Golf 4 - Чебурашка стайл [®-line]

Разкажете, споделете, похвалете се със своя Volkswagen - тук всеки може да има тема
Потребителски аватар
morfei1
Мнения: 5670
Регистриран на: Съб 23 авг 2008 18:11
Автомобил:
Двигател:
Контакти:

Re: Golf 4 - Чебурашка стайл [®-line]

Мнениеот morfei1 » Вто 12 фев 2013 1:08


Дам, затова ми харесват

най-доброто съвпадение, което намерих до момента е на Голф 5, тъмен, стоков с калобрани :Mr Green Fun

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение




Потребителски аватар
golf_1
Мнения: 967
Регистриран на: Нед 10 юни 2007 12:39
Автомобил: Audi Q7
Двигател: CJWE
Местоположение: Salt Lake City, UT

Re: Golf 4 - Чебурашка стайл [®-line]

Мнениеот golf_1 » Вто 12 фев 2013 5:29


Мм добри джанти, мисля че ще се вържат много добре на 4-ката, обаче да са изцяло сиви като на снимката на 6-цата, по-добре изглеждат според мен. :th_up


Потребителски аватар
morfei1
Мнения: 5670
Регистриран на: Съб 23 авг 2008 18:11
Автомобил:
Двигател:
Контакти:

Re: Golf 4 - Чебурашка стайл [®-line]

Мнениеот morfei1 » Вто 12 фев 2013 16:19


Навремето успях да си направя точна реплика на Юбилейните фарове на Голф 4. Сега мисля да опитам да направя реплика и на Американската тъмна хела, която на фона на форовете, е като детска игра :smile . Този път няма да се занимавам аз, понеже нямам време, условия пък и нужното желание, а ще се доверя на човек, който вече ги е правил.

Стоповете са намерени и са оставени на бояджията, до няколко дни се надявам да има и краен резултат :smile

Благодарности за подробните снимки и информация на колегите от http://uk-mkivs.net :bowdown

ето и самото how to:

http://uk-mkivs.net/forums/p/453291/3211642.aspx


Потребителски аватар
radko86
Мнения: 240
Регистриран на: Сря 13 окт 2010 15:37
Автомобил: Golf IV
Двигател: AKL ARL
Местоположение: Стара Загора

Re: Golf 4 - Чебурашка стайл [®-line]

Мнениеот radko86 » Вто 12 фев 2013 16:47


Много добре се получава :th_up Един колега от Ст.Загора си ги е направил по този начин и стоят доста добре.


Потребителски аватар
kgdim
Мнения: 401
Регистриран на: Сря 10 дек 2008 21:29
Автомобил: MK4 Black ...
Двигател:
Местоположение: Бургас

Re: Golf 4 - Чебурашка стайл [®-line]

Мнениеот kgdim » Вто 12 фев 2013 16:54


Идеята е добра от финансова гледна точка но съм виждал на живо така направени стопове и не ми изглеждаше много добре поради причината че мигача става почти черен зада може да се скрие оранжевото и я няма прозрачноста на US спопа виж пасифика ако се направи така ще се доближи максимално.


Потребителски аватар
morfei1
Мнения: 5670
Регистриран на: Съб 23 авг 2008 18:11
Автомобил:
Двигател:
Контакти:

Re: Golf 4 - Чебурашка стайл [®-line]

Мнениеот morfei1 » Вто 12 фев 2013 17:03


Англичанинът ги е направил с 4-ри ръце черен спрей, аз мисля да пробвам с по-малко. 1-на едва ли ще е достатъчна, мисля че с по малко от 2 няма да се размина.

Идеята е мигача да се забелязва, ако има проблеми с видимостта, най-вероятно няма да ги ползвам, а само ще ги монтирам за да видя дали ще ми харесат как стоят и ще се насоча към оригинални.

Спомням си за момчето от Ст. Загора, но му забравих ника и не мога да открия темата, щот исках да разгледам отново. Беше сива четворка, TDI мисля, 99 година :confused


Потребителски аватар
Sashko_Trg
Мнения: 2756
Регистриран на: Вто 10 мар 2009 18:38
Автомобил: Audi A4 Avant
Двигател: 2 0 TDI
Местоположение: Търговище

Re: Golf 4 - Чебурашка стайл [®-line]

Мнениеот Sashko_Trg » Вто 12 фев 2013 18:19


Комшията ми има такива ама дали са оригинални или правени не знам така купи колата, лично на мен неми харесва изобщо, но всеки с вкуса си !!


Red Devil
Мнения: 243
Регистриран на: Пет 25 фев 2011 18:45
Автомобил: MK4
Двигател: ASV+
Местоположение: София

Re: Golf 4 - Чебурашка стайл [®-line]

Мнениеот Red Devil » Вто 12 фев 2013 18:20


изглеждат меко казано ужасно, поне на снимките.
добре, че си уточнил, че ще са само за пробва, защото вече си мислех, че си :screwy :Mr Green Fun


VALENTINO87
Мнения: 1742
Регистриран на: Съб 10 юли 2010 21:00
Автомобил: Passat b7
Двигател: CFGB
Местоположение: София

Re: Golf 4 - Чебурашка стайл [®-line]

Мнениеот VALENTINO87 » Вто 12 фев 2013 18:26


morfei1 написа:Англичанинът ги е направил с 4-ри ръце черен спрей, аз мисля да пробвам с по-малко. 1-на едва ли ще е достатъчна, мисля че с по малко от 2 няма да се размина.

Идеята е мигача да се забелязва, ако има проблеми с видимостта, най-вероятно няма да ги ползвам, а само ще ги монтирам за да видя дали ще ми харесат как стоят и ще се насоча към оригинални.

Спомням си за момчето от Ст. Загора, но му забравих ника и не мога да открия темата, щот исках да разгледам отново. Беше сива четворка, TDI мисля, 99 година :confused

ника на момчето е ДАНЧО


Потребителски аватар
rabotnika
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 1427
Регистриран на: Вто 03 окт 2006 21:15
Автомобил: VW Golf MK3
Двигател: AJM++
Местоположение: Разград

Re: Golf 4 - Чебурашка стайл [®-line]

Мнениеот rabotnika » Вто 12 фев 2013 18:46


само от самолет няма да си личи че не са истински :thumb_down :thumb_down
кошмарна реплика на стопове :stumm
хиляди пъти по добре ще е да се вземат стопове от пасифик и те да се преправят но щом Лордовете казват че им хресва тва недоразумение....... :wink

edit:сравни тея английски недоразумения
Изображение
с оригинала и после ми говори за реплики
Изображение


Потребителски аватар
Aprilia
Мнения: 1300
Регистриран на: Съб 15 мар 2008 0:44
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Торино, Италия

Re: Golf 4 - Чебурашка стайл [®-line]

Мнениеот Aprilia » Вто 12 фев 2013 19:23


Пък и 120 евро за нови не е па чак болка за умиране :mhihi


Потребителски аватар
ДАНЧО
Мнения: 794
Регистриран на: Нед 25 мар 2007 12:25
Автомобил: Audi A4 B6
Двигател: AVB 2003
Местоположение: Ст.Загора

Re: Golf 4 - Чебурашка стайл [®-line]

Мнениеот ДАНЧО » Вто 12 фев 2013 19:28


VALENTINO87 написа:
morfei1 написа:Спомням си за момчето от Ст. Загора, но му забравих ника и не мога да открия темата, щот исках да разгледам отново. Беше сива четворка, TDI мисля, 99 година :confused

ника на момчето е ДАНЧО


:th_up Получава се подобно.Аз го правих с трансперантен спрей на дупли колор, ако се минат и с лак отгоре ще станат идеални.Естествено, че нямат нищо общо с оригинала , но цялата работа ми струваше 10 лв.Определено е по добре от колкото да карам с оранжевия мигач :hahaha


Потребителски аватар
morfei1
Мнения: 5670
Регистриран на: Съб 23 авг 2008 18:11
Автомобил:
Двигател:
Контакти:

Re: Golf 4 - Чебурашка стайл [®-line]

Мнениеот morfei1 » Вто 12 фев 2013 19:40


Aprilia написа:Пък и 120 евро за нови не е па чак болка за умиране :mhihi


ти ли намери да се изкажеш дет цепиш стинката :mhihi . Поне два - трикомплекта имаш и от тези нали :icon_lol

Иванушка, мисля че те пратих на м@йн@т@ ти, не виждам що се напъваш да ми сереш?

Данчо, снимки имаш ли?


Потребителски аватар
rabotnika
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 1427
Регистриран на: Вто 03 окт 2006 21:15
Автомобил: VW Golf MK3
Двигател: AJM++
Местоположение: Разград

Re: Golf 4 - Чебурашка стайл [®-line]

Мнениеот rabotnika » Вто 12 фев 2013 19:51


morfei1 написа:
Aprilia написа:Пък и 120 евро за нови не е па чак болка за умиране :mhihi


ти ли намери да се изкажеш дет цепиш стинката :mhihi . Поне два - трикомплекта имаш и от тези нали :icon_lol

Иванушка, мисля че те пратих на м@йн@т@ ти, не виждам що се напъваш да ми сереш?

Данчо, снимки имаш ли?

е ти ли се изказа ся а? ти ли дето си поръчваш ОЕМ букси а ся се скръдзиш за 240 кинта
за пореден път те приканвам да престанеш.......


Потребителски аватар
morfei1
Мнения: 5670
Регистриран на: Съб 23 авг 2008 18:11
Автомобил:
Двигател:
Контакти:

Re: Golf 4 - Чебурашка стайл [®-line]

Мнениеот morfei1 » Вто 12 фев 2013 19:59


Слушй бе лапе, ходи в първия магазин и се опитай да поръчаш такива стопове, защото аз го направих и знам къв е отговора, а ти? Единият може да бъде доставен в срокове, а за другия срока на доставака е неограничен, и никой не се ангажира с изпълнението му. Защо, защото е с Американски vag номер и по Европата са по скоро аксесоар и то не точно, понеже не могат да бъдат поръчани като такива.

Що се отнася до ибей, аз веднъж сърбах попарата с 500+лв. за волан, сърбах я с духалка за 100лв и не мисля да я сърбам трети път със счупени, или някви реплики на стопове за 300лв.

Кат си толкова отворен поръчай ги от ибей, като дойдат ми ги пусни по еконт за 300лв. транспорта за моя сметка и опция преглед. Много ти е лесно да дрънкаш, купи си тва , тури си онва.

Последна промяна от morfei1 на Вто 12 фев 2013 20:37, променено общо 2 пъти.



Върни се в “Моят Volkswagen”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта