карбураторът

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
Потребителски аватар
kras
Мнения: 17
Регистриран на: Съб 12 фев 2005 10:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Hissar
Контакти:

карбураторът

Мнениеот kras » Чет 12 май 2005 18:56


Хей, момчета искам да ви питам нещо. Един ден ми се наложи да отида до един сервиз в Пловдив където работи един мой познат, та той ми направи карбуратора да работи като луд. Т.е. веднага след като се включи в действие втората камера / над 3 хил. оборота / колата ми започна да върви още повече и изтегля ако мога да го сравня като НОС система и така успявах да се гоня с Голфа на моят приятел. Но тъй като ми се наложи наскоро да си сменя ангренажа и да си прочистя карбуратора всичко се разцентрова. Та въпроса ми е: Не знае ли някой как става тази хватка с втората камера и да ли може някой да мия обясни? Защото не ми се ходи пак на Пловдив. Чао




Потребителски аватар
leavon
Мнения: 923
Регистриран на: Съб 29 яну 2005 15:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Мнениеот leavon » Чет 12 май 2005 22:38


Иди пак, де! Не си толкова далече!!


Потребителски аватар
biol
Мнения: 433
Регистриран на: Пон 21 юни 2004 21:30
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот biol » Пет 13 май 2005 8:14


Ха питаи васко незнам умишлено или така стана при мен е така
дори на 3 ако не внимавам и подам повече газ от ~3000 оборота ако не вдигна веднага крака съм в лютеницата
при мене втората клапа не затваряше добре и с малко убеждаване пилене и тн. се получи тоя ефект
моного яко дърпа само не ми се мисли и какво става в резервара .. ама на кои ли му пука :twisted: :twisted:

в интерес на истината ако се направи добре от тоя карбуратор могат да се изкарат много изненади :idea:


Потребителски аватар
kras
Мнения: 17
Регистриран на: Съб 12 фев 2005 10:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Hissar
Контакти:

Мнениеот kras » Пет 13 май 2005 16:34


Значи и при вас се случва ааа
Дърпането е жестоко нали
Тук в малкият ми град се допитах с няколкото на брой така наречени "Майстори" и все различни версии слушах.
Май наистина ще трябва да се ходи в Пловдив на онзи сервиз :D [/quote]



Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: boichopavlov и 207 госта