YOKOHAMA добри гуми ли са?

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
Потребителски аватар
Pichaga
Антиспамър №1
Антиспамър №1
Мнения: 16285
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:57
Автомобил: Opel Zafira B
Двигател: Z19DT
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Pichaga » Пет 18 юни 2004 13:28


[quote="Anonymous"]Какво ще кажете за Goodyear Eagle GT-HR, или за Goodyear като цяло ? :wink:[/quo

карал съм само зимни такива и стават, ама много стават, после нямах пари и си взех зимни гуудрич, за летни гудиър нямам идея




Потребителски аватар
relaxxx
Мнения: 1279
Регистриран на: Съб 19 юни 2004 11:28
Автомобил: 4x4
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот relaxxx » Съб 19 юни 2004 11:33


Ами аз мисля че гумите трябва да са или само летни или само зимни, всесезонните нещо не ми вдъхват довери :roll: мдааа


Потребителски аватар
°niksi°
Бай Брадър
Мнения: 5088
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 11:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот °niksi° » Съб 19 юни 2004 15:23


Според мене за зимата си трябват само зимни гуми, а през останалото време може и всесезонни.


Потребителски аватар
opipva4a
Палячо
Мнения: 1347
Регистриран на: Сря 09 юни 2004 9:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

...

Мнениеот opipva4a » Вто 22 юни 2004 14:50


зависи как и какво караш
нещо не се виждам с всесезонни
аз съм с:
летни - тойо проксис
зимни - пирели сноуспорт 240
кво друго да кажа, всеки разбира и знае за себе си
доста марки съм карал и винаги има по добро
и като цена и като качество


Потребителски аватар
eViL
Мнения: 95
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 21:16
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София/Бургас
Контакти:

Мнениеот eViL » Вто 22 юни 2004 23:52


Йокохамата определено си заслужава парите и по нищо не отстъпва на по-известните в бранша гудиър, мишелин, пирели и бриджстоун. Семперит до Йокохама и Тойо е просто смешно! Семперит са добри гуми като цена/качество. Взимай си Йокохама за тези пари, размер нови гудиър, мишелин, пирели или бриджстоун неможеш да намериш.


FX7

Мнениеот FX7 » Пет 13 авг 2004 12:55


Anonymous написа:А момчета благодаря :), ще си взема А539 а пък после ще ви кажа стават ли! Скоро и сще се регистрирам за да обсъдим и други проблеми :D

Малейййй , купи ли ги вече ? Аз съм с такива А539 и колата се пързаля като картингите на Дунев . На сухо стават доло горе , ама на мокро е страшничко .


Потребителски аватар
mitko66
Мнения: 416
Регистриран на: Пет 18 юни 2004 15:25
Автомобил: MK8 eTSI DSG
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот mitko66 » Пет 13 авг 2004 14:27


GOLFER написа:такива са ми личните впечатления -дървения,на мокро гадост.а пък повечето гуми от тази марка ги правят в турция :?

Ееее, не бъди толкова предопределен към турция...между другото има една класация за качествата на автомобилните заводи и...
2 място - завод на Тойота....??? в ТУРЦИЯ !!!! Да им се неначудиш на комшиите...така, че щом пирели са си изнесли част от производството там, те си знаят как да поддържат качеството...
Това го казвам защото карам с Пирели 2000...и съм СТРАШНО доволен от тях...сега ще си купя и зимни от тази марка...
Но все пак вкусове всякакви, това си е като при темата за маслата и накладките...



Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: caro и 63 госта