Тема за хвалби.

Компютри и интернет, аудио и видео, GSM, електроуреди и всяка друга техника, различна от автомобилната, обзавеждане
Потребителски аватар
Muncho
Мнения: 2996
Регистриран на: Чет 07 юли 2005 15:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Тема за хвалби.

Мнениеот Muncho » Вто 21 яну 2014 10:08


Гледам има доста теми от сорта на "не купувайте от еди къде си", "еди какво си еди къде си е боклук" и т.н.
Аз пък искам да похваля няколко марки, магазина и сервиза.

По ред на номерата:

Динакорд - коректни откъм сервиз, но доста бавни ( тези две неща важат единствено и само за продукта по-надолу. При друг продукт нещата може да седят доста по-различно! ). Става въпрос за слушалки Зенхайзер, тип тапи.
След близо година и половина почти ежедневна употреба на слушалките, плъзгачът за волумето започна да дава проблеми. Занесох ги в сервиза и след повече от месец ми ги замениха за по-новия модел ( който на мен лично не ми хареса, но това е друга бира ). След 3-4 месеца, едната слушалка започна да пръщи. Занесох ги пак в Динакорд и след 2 седмици ми ги замениха.
И двата пъти нямаше въпроси, увъртания и т.н. цигании. До колкото ми обясниха и двата пъти слушалките са пращани до Зенхайзер понеже не подлежат на ремонт тука и като цяло закъснението се дължи на шипинга.
Доволен съм от отзивчивостта на Динакорд и гаранционната политика на Зенхайзер, но много ще се замисля дали да си взема друг продукт на тази фирма.

Сони и сервиз Стемарк.
Фотопарат тип турбо-сапунерка, закупен преди по-малко от година от голям магазин за техника ;) . Преди 2-3 месеца започна да издава от време на време гаден звук при фокусиране и при включване ( все едно постоянно се опитва да фокусира или стабилизира ). Изчаках да минат празниците и го занесох в сервиз Стемарк с нагласата, че не ми мърда поне месец чакане. Човекът го диагностицира като дефектен обектив и каза, че новият обектив ще дойде от Белгия.
Да не споменавам каква ми бе изненадата, когато ми каза, че ремонтът ще отнеме 2-3 дена с все доставката от чужбина.
Оставих апарата петък следобед и сряда си го прибрах със сменен обектив. Не са се опитвали да ме изкарат мен виновен или да ме натоварят с ремонта. Много доволен от гаранционната политика на Сони и работата на сервиза!




Потребителски аватар
beuchat
Мнения: 1934
Регистриран на: Вто 20 май 2008 21:01
Автомобил: 1990 Golf 2
Двигател: 1.6 EZ
Местоположение: Ямбол

Re: Тема за хвалби.

Мнениеот beuchat » Вто 21 яну 2014 21:06


За Dynacord и аз мога да изкажа позитивно мнение.
Пазарувал съм от тях само Online
Случвало се е да объркат нещо с поръчките,но винаги са оправяли проблема в срок и куриера е бил за тяхна сметка.
Доста разбрана фирма!
Не съм имал проблеми с техниката от тях,за да стига до сервиз,така че не мога да изкажа мнение за сервиза им.



Върни се в “ОФФ-Топик - електроника, техника, обзавеждане”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта