Екстри за Панасонис Виера

Компютри и интернет, аудио и видео, GSM, електроуреди и всяка друга техника, различна от автомобилната, обзавеждане
Потребителски аватар
z_to
Мнения: 16
Регистриран на: Чет 05 сеп 2013 19:20
Автомобил: WV SHARAN
Двигател: 1996

Екстри за Панасонис Виера

Мнениеот z_to » Чет 05 сеп 2013 19:36


Здравейте,
Купих си ПАНАСОНИК ВИЕРА, но не зная допълнителните му екстри как да ги изкарам. Например. Може ли да гледам едновременно два канала? Не мога да подкарам и скайпа си. Какви екстри има ? Моля за инстрекции. БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО .. :redface




Потребителски аватар
joro_kem
VW експерт
VW експерт
Мнения: 3927
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 7:11
Автомобил: Octavia I Tour Octavia III FL
Двигател: AXR DFFA
Местоположение: Пловдив

Re: Екстри за Панасонис Виера

Мнениеот joro_kem » Чет 05 сеп 2013 20:34


Упътване няма ли?

Sent from my GT-P3110 using Tapatalk 4


DundyTheCroc
Мнения: 811
Регистриран на: Сря 11 юли 2007 15:49
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София Nissan Primera GT, Passat 5.5 TDI, Mondeo MK4

Re: Екстри за Панасонис Виера

Мнениеот DundyTheCroc » Чет 05 сеп 2013 21:47


z_to написа:Здравейте,
Купих си ПАНАСОНИК ВИЕРА, но не зная допълнителните му екстри как да ги изкарам. Например. Може ли да гледам едновременно два канала? Не мога да подкарам и скайпа си. Какви екстри има ? Моля за инстрекции. БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО .. :redface

Продавача е длъжен да ти даде книжка на български език, отваряш, четеш и тестваш, няма нищо по-хубаво от човъркането на нова джаджа :mhihi


Потребителски аватар
Ivo_Dinkov
Мнения: 1352
Регистриран на: Вто 28 дек 2004 10:54
Автомобил: Audi Quattro Turbo
Двигател: BGB
Местоположение: София/Плевен
Контакти:

Re: Екстри за Панасонис Виера

Мнениеот Ivo_Dinkov » Чет 05 сеп 2013 21:55


Дай ми мейл, за да ти пратя упътването.
Нета на моя го ползвам основно за обновяване на фърмуера и чат- пат да пусна някоя песен от вибокс- а. Скайпа и браузването без клавиатура е меко казано мъчение :thumb_down


Потребителски аватар
Stivi
Мнения: 8303
Регистриран на: Пет 02 дек 2005 20:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Правец-Поморие

Re: Екстри за Панасонис Виера

Мнениеот Stivi » Пет 06 сеп 2013 8:14


А това с гледането на 2 канала едновременно го забрави, то остана в ерата на кинескопите,е някой имат опция за гледане на канал и картина от външен източник ,но това едва ли ти върши работа :exclaim


Потребителски аватар
chinadracon
Мнения: 494
Регистриран на: Сря 12 юли 2006 14:10
Автомобил: VW Golf MK4
Двигател: AKL 1999
Местоположение: София
Контакти:

Re: Екстри за Панасонис Виера

Мнениеот chinadracon » Вто 10 сеп 2013 22:00


:mhihi Как го отчаяхте всички човека от първия му въпрос. Добре дошъл във форума, колега. Аз съм с Panasonic Viera, не знам кой точно модел е твоя телевизор, но в общи линии т.нар. екстри са достъп до Youtube.com, EUROSPORT, Facebook и Skype, като за скайп както са ти казали колегите, си е тегаво без клавиатура, в случай, че чатиш разбира се. Ако искаш видео разговор, има уловка, че за да проведеш такъв, трябва да си закупиш допълнителна камерка Panasonic, която не смея да мисля на каква цена ще ти я предложат. От всичко гореизброено аз най-често използвам Youtube, ако искам да си пусна някое клипче на голям екран директно, другите опции са малко безсмислени поне по мое скромно мнение. Поздрави!


DundyTheCroc
Мнения: 811
Регистриран на: Сря 11 юли 2007 15:49
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София Nissan Primera GT, Passat 5.5 TDI, Mondeo MK4

Re: Екстри за Панасонис Виера

Мнениеот DundyTheCroc » Вто 10 сеп 2013 22:19


Ценното при Панасоник са Viera Tools, вдигнал съм си един медиа сървър на лаптопа и по мрежата си гледам филмите на телевизора. По HDMI съм вързал и домашното кино, също Панасоник, мога да си го пускам от дистанционното на телевизора и да имам 5.1 звук, при мен е по оптика, но при Viera Connect 5 и на двете устройства може и по HDMI 1.4 кабел да има звук в двете посоки.



Върни се в “ОФФ-Топик - електроника, техника, обзавеждане”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 30 госта