Знае ли някой за 2Е2

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
hristian37
Мнения: 1594
Регистриран на: Чет 24 ное 2005 15:10
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Знае ли някой за 2Е2

Мнениеот hristian37 » Пет 20 яну 2006 15:12


Здравейте вапроса ми за 2е2 е:една сутрин като запаля работи около 30сек на 2000об, друга сутрин работи на 3000об(30сек)-има ли датчик(температурен) който управлява оборотите на студено и каде е и дали не е този който е карба,защото и там има?




Потребителски аватар
golfer
The Мaster of PERNIK TUNING performancе
Мнения: 7369
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 9:55
Автомобил: Gandalf the Grey
Двигател: 368kw LPG
Местоположение: oberbayern
Контакти:

Мнениеот golfer » Пет 20 яну 2006 15:14


търсачкаа
толкова много е писано.........


hristian37
Мнения: 1594
Регистриран на: Чет 24 ное 2005 15:10
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот hristian37 » Пет 20 яну 2006 15:17


golfer,изчетох всички теми за 2е2- и ми е ясно че това е температурния клапан ама никаде не пи6е от каде се управлява-може би сам пропуснал някоя ако има6 някоя в предвид дай линк-много 6те сам ти благодарен Beer


Потребителски аватар
golfer
The Мaster of PERNIK TUNING performancе
Мнения: 7369
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 9:55
Автомобил: Gandalf the Grey
Двигател: 368kw LPG
Местоположение: oberbayern
Контакти:

Мнениеот golfer » Пет 20 яну 2006 15:26




Потребителски аватар
kara
Мнения: 48
Регистриран на: Пет 31 дек 2004 9:16
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот kara » Пет 20 яну 2006 16:51


Мисля че действително много е писано по темата, но при търсене не винаги има най -точния отговор който търсим. Освен това понякога някой от нас намира някакво решение което като види нов въпрос може да се сподели или автора на въпроса да каже как го е решил. Все пак малко са майсторите дето го разбират този карбуратор. Аз лично съм търсил и съм намирал доста решения за мои проблеми (или съм xодил при Васко). Така че нека ползваме търсачката но и да си казваме въпросите все пак.


Потребителски аватар
RadoSi
Мнения: 156
Регистриран на: Сря 21 юли 2004 1:10
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот RadoSi » Съб 21 яну 2006 0:09


Много е глупаво според мен това ПОЛЗВАЙ ТЪРСАЧКАТА. На вас дето си мислите че всичко ви е ясно да не сте се родили научени. Аз си мисля че тоя форум е направен с цел тези които са разбрали нещо да го споделят с устаналите за да не се открива топлата вода отново и отново. Тай и тай като знаете как да помогнете по добре напишете нещо да насочите нуждаещия се потарси еди си каде еди си какво или .. виг този линк. Голфаре нищо лично не коря само теб :roll: Айде със здраве и без това горивните състеми на всички коли с вазраст над 10-15 години са станали на лайна .. аз лично немога да помогна но ако можех нямаше да се отнеса така кам вапроса на момчето.


Потребителски аватар
musura
Сър
Мнения: 7129
Регистриран на: Пон 28 мар 2005 21:01
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Голям Поровец
Контакти:

Мнениеот musura » Съб 21 яну 2006 2:51


RadoSi написа:които са разбрали нещо да го споделят с устаналите за да не се открива топлата вода отново и отново.


Е нали се сещаш за обратната позиция (на Golfer-a примерно) - един път си открил "топлата вода" и после отново и отново пишеш една и съща тема във форума ...

Наистина има страшно много изписано за 2е2 - то не са схеми, то не са чертежи, то не са съвети ...

Затова и правилото е - първо изчиташ всички материали, които откриеш с търсачката и ако не откриеш отговора на проблема - питаш.

Специално темата за оборотите е коментирана милиони пъти, няма човек с карбураторен голф да не е питал за тях.


Потребителски аватар
vit_autosofia
Мнения: 2542
Регистриран на: Нед 20 фев 2005 8:13
Автомобил: Мерцедес W210 2002г
Двигател: 2700CDI
Местоположение: Орланденбург
Контакти:

Re: Знае ли някой за 2Е2

Мнениеот vit_autosofia » Съб 21 яну 2006 7:11


hristian37 написа:Здравейте вапроса ми за 2е2 е:една сутрин като запаля работи около 30сек на 2000об, друга сутрин работи на 3000об(30сек)-има ли датчик(температурен) който управлява оборотите на студено и каде е и дали не е този който е карба,защото и там има?

Писах ти Л.С :wink: :)



Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: kunchevi, Ивайло Димов и 306 госта