Вакуумчета...

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
Потребителски аватар
zmej
Мнения: 1510
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 15:35
Автомобил: Audi 8D5 Quattro
Двигател: AJL
Местоположение: София
Контакти:

Вакуумчета...

Мнениеот zmej » Пет 10 сеп 2004 10:33


Момчета, ще има ли някой на срещата в неделя с карбураторен голф, че и карбуратора да е 2Е2? Искам да го поогледам малко...
Щото ей сега започнах малко по малко да сменям вакуумчета, и се оказа, че има много малко общо с ей това:
Изображение

А някой да знае къде мога да си напазарувам от вакуумните 'тройничета' (позиция 7), щото в почти всеки магазин за авточасти ме гледат така, все едно им искам кило сирене? :roll:




Потребителски аватар
Nova
Мнения: 806
Регистриран на: Сря 09 юни 2004 0:51
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Nova » Пет 10 сеп 2004 10:36


В сервизи имаше магазин меркурии. http://www.merkury-bg.com/ :)


Потребителски аватар
niki_vw
Мнения: 285
Регистриран на: Вто 17 авг 2004 11:24
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнениеот niki_vw » Пет 10 сеп 2004 14:57


Защо не пробваш в магазин за "хидравлични и пневматични части" в Пловдив има такъв и се казва Варум питай някой за такъв маг. в София може и тук така да се казва ако не намериш обади се на 0888/228188 ще ти взема от Пловдив :wink:


Гост

Въпрос

Мнениеот Гост » Пет 10 сеп 2004 15:27


Какво трябва да направи човек за да дойде на вашата среща? А за вакумчетата аз имим такъв Голф с 2Е2 карбуратор 1.8 но днес го вкарах за боядисване и ще е готов чак другата събота, а аз за съжаление неразбирам от вакумчета за да ти бъда полезен.


Потребителски аватар
zmej
Мнения: 1510
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 15:35
Автомобил: Audi 8D5 Quattro
Двигател: AJL
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот zmej » Пет 10 сеп 2004 18:59


~None~ написа:И май Опипвача трябва малко да поразчисти тая тема, че Змея няма да е накеф че никой не му отговаря...


Мани го змея, ще се оправи той все някак... Пък и обикновено е на кеф (скивай само офтопика :P )... :lol: :lol: :lol:
Мерси за загрижеността, а за тройниците - Nova, ами намерих си един в багажника... :lol: :oops: :wink:
Мерси и за 'карбураторните' магазини, не ги знаех (ни един), и ще ги имам предвид в случай на нужда... :wink:



Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: jordan17772 и 94 госта