Пак сме в клуба ..

Разкажете, споделете, похвалете се със своя Volkswagen - тук всеки може да има тема
Потребителски аватар
Sir T
the STIG
Мнения: 1403
Регистриран на: Сря 20 апр 2005 22:33
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе
Контакти:

Re: Пак сме в клуба ..

Мнениеот Sir T » Съб 14 мар 2009 10:47


dobrin написа:Парк асиста е умопомрачителен. Баси кефа. Това се е утрепало за жени.


това си заслужава само да гледаш оглупялите физиономии на хората по улицата като им се блещиш със скръстени ръце.. :applause:

LiRiX написа:Снимай тигуанчето в някоя по-трудна ситуация, че така май не съм много убеден, че колата може да си избие парите от "ParkAssist"-а.

Ам теб не сме ли те виждали някъде


Вчера не ми се занимаваше да вадя още една кола за отзад. Ще го снимам както трябва, но е факт, че Park Assist-а работи прекрасно и паркира почти перфектно сам. На практика тази опция е без пари. Задния парктроник беше около 650 лв, сега е 712, а аз така или иначе щях да поръчам и преден, защото гаража където държим колата има тесен вход. Ако предположим, че би следвало да е на същата цена като задния, системата излиза без пари.

Иначе нямам представа къде си ме виждал .. пътувам доста :gruebel :004:


Stivi написа:СЧестито на жена ти /с благородна завист/ ,да си я кара безаварийно докато стане за продаване:)
P.S. Това за мен е най-хубавия цвят за тази кола

благодарим .. мен също ми допада най-много. Видях всичките цветове и този определено ми е най-на сърце. Все пак е въпрос на вкус .. а и карам жълта кола .. без да съм обвързан професионално с този нюанс... какво разбирам аз от цветове :075:


ISRalien написа:Ама честно казано ако видя тва само да си върти геврека първоначално сигурно ше му забия един в таблото от шок


Странно е чувството. Мен не ми прави впечатление вече, но първия път, когато си играх с тази система бе в Lexus LS600h преди две години и определено бе стряскащо в първия момент. Там обаче системата е значително по-неоптимизирана от Park Assist-а на VW и мога спокойно да я нарека напълно безсмислена. За да паркира добре трябва да го настроиш ръчно, което не може да стане добре, ако не можеш да паркираш. Ако можеш да паркираш пък няма да си губиш времето и ще си паркираш сам. Отделно трябва доста повече място отпред и отзад на колата, за да стане. Тази на VW просто е много лесна за работа. Натискаш едно копче и пускаш мигач, за да и кажеш от ляво или дясно искаш да спреш. That's it.




One
Мнения: 3591
Регистриран на: Чет 10 юни 2004 9:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Пак сме в клуба ..

Мнениеот One » Съб 14 мар 2009 11:03


честитка за придобивката - страхотна е :)

февруара месец над банско - бъндеришка поляна, друг горд собственик се забавляваще с неговото тигуанче да го вкарва по преспите и камънаците - каза че има и туарег и патрол - ама тигуана му носел много повече фън :)...


Потребителски аватар
Sir T
the STIG
Мнения: 1403
Регистриран на: Сря 20 апр 2005 22:33
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе
Контакти:

Re: Пак сме в клуба ..

Мнениеот Sir T » Съб 14 мар 2009 12:09


Как няма да му носи повече fun при положение, че другите две са като автобуси на пътя в сравнение с това. До година ще го пробвам на сняг, въпреки че съм малко скептично настроен към поведението на Haldex-а на дрифтове, но знае ли човек?! В момента вали сняг, но не вярвам да се задържи, а и колата е чисто нова и няма зимни гуми, затова ще стои в гаража чиста. quattro-то е на линия за тези условия.. :drive




Потребителски аватар
madcap
Кенанския лъв
Мнения: 6685
Регистриран на: Нед 06 фев 2005 11:56
Автомобил: 1990 VW Golf 2
Двигател: APP turbo
Местоположение: Хасково
Контакти:

Re: Пак сме в клуба ..

Мнениеот madcap » Съб 14 мар 2009 13:49


Леле как ви дават колите да ги тества те ве . . . :да: :да: :да:


Потребителски аватар
madcap
Кенанския лъв
Мнения: 6685
Регистриран на: Нед 06 фев 2005 11:56
Автомобил: 1990 VW Golf 2
Двигател: APP turbo
Местоположение: Хасково
Контакти:

Re: Пак сме в клуба ..

Мнениеот madcap » Съб 14 мар 2009 13:51


Леле как ви дават колите да ги тествате :applause: :да: :да: :да:


Потребителски аватар
Sir T
the STIG
Мнения: 1403
Регистриран на: Сря 20 апр 2005 22:33
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе
Контакти:

Re: Пак сме в клуба ..

Мнениеот Sir T » Съб 14 мар 2009 14:36


Едната е моята, другата е на един приятел, който снима и се хили .. Пък и на колите нищо не им става от това, че са повървели на една страна на летище покрито със сняг. Проблемите навсякъде (по пътищата включително) започват, когато зад волана седне някой, който не е много наясно какво иска да направи ... и как да го направи.


Потребителски аватар
koce
Мнения: 237
Регистриран на: Сря 24 окт 2007 11:23
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Казанлък

Re: Пак сме в клуба ..

Мнениеот koce » Съб 14 мар 2009 15:10


Честито :applause:



Върни се в “Моят Volkswagen”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта