната, обзавеждане
Потребителски аватар
pr3dat0r
Мнения: 215
Регистриран на: Пон 06 окт 2008 12:23
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна Golf IV 1.8 GTI - AGU
Контакти:

Помогнете Самсунг Галакси С2

Мнениеот pr3dat0r » Пет 15 мар 2013 12:59


Здравейте, да попитам дали има някой от Варна който да е на ТИ с телефоните. Става дума за следното нещо.
Взех си преди година и малко Самсунг Галакси С2 . Беше с андройд 2.3.4 мисля нямам точен спомен но нещо такова. Слеед това ъпдейтнах до офицялната версия на Глобул версия 4.0.3 и от тогава големи мъки телефона е доста по муден започна от време на време да се рестартира което най много ме изнервя, че реших да попитам някой може ли да ми семни версията било то на тая по новата 4.1.2 ли какво беше или на 2 нещо си пак .
Благодаря предварително и дано се намери някой разбиращ от тези неща :love.vwclub




Потребителски аватар
mely
Мнения: 2728
Регистриран на: Пет 26 авг 2005 10:28
Автомобил: Citroen C crosser
Двигател:
Местоположение: Стара Загора

Re: Помогнете Самсунг Галакси С2

Мнениеот mely » Пет 15 мар 2013 15:25


Абе колега то си има официален ъпдейт.Предполагам и за България да има.http://www.mobilebulgaria.com/news/2580 ... alaxy-s-ii
Я вземи си изтрий данните и после принудително спиране на Google Service Framework/рамка на услугите на гугъл/ ...това се се намира в настройки- приложения....избираш всички и ще го видиш.След това пак в настройки -всичко за телефона -системни актуализации - проверка сега.Правиш това като си вързан за нет естествено.
Ама като гледам за българия още няма https://twitter.com/samkiesupdates

Последна промяна от mely на Пет 15 мар 2013 17:31, променено общо 2 пъти.


Потребителски аватар
Espero
Мнения: 310
Регистриран на: Чет 27 май 2010 0:22
Автомобил: Passat B4 1.9TDI
Двигател: 1Z
Местоположение: София

Re: Помогнете Самсунг Галакси С2

Мнениеот Espero » Пет 15 мар 2013 16:16


Интересно.чувам от тук там за официалното пускане за С2 ъпгрейд на 4.1.3.Обаче като пусна за проверка ми вика че няма актуализация.


Потребителски аватар
mely
Мнения: 2728
Регистриран на: Пет 26 авг 2005 10:28
Автомобил: Citroen C crosser
Двигател:
Местоположение: Стара Загора

Re: Помогнете Самсунг Галакси С2

Мнениеот mely » Пет 15 мар 2013 17:35


Espero написа:Интересно.чувам от тук там за официалното пускане за С2 ъпгрейд на 4.1.3.Обаче като пусна за проверка ми вика че няма актуализация.

Чак 4.1.3 :mhihi ама 4.1.2

P.s След 4.1.2 става 4.2


Потребителски аватар
petyo_k
Мнения: 110
Регистриран на: Пон 11 фев 2008 16:39
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Враца

Re: Помогнете Самсунг Галакси С2

Мнениеот petyo_k » Пет 15 мар 2013 18:03


Колега,след ъпдейт на софтуер се връща телефона до заводски настройки винаги! Причината е,че някои остатъци от предишния софтуер влизат в конфликт с новия.Въпросното връщане до заводски настройки или т.нар. hard reset трият файловете от телефона,затова свали снимки и тн. на комп. и опитай.Ако не стане направо слагай 4.1.2,но него през актуализациите няма да го намериш,защото го няма ОТА (over the air).Ако hard reset-a не помогне,по-добре влез във форума на андроид,където има много теми за смяна на софтуер и разбира се хора,които знаят как да помогнат.Но моят съвет е първо да опиташ със заводските настройки :)


Потребителски аватар
mely
Мнения: 2728
Регистриран на: Пет 26 авг 2005 10:28
Автомобил: Citroen C crosser
Двигател:
Местоположение: Стара Загора

Re: Помогнете Самсунг Галакси С2

Мнениеот mely » Пет 15 мар 2013 18:59


Да изчака още малко .Ще излезе през KIES ъпдейта и тогава хард ресет.Ако е през ОТА ъпдейта няма нужда от ресет.


Потребителски аватар
pr3dat0r
Мнения: 215
Регистриран на: Пон 06 окт 2008 12:23
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна Golf IV 1.8 GTI - AGU
Контакти:

Re: Помогнете Самсунг Галакси С2

Мнениеот pr3dat0r » Пет 15 мар 2013 19:21


Проблема е че компа не ми намира телефона с усб кабела. Сложих киес и драйвъри и пак не го намира . Нещо изглежда пропускам и за това търся някой по разбиращ от мен. Ако има такъв да пиши почерпката е повече от ясна :)


Потребителски аватар
LILO&STICH
ябълката на раздора
Мнения: 13068
Регистриран на: Сря 17 авг 2005 15:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Помогнете Самсунг Галакси С2

Мнениеот LILO&STICH » Пет 15 мар 2013 20:45


Е то има, ама Варна е далеч.
С повечко четене, ще можеш и сам да се оправиш :confused



Върни се в “ОФФ-Топик - електроника, техника, обзавеждане”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта