Внос от Австрия?, Цена на докарване?

Volkswagen или Audi, Golf или Passat, Bentley или Bugatti - това е мястото да питате, да споделите и да разберете
Потребителски аватар
Stefan 0201
Мнения: 586
Регистриран на: Пон 27 ное 2006 0:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Смолян-кв.Устово

Мнениеот Stefan 0201 » Сря 26 мар 2008 2:11


Колега аз плащам 800лв на платформаджия за една кола,а ако му натоваря композицията с 3 ми взема 700лв.Ако караш на ход редовните номера с читава застраховка последно ми излезнаха 280евро,,поне така си спомням,,.Като сложиш гориво,магистрали и др.харчове и си излиза горе долу на цена.




Потребителски аватар
AmW
Мнения: 3550
Регистриран на: Пон 23 апр 2007 14:39
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот AmW » Сря 26 мар 2008 23:39


Та в крайна смета ако искаш да си избереш лично колата и да я видиш как е на ход, отиваш и си караш лично като се разправяш с номера, застархофки, караш като луд.И другият вариянт, даваш ши същите парички и след няколко дена колата ти е пред вас но не си си я избрал ти.Та всеки да си преценява :) аз бих си платил на автовоз


Потребителски аватар
Stefan 0201
Мнения: 586
Регистриран на: Пон 27 ное 2006 0:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Смолян-кв.Устово

Мнениеот Stefan 0201 » Чет 27 мар 2008 2:40


Ами аз отивам избирам си и пак си ги карам с автовоз.На 700лв ми ги кара на двора.Просто по малко ядове


shantaf
Мнения: 9
Регистриран на: Сря 26 мар 2008 21:37
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: кУзлУдуй

Мнениеот shantaf » Чет 27 мар 2008 21:13


Абе???? Свършиха колите в България, та се "регнахте" да купувате австрийските "ръняци" :evil: Това са най- изгнилите коли в цял свят, независимо от марката и годината на производство. Техните коли са само за НАДИН .Просто... там добрите автомобили не се продават а се карат. Ако ви се кара изгнил голф-2 ,това вече е друга тема. Само Ви моля да не ме убеждавате в противното.Бил съм там многократно и съм видял достатъчно.Шансът да попаднеш на добър автомобил е минимален.Освен това собствениците на автокъщи са по зле и от българските цигани.



Върни се в “Избор и покупка на автомобил”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Sarafov_03 и 36 госта